Objednávky, ceny, data dodání

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jostrih
**
Příspěvky: 141
Registrován: 29 črc 2012, 14:25
Bydliště: Praha

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jostrih »

Ahoj.
Tak aj prihodim do tejto temy.
Objednavali sme:
i30 kombi, 1.6 GDI Style, cervena + zamok spiatocky
Cena: 387 000 ,-
Chcel som este objednat stresny nosic, ale :hyu: ma toto prislusenstvo pre novu i30 kombi este v priprave.

Objednana 4.9.2012 v Pyramida Pruhonice
Termin dodania 8.11.2012
Predajca odhaduje termin dodania na konci oktobra.
Dufam, ze to bude cim skor, aj ked 8.11 by to bol pekny narodeninovy darcek. Ale ak by prisiel o tyzden, dva skor tak by to bol stale pekny darcek a nie len pre mna ale aj pre moju zenu, ktora ma narodeniny 2 tyzdne predomnou :D

EDIT:
Takze dnes som sa stavil u predajcu a bol som velmi milo prekvapeny.
Auto bolo vyrobene minuly tyzden v piatok a je na ceste do Prahy k predajcovi :)
Buduci tyzden ma caka prevziatie novej i30 :)
Hyundai i30 kombi 1.6GDI Style cool red 10/2012 -
Reklama
 

jecmenek
*
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2012, 18:46

dodací lhůta nových aut

Příspěvek od jecmenek »

pěkné odpoledne,
protože jsem na to nenašel samostatné téma, chci se zeptat ostatních čekajících, kdy objednávali a zda mají nějaké zprávy, kdy by auta mohly být... :-)
samozřejmě se nebavím o skladových zásobách autosalónů, ale dodávky přímo z Nošovic...
já jsem objednával 29.8. a vůbec netuším, kdy bych mohl dodávku čekat, tipuji někdy za měsíc, když bude štěstí... :-)
objednána i30 kombi v automatu, tak jsem zvědavý...
fajn den
D.

MOD: haer - slouceno s existujicim tematem....
Hyundai i30 kombi,, 1,6 benzín, r.v. 2012, automat + LPG
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od paserak »

ja som si objednaval auto 04.07. a predajca Autoplace mi prislubil ze sa pokusi zaradit auto do skorsej vyroby. No realna skusenost bola ta ze ja a doktorbartollo sme cakali na auto tri mesiace teda ja stale este cakam..... Problem bol udajne v jednej pani ktora na svojej pracovnej pozicii udajne koncila na lokalnom importe tak sa jej akosi nechcelo zadavat objednavky do fabriky. Problemom je vsak si myslim aj to ze Hyundai nedava kupujucemu priblizny termin vyroby, hovori sa treba cakat raz to urcite bude ... i ked neviem preco pri kupe by ti mal predajca vediet kedy bude auto dodane. 26.09 mi z Autopalace dali vediet ze auto je vyrobene a dalsie info ohladne odovzdavky auta mi povedia az vtedy ked nevylozia pri nich kamion s mojim autom ....no a stale cakam ako puko a to som uz vyse mesiaca kompletne bez auta
jecmenek
*
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2012, 18:46

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jecmenek »

paserak píše:ja som si objednaval auto 04.07. a predajca Autoplace mi prislubil ze sa pokusi zaradit auto do skorsej vyroby. No realna skusenost bola ta ze ja a doktorbartollo sme cakali na auto tri mesiace teda ja stale este cakam..... Problem bol udajne v jednej pani ktora na svojej pracovnej pozicii udajne koncila na lokalnom importe tak sa jej akosi nechcelo zadavat objednavky do fabriky. Problemom je vsak si myslim aj to ze Hyundai nedava kupujucemu priblizny termin vyroby, hovori sa treba cakat raz to urcite bude ... i ked neviem preco pri kupe by ti mal predajca vediet kedy bude auto dodane. 26.09 mi z Autopalace dali vediet ze auto je vyrobene a dalsie info ohladne odovzdavky auta mi povedia az vtedy ked nevylozia pri nich kamion s mojim autom ....no a stale cakam ako puko a to som uz vyse mesiaca kompletne bez auta

děkuji za odpověď a přesunutí do správného tématu... :-)
takže jestli umím počítat, tak já můžu doufat nejdříve tak na konci listopadu... :-(
Hyundai i30 kombi,, 1,6 benzín, r.v. 2012, automat + LPG
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od paserak »

nie ty si v cechach to bol lokalny problem s importom (udajne) na Slovensku fakt neviem aka je realna vyroba kombi v cechach podla ma nemate v tom taky bordel ako tu. Nic sa neboj urcite ho dostanes skor ako do 3 mesiacov :P
Uživatelský avatar
mikkian
**
Příspěvky: 169
Registrován: 05 črc 2012, 15:39

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od mikkian »

objednáno cca 20.7. už na mě čeká v salonu :-)
Hyundai i30cw-2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue - live
Škoda Fabia - 2004, 1.9Tdi 93KW - sold
Alfa Romeo 147 - 2002, 1.9JTD 88KW - sold
Škoda Fabia - 2000, 1.4MPi 44KW - sold
jecmenek
*
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2012, 18:46

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jecmenek »

mikkian píše:objednáno cca 20.7. už na mě čeká v salonu :-)
tak to tiše závidím, ale podle tohoto modelu by to pak znamenalo, že bych měl mít termín na konci října... :-)
mimochodem kombi verze?
Hyundai i30 kombi,, 1,6 benzín, r.v. 2012, automat + LPG
Uživatelský avatar
jostrih
**
Příspěvky: 141
Registrován: 29 črc 2012, 14:25
Bydliště: Praha

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jostrih »

Velmi zalezi na zvolenej vybave a exotickych priplatkoch (navi, automat, panorma). Tieto priplatky vyrazne predlzuju termin dodania.
Ja som objednal 5.9. kombi GDI style a 27.9 bola vyrobena a je na ceste do Prahy do autosalonu, kam by mala dorazit zajtra.
Takze to stihnu za mesiac a par dni, co ma velmi potesilo
Hyundai i30 kombi 1.6GDI Style cool red 10/2012 -
Uživatelský avatar
mikkian
**
Příspěvky: 169
Registrován: 05 črc 2012, 15:39

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od mikkian »

jecmenek píše:
mikkian píše:objednáno cca 20.7. už na mě čeká v salonu :-)
tak to tiše závidím, ale podle tohoto modelu by to pak znamenalo, že bych měl mít termín na konci října... :-)
mimochodem kombi verze?

Ano, kombi - 1.6GDi premium + panorama :)
Hyundai i30cw-2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue - live
Škoda Fabia - 2004, 1.9Tdi 93KW - sold
Alfa Romeo 147 - 2002, 1.9JTD 88KW - sold
Škoda Fabia - 2000, 1.4MPi 44KW - sold
jecmenek
*
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2012, 18:46

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jecmenek »

mikkian píše:
jecmenek píše:
mikkian píše:objednáno cca 20.7. už na mě čeká v salonu :-)
tak to tiše závidím, ale podle tohoto modelu by to pak znamenalo, že bych měl mít termín na konci října... :-)
mimochodem kombi verze?

Ano, kombi - 1.6GDi premium + panorama :)
už aby mi taky zavolali... nemůžu se dočkat, protože teď jsem bez auta a je to vopruz největší...
Hyundai i30 kombi,, 1,6 benzín, r.v. 2012, automat + LPG
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od paserak »

aaa
Naposledy upravil(a) paserak dne 26 říj 2012, 23:41, celkem upraveno 1 x.
jecmenek
*
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2012, 18:46

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jecmenek »

paserak píše:Takze ako tu citam tu na forume najdlsie cakam na auto cakam ja no a dufam ze ma nikto netromfne (rozhodne by som sa v tomto pretekat nechcel) . Predajca mi povedal ze auto bolo 26.09 oznacene za vyrobene a ze do 14 dni by auto malo byt pre mna pripravene, no neviem 10 bude v stredu a predajca mi uz mal davno upresnit presnejsi datum co sa este nestalo. Neviem ale tri a viac mesiacov sa uz pomalicky cakava na premiove znacky. Ano panoramaticka strecha moze vyrobu auta pretiahnut z dovodu naplnenia kvot na zadanie do vyroby .. ale jeden caka na auto s panoramou dva mesiace a niekto tri (viem ze to nie je take jednoduche deli sa to este na farby motory .. ) Chalani prajem kazdemu nech Vam auta dodaju v co najkratsom case lebo to vecsne cakanie je peklo :twisted:

mě by zajímalo, kdy se vlastně autosalon dozví, že je auto na cestě... dostávají automatickou zprávu a nebo jim někdo volá? jak dopředu to mají vědět? tohle mi přijde jako děsně nedokonalé...
mám příbuzného přímo v Nošovicích a ani podle čísla objednávky nezjistí, kdy je auto v pořadí ve výrobě... takže úplná tma...
Hyundai i30 kombi,, 1,6 benzín, r.v. 2012, automat + LPG
Uživatelský avatar
jostrih
**
Příspěvky: 141
Registrován: 29 črc 2012, 14:25
Bydliště: Praha

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jostrih »

Poradie do vyroby podla mna v autosalone nezistia. Ale ci a kedy bolo auto vyrobene vie predajca v salone zistit priamo zo systemu, do ktoreho zadaval objednavku.
Aspon ked som tam bol v stredu, tak si predajca nasiel moju objednavku, kde videl, ze auto uz ma pridele VIN cislo. Po rozkliknuti zistil aj detail, kedy presne auto bolo vyrobene. A dalsimi X klikmi sa dostal az k tomu, ze auto je na ceste do salonu a predpokladany datum dodania je 5.9.
Ked by som tam ale nebol, tak sa dozviem, ze auto je pripravene az v momente, ked by ho mali v salone.
Podla mna to predajca nesleduje, ale na vyziadanie by to mal byt schopny zistit.
Hyundai i30 kombi 1.6GDI Style cool red 10/2012 -
jecmenek
*
Příspěvky: 30
Registrován: 27 srp 2012, 18:46

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od jecmenek »

jostrih píše:Poradie do vyroby podla mna v autosalone nezistia. Ale ci a kedy bolo auto vyrobene vie predajca v salone zistit priamo zo systemu, do ktoreho zadaval objednavku.
Aspon ked som tam bol v stredu, tak si predajca nasiel moju objednavku, kde videl, ze auto uz ma pridele VIN cislo. Po rozkliknuti zistil aj detail, kedy presne auto bolo vyrobene. A dalsimi X klikmi sa dostal az k tomu, ze auto je na ceste do salonu a predpokladany datum dodania je 5.9.
Ked by som tam ale nebol, tak sa dozviem, ze auto je pripravene az v momente, ked by ho mali v salone.
Podla mna to predajca nesleduje, ale na vyziadanie by to mal byt schopny zistit.
jj, ale prudit je třeba každý druhý den, jak to vypadá, taky nejde, takže smůlua... :-)
Hyundai i30 kombi,, 1,6 benzín, r.v. 2012, automat + LPG
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky, ceny, data dodání

Příspěvek od smokeflypaper »

jecmenek píše:
jj, ale prudit je třeba každý druhý den, jak to vypadá, taky nejde, takže smůlua... :-)
Kup mu cokoladu a popros ho at to kazdy druhy den zkoukne a da ti vedet .... ;)
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“