Tvorba webu Hyundai club

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

milosh píše:Koukam na stranky, jedou uz nakej patek, ale nic se na nich nezmenilo, chcete s tim teda pomoct? Ale tamni soft ja neznam, osobne pouzivam myslim vice user-friendly ceske PHPRS - www.phprs.cz

Jinak koukal jsem ze web neni skoro nikde pridany do vyhledavacu, forum ano, o to jsem se postaral :) ale web ne, tak to napravim :wink:
Jo za to diky .....
jinak tvorba novych uz se rozbehla ... A kdyz se to nejak zadrhne, tak te jiste budeme kontaktovat .... Diky za nabidku ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

milosh píše:Koukam na stranky, jedou uz nakej patek, ale nic se na nich nezmenilo, chcete s tim teda pomoct? Ale tamni soft ja neznam, osobne pouzivam myslim vice user-friendly ceske PHPRS - www.phprs.cz

Jinak koukal jsem ze web neni skoro nikde pridany do vyhledavacu, forum ano, o to jsem se postaral :) ale web ne, tak to napravim :wink:
Ahoj, na tvorbu webu jsem se nabídl i já, nicméně, mimo technologického a designového konceptu v hlavě, zatím prakticky nic udělané nemám. Především teď sbírám grafiku.
Nevidím důvod proč např. nespolupracovat, nebo, pokud na to máš extra čas (já si teď třeba dovolenou vzít nemůžu :( ) tak ti to i "přenechám" :)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2046
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Tringi, casu mam asi tak 2h vecer kdyz dite usne a mam chvili cas sednou k pc ale race mam ted tolik ze abych to cely delal sam tak na to nemam... Pomoct jo ale tak z 1/4 :wink:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak ja delam do webu taky tak trosku, v soucasny dobe mam na svedomi asi dvacet webu, z toho nekolik eshopu a ceny mam asi polovicni oproti firmam, ale prave protoze ted zacinam spolupracovat externe tak jsem strasne vytizenej.. :( nicmene nekdy v budoucnu klidne rad prispeju
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2046
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Spravujete ten web nekdo? dohodl jsem s par strankama vymenu banneru/ikon, tak by to chtelo nakou sekci odkazy a tam to sypat, bude to lepsi nez tady na foru koumat nakou sekci.
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

snažíme sa :D
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

jen bych rád aktualizoval informaci o tom jak na tom jsem: a to prozatím nijak nadějně :( menší část nového designu sice mám, ale mám jakousi tvůrčí krizi, tak pokud by se chtěl s výpomocí přihlásit opravdový grafik/designer, budu rád ...taktéž s volným časem to není takové jak jsem si myslel :( ...no takže tak, ale nevzdávám se :wink:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Tringi píše:jen bych rád aktualizoval informaci o tom jak na tom jsem: a to prozatím nijak nadějně :( menší část nového designu sice mám, ale mám jakousi tvůrčí krizi, tak pokud by se chtěl s výpomocí přihlásit opravdový grafik/designer, budu rád ...taktéž s volným časem to není takové jak jsem si myslel :( ...no takže tak, ale nevzdávám se :wink:
Je mi jasné že čas je úzkej profil, ale pánové z oboru zkuste dát hlavy dohromady ať ten web je už na světě. Jsem už zvědavej a pomůžu při testování nebo v něčem jiným. Takhle něco dodělat to ještě zvládnu podle nějaké předlohy, ale vymejšlet celej systém to je na mě moc a grafika to je stejný. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Mám na svém hostingu nějaký problém s nahozením databáze, ale můžu zatím ukázat svůj náčrt, takovou ideu designu, layoutu. Většina grafických prvků je provizorních (vlaječka nahoře, autíčka, dole bych chtěl mít celou řadu, ale v jednotné barvě a velikost atd), asi se to ještě smrskne nahoru aby nemusely být dvě šablony zvlášť pro úvodní stránku a pro samotný web.
Vzhledem k tomu že nejsem žádný velký designér a už vůbec ne grafik, tak nápady ze mě lezou těžko, tudíž máte-li k tomu co konstruktivního říct, sem s tím.

:arrow: http://mx-3.cz/tringi/hccz/
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2046
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Tringi píše:Mám na svém hostingu nějaký problém s nahozením databáze, ale můžu zatím ukázat svůj náčrt, takovou ideu designu, layoutu. Většina grafických prvků je provizorních (vlaječka nahoře, autíčka, dole bych chtěl mít celou řadu, ale v jednotné barvě a velikost atd), asi se to ještě smrskne nahoru aby nemusely být dvě šablony zvlášť pro úvodní stránku a pro samotný web.
Vzhledem k tomu že nejsem žádný velký designér a už vůbec ne grafik, tak nápady ze mě lezou těžko, tudíž máte-li k tomu co konstruktivního říct, sem s tím.

:arrow: http://mx-3.cz/tringi/hccz/
Me se to libi je to originalni a pekne 8)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

milosh píše:
Tringi píše:Mám na svém hostingu nějaký problém s nahozením databáze, ale můžu zatím ukázat svůj náčrt, takovou ideu designu, layoutu. Většina grafických prvků je provizorních (vlaječka nahoře, autíčka, dole bych chtěl mít celou řadu, ale v jednotné barvě a velikost atd), asi se to ještě smrskne nahoru aby nemusely být dvě šablony zvlášť pro úvodní stránku a pro samotný web.
Vzhledem k tomu že nejsem žádný velký designér a už vůbec ne grafik, tak nápady ze mě lezou těžko, tudíž máte-li k tomu co konstruktivního říct, sem s tím.

:arrow: http://mx-3.cz/tringi/hccz/
Me se to libi je to originalni a pekne 8)
Dík, ale jako autor s tím designem teda spokojený nejsem ...I can do better! :x
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No pekne ale dobry napad, jen ta CR vypada na mape jakoby ji znasilnil traktor :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

nejni na hlavni strance scoupe to je na prd:DDD
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Tringi to je pěkný a vybral jsi i dobrou barvu modrá je dobrá. :wink:
Nevím jak ostatní, ale u mě dobrý. Bude taky něco jako karta člena (auta) kde by bylo možno přidat pár fotek a popis. Hlavně nějaké jednoduché editační rozhraní pro autory na vkládání novinek a článků něco jako mají redakční systémy. Vyhradit místo (stránku) pro sponzory. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Modrá

Příspěvek od rade622 »

Vipe, já modrou preferuji již dlouho a i na mých stránkách "Třetího mezinárodního setkání HYUNDAISRAZ MORAVA 2008" bude zastoupena víc než dost. Bohužel, udělat jednoduché stránky a udělat web je skutečně rozdíl, proto doufám, že to Tringi zvládne. Po letech půstu by to byla konečně první reprezentativní internetová stránka. A to říkám jako předseda HCCZ.
Bůh ochraňuj autora.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“