Hyundai sraz 2005

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zůčastním se srazu na 100%

ANO
14
61%
NE
9
39%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Simir
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 črc 2005, 18:10
Bydliště: Morava - Zlínský kraj

sraz

Příspěvek od Simir »

NEpřijedu , je to moc daleko, bydlím na jižní moravě ....
Hyundai Lantra Coupe 2,0 Fx :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Pravdepodobne se zucastnim, vse ale zalezi na praci a na financich...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Hardcam píše:Pravdepodobne se zucastnim, vse ale zalezi na praci a na finaancich...
ale, ale, tak pojedeš s CARy (jako spolujezdec) výmluva ti neprojde :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Dekuji za nabidku, ale neprijimam...bud svym nebo se nezucastnim....
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Jen aby to kazdy vedel. Hlavni silnice Praha - Kolin je v troskach, je to uzavreny kousek za Českým Brodem a otevreny asi o 5 km dal, takze po hlavni se do chrastan nedostanete, musite po okreskach. Cesky Brod - Klucov - Chrastany nebo jednodusi Cesky Brod - Liblice - Bylany - Chrastany. To jen aby to kazdy vedel a radsi si napred nasel cestu na internetu v mape. PS: kdo ma spoiler par centimetru od zeme zazije peklo, ty okresky sou dost desny.
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od rade622 »

Možná by bylo dobré hodit do placu nějaké bližší podrobnosti o místě konání, ubytování asi programu atd. Jo a pak přístupové trasy, místo srazu či prezentace a vlezné.
Je to sice ještě brzy, ale třeba já nebudu celý první srpnový týden na internetu a v druhém bude trochu fofr.Tak aby bylo jasné co nás čeká a mohli se připravit.
rade622 :)
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

blizsi podrobnosti budou na miste :wink: jen podotykam ze je to sraz vlastniku vozu znacky Hyundai a ne zadny tuners sraz... takze nemam na mysli ze se tam budou palit gumy a jine veci... :? Sraz poradame proto abychom se vsichni co prijedou seznamili a pokecali o nasich autech co nas trapi a naopak co zase tesi.Kdo bude chtit prenocovat do druheho dne ma moznost,ubytovani si myslim ze neni zas az takovy problem a vlezne?!? to nechapu :o sme preci obycejni smrtelnici tak proc platit,mozna az na pristi sraz ktery se bude konat vymyslime urcite nejaky program...treba jizda zrucnosti,jizda na cas aj.kde uz mozna penizky budou trochu potreba,ale to je jeste ve hvezdach a je potreba take trocha po organizacni strance,proto se tento nas prvni sraz kona abychom si otom vsem promluvili.

takze opravdu uz na posled :wink:
13.8.2005 Chrastany letiste prijezd cca do 12hod
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od rade622 »

Dobrá, dobrá, já jen že David nahoře píše, že silnice je v troskách,
příjezd přes nějakou objížďku, nevím kde tam to letiště je.
Kdybych ti napsal že sraz je v Kunovicích u Uherského Hradiště
na letišti u řídící věže, asi by ti to taky nic moc neřeklo.
No a na nějaký program jsem se ptal protože jsem slíbil něco přivést a nerad bych táhl půl metráku přes celou republiku nanic.
Na přespání - kemp pro stan nebo něco takového nebude se mi chtít asi vracet, raději přespím, u piva nebo vína se lepší kecá.
Zdar
rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

To rade622: jak se rika...lina huba,holi nestesti :wink:
ja to taky tam neznam ani nevim kde to letiste je,ale kdyz tak se zeptam
jo Kunovice znam za mladych cesu :lol: sem tam jezdil s hasici na souteze
jinak s tim prespanim to vidim tak jak ty :P
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Silnice je v troskach protoze opravujou moct. Ale v pohode se tam dostanete, ti kteri pojedou od Prahy po hlavni silnici,prijedou k uzaverce, bude tam sipka smer Kolin, vy pojedete na druhou stranu po 200m cedule vesnice Bylany, na prvni krizovatce do prava potom porad po hlavni silnici na dalsi krizovatce za vesnici Bylany rovne a po 200m vesnice Chrastany, pojedete porad po hlavni silnici a 300m za vesnici chrastany je do prava panelova cesta, na tu odbocite po 30m ste na letisti.
Od Kolina po hlavni silnici, je to jednoduchy, pojedete smer Praha a na ceduli smer Chrastany odbocite po 100m od hl. silnice odbocite do leva na panelovou cestu po ni asi 30m a ste na letisti. Predpokladal jsem ze pojedete po teto hlavni silnici Praha-Kolin protoze je to nejjedusi cesta, pokud nekdo pojede jinak, tak mi napiste SZ a ja vam to popisu, a kdyz si s sebou vezmete mapu a budete vedet kam jet, tak myslim ze to nebude problem.

PS: nejsem organizator tohoto srazu, jen bydlim pobliz. Takze ohledne organizece srazu se obratte na MILOSHE, ale ten je ted na dovce, a nema pristup na net. Jinak mobil na nej by mel bejt v jeho nicku.
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

To pro vsechny: organizatorem sme my vseci :wink: miloshe do toho netahej sam ma s nama starosti az nad hlavu...bylo to z my budky udelat sraz :roll: ale je taky pozvanej :wink: Takze sme pani stroju vudci vsichni :P Uvidis vsici to zvladnou maji prece ridicak :lol:
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Tos myslel jako narazku na me, ze jako jezdim bez papiru jo?? :lol:
Nepochybuju ze to nezvladnete, mate na to jeste tri tejdny, tak za tu dobu to snad nastudujete v mape. :D A ja si za tu dobu uz snad dokoncim ten blbej ridicak. :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

To david: jejda... nad tim sem ani nepremyslel,promin teda :oops:
jen to mam porad v hlave kdyz sem jel poprvy do Svicar s kamosem tak sem ridil ja a on sel chrapat...50km pred Mnichovem ho asi petkrat budim kam mam jet :shock: ...nakonec se probral a rekl mi: mas snad ridicak tak jed :mrgreen:
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Ja uz ted moc nejezdim, nechci udelat nejakej pruser, abych si ten ridicak mohl dodelat, ale jinak okresky kolem Českyho Brodu, nikam dal jsem radsi nejezdil. Hyundai je dost zivej, a ja jsem taky dost velkej magor, takze si radsi pockam az dodelam papiry a pak budu zas jezdit, ale rozmne. :D :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

To Farmar: no tve posledni prispevky !!! mno valís !! :lol:
vazne jen podtext, zensky letej na auta, a bys se divil ze i coupe je lepidlo na chlapy :P :P :P
no je jasny ze organizotori sme vseci, cetly ste nekdo srazik tuning-fora , mno nekdo prespal, nekdo ne, sice mely neco jako sprinty apod. grilovaly az do aleluja, :lol: a privezly si altany kdyby prselo , no ja hodlam spat asi v aute dle Tiburona se spi v coupe fajn, a pokecat pri vinecku sem proste pro !! budu ted fuc 14 dni a tak doufam ze se tu vsichni pochlapite :wink: :lol: :lol:
Zamčeno

Zpět na „Srazy“