Mimoňské války X.

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jouda píše:A co ta bourajda? Taky pěkná? 8)
No jasnacka ... chlastaji a pak sedaji za volant ... (teda ne vsichni ...)
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Vita píše:
Jouda píše:A co ta bourajda? Taky pěkná? 8)
No jasnacka ... chlastaji a pak sedaji za volant ... (teda ne vsichni ...)
Jasný, že né všici ale chtěl bych vidět fotky těch zdemolovanejch aut ,doufám, že budou na webu válek
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jouda píše:
Vita píše:
Jouda píše:A co ta bourajda? Taky pěkná? 8)
No jasnacka ... chlastaji a pak sedaji za volant ... (teda ne vsichni ...)
Jasný, že né všici ale chtěl bych vidět fotky těch zdemolovanejch aut ,doufám, že budou na webu válek
Bylo to ve zpravach .... tak se tam na to koukni ... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Ale nebylo to tak dobře vidět!! A hlavně to bylo krátce! a fotky tam je vidět víc!
:lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Ještě že mi se na srazech chováme jinak a nejezdíme posilnění alkoholem. :lol: Píjeme nealko pivo viď Hanzy??? :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Ďáblice
*
Příspěvky: 58
Registrován: 20 srp 2006, 12:52
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ďáblice »

Mates píše:Ještě že mi se na srazech chováme jinak a nejezdíme posilnění alkoholem. :lol: Píjeme nealko pivo viď Hanzy??? :wink:
pardon ze se vam do toho pletu, ale vy nejste takovy blbouni jako na valkach tam je vetsina lidi ktery si myslej ze maj nejlepsi auto.... Pritom nejlepsi jsou hyundaici :-)
Bývalý Romčisovo SCoupéčko bude za pár měsíců jen MOJE :-))
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

A je to tu Ďáblice patří do party!!! Myslí si to co ostatní tady v klubu(doufám). A abych ji doplnil na válkách jsou blbouni s naduplejma kárkama a myslej si že jsou králové všeho kolem a kolem, myslej si že jsou to králové co maj v ruce svý auto, že vědí co s ním dělat i pod vlivem alkoholu, prostě jsou namachrovaní až na střechu svý káry!!! :cry: :cry: :cry:


Omlouvám se těm co jsou zastánci Mimoňwars a mají Hyundaie, ale myslím si že je to tak!! Pokud tam byl někdo z klubu tak to je vyjímka patří k nám a my jsme co? No parta kerá ví kdy přestat a jak se chovat k vozům Hyundai viď MartasZ - ty to víš nejlépe z Mimoň srazu II. :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Ďablice taky se chci s tebou pozdravit a přivítat tě.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Mates píše:Ďablice taky se chci s tebou pozdravit a přivítat tě.
Stojím za Matesem a chci si tykat s Ďáblicí. Matýsku, ty to zas nepřeháněj s tou popularizací nealka, nejsme svatý....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

Jouda píše:A je to tu Ďáblice patří do party!!! Myslí si to co ostatní tady v klubu(doufám). A abych ji doplnil na válkách jsou blbouni s naduplejma kárkama a myslej si že jsou králové všeho kolem a kolem, myslej si že jsou to králové co maj v ruce svý auto, že vědí co s ním dělat i pod vlivem alkoholu, prostě jsou namachrovaní až na střechu svý káry!!! :cry: :cry: :cry:


Omlouvám se těm co jsou zastánci Mimoňwars a mají Hyundaie, ale myslím si že je to tak!! Pokud tam byl někdo z klubu tak to je vyjímka patří k nám a my jsme co? No parta kerá ví kdy přestat a jak se chovat k vozům Hyundai viď MartasZ - ty to víš nejlépe z Mimoň srazu II. :lol: :lol: :lol:
Tak já sem 100% zastánce MimoňWars a /-/ mám, ale omlouvat se podle mě nemusíš, vim jak to myslíš a musim říct, že máš pravdu. Na všech tuningových srazech, který sou vícedenní, tak se tohle děje. Nechápu, proč si lidi nedokážou vybrat: Buď chlastam a je to v pořádku nebo si jezdim v autě a koukam na ostatní jak chlastaj (samozřejmě myslim jezdit a koukat na cestu :wink: ) a je to taky v pořádku. Já sám sem zastánce 2.varianty, protože chlastat můžu doma nebo tady někde v hospodě a nemusim kvůli tomu jezdit přes 400km do Mimoně a zpět.

Jinak MV X byly naprosto dokonalý (až na tyhle "detaily"), ale na druhou stranu, chtít od pořadatelů, aby 100% ohlídali 30000 lidí je prostě nemožný. Ale co se organizace a všeho týče, mnohem lepší než MV 9.

Sakra sem se nějak rozepsal :D
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

N trochu ste mě nasrali... Že tam byla bouračka? bylo tam 10000aut tak se asi s něčim takovym muselo počítat, a že NĚKTERÝ z těch tunerů sou hovada(pijou a říděj) je taky známá věc. Byl sem na válkách popprvý a na 100% vim že už na žádnejch nebudu chybět!!! Ta atmosféra, večerní sprinty, potom sqělá párty až do rána, nádherný auta ... fakt mazec.

MW forever 8)
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

meexiko píše:N trochu ste mě nasrali... Že tam byla bouračka? bylo tam 10000aut tak se asi s něčim takovym muselo počítat, a že NĚKTERÝ z těch tunerů sou hovada(pijou a říděj) je taky známá věc. Byl sem na válkách popprvý a na 100% vim že už na žádnejch nebudu chybět!!! Ta atmosféra, večerní sprinty, potom sqělá párty až do rána, nádherný auta ... fakt mazec.

MW forever 8)
Nasrali? Čím?
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

meexiko píše:N trochu ste mě nasrali... Že tam byla bouračka? bylo tam 10000aut tak se asi s něčim takovym muselo počítat, a že NĚKTERÝ z těch tunerů sou hovada(pijou a říděj) je taky známá věc. Byl sem na válkách popprvý a na 100% vim že už na žádnejch nebudu chybět!!! Ta atmosféra, večerní sprinty, potom sqělá párty až do rána, nádherný auta ... fakt mazec.

MW forever 8)
Vždyť já sem taky psal, že sem zastánce MV, taky sem psal že chápu, že se něco takovýho stane, protože tolik lidí se uhlídat nedá a taky sem psal že je dost lidí co chlastaj + řídí. Takže taky nevim čim sme Tě nasrali??? :?:

Jinak to, že už na žádnejch chybět nebudeš...Ani se Ti nedivim :wink: Bylo to fakt super. S květnovejma se to nedá ani srovnávat. A jestli se to bude furt zlepšovat....máme se na co těšit....Už aby byl aspoň HSM 4 :)
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no, nebudu se radsi k MV vyjadrovat pac byste me asi nemeli radi, ale jedno vim a to ze srazy co kdy budu organizovat budou uplne o necem jinym ikdyby prijelo 30 tisic hyundaiu! :wink: :lol:
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

black_sheep píše:no, nebudu se radsi k MV vyjadrovat pac byste me asi nemeli radi, ale jedno vim a to ze srazy co kdy budu organizovat budou uplne o necem jinym ikdyby prijelo 30 tisic hyundaiu! :wink: :lol:
To kua slovo!! A vše se ti okolo organizace dařilo!! :wink: :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Srazy“