Porucha el. zatvárania okien

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od 69pavel »

pokud je tomu jak pises,tak problem mas na tistaku ve dverich, chce ho poradne zkontrolovat coz pro skuseneho elektromechanika neni zadny problem. muze byt nekde streleny a jak ho nastrikas tak se spoji obvod a casem se to zase prerusi,podivat-preletovat,mozna i nektery odporek ,kdovi,muze byt i samotny spinac,poradne vycistit,osetrit,.,taky promerit odpory jestli neni nektery streleny,tu nic jineho neporadim nez hledat
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od Petusko73 »

Ďakujem za rady.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
xixao31
Příspěvky: 2
Registrován: 24 bře 2014, 09:58

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od xixao31 »

Nazdárek všem,

Při otevření okna spolujezdce od řidiče se okno normálně otevře,ale nejde zavřít.U spolujezdce funguje bez problémů a ostatní okna taky zatím bez problému.A to na dveřích i od řidiče.Máte někdo s tímto zkušenost ? Četl jsem příspěvky,možná by to mohl být ten tišťák,náhodou něco jednodužšího ?? Díky za odpovědi .......
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Tak já jsem na tom přesně obráceně...mně jde okno u spolujezdce od řidiče zavřít, ale nejde zase otevřít. Zpočátku to bylo tak, že to občas šlo i otevřít, např. když jsem znovu otevřel a zavřel dveře u spolujezdce (že by nějaký kontakt), ale nyní je to už setrvalý stav. Zatím jsem se tím ještě nezabýval...uvidíme jestli někdo nepřispěje troškou do mlýna... :idea:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od Martun »

Rozebrat tlačítko a vyčistit kontakty.. může tam být "pecka"
Pavel69 to taky řešil.. dokonce jsem mu sháněl střeva.. nakonec to opravil sám.. :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
xixao31
Příspěvky: 2
Registrován: 24 bře 2014, 09:58

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od xixao31 »

Martun píše:Rozebrat tlačítko a vyčistit kontakty.. může tam být "pecka"
Pavel69 to taky řešil.. dokonce jsem mu sháněl střeva.. nakonec to opravil sám.. :wink:
Nazdárek,

tlačítko se dá vycvaknout,nebo se to musí kompletně rozebrat ??

díky,
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Budeš muset rozebrat dveře, ale to není nic pracného. Pak se krásně dostaneš k tlačítkům, ale jak jsou přichycená, to nevím. Pokud se dobereš k nějakém problému, proč to nejde, tak dej potom prosím vědět... Já se k tomu v nejbližší době nedostanu.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od Martun »

Přesně tak, rozebrat tapec dveří. Myslím 3 šrouby, pak trhnout v dolní části dveří k sobě (jemně) máš tam furt kabel s tlačítky :!: odcvakaj se i packy a nahoře u okna vysadit směrem nahoru. Tam je o zasazeno do žlábku..
tlačítka - o , bude rozhodně přišroubováno.. to ale hned zespodu po odpojení konektoru uvidíš..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

Tak jsem se včera pustil do rozebírání dveří...dostal jsem se až na tu spínací jednotku. Tu jsem také rozebral a v ruce mi zůstal pouze tišťák se spínači. Na první pohled je vše v pořádku a u toho to i zůstalo. V podstatě jsem dopadnul jako Petusko73. Spínač asi už dál rozebrat nejde a tak jsem ho vyfoukal (i když nebylo co), vystříkal, vyfoukal, vystříkal a vyfoukal. Nevím jestli se tekutina dostala dovniř, protože je takový celý nějak uzavřený. Zkontroloval jsem spoje, vypadaly v pořádku. Znova jsem je nepájel, nebyl už čas. Smotoval jsem to zpět a ejhle, ono to najednou funguje.....jenže není to splehlivé. Z 10-ti pokusů se to 1 až 2x nepovede. Tak nevím, spíš bych to viděl, že je načatý spínač, který se asi koupit nedá a jeho výměna by nebyla zrovna nejjednodušší. Pravděpodobně se mění "celý střeva" a ty zase nebudou nejlevnější :roll: . Ledaže by je někdo nabízel z toho Martinova auta :mrgreen: :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od 69pavel »

Rokolo ted momentalne resim na jednom Acciku otevirani oken,udelal jsem vse co byl muj pripad a vse fungovalo jenom chvili,pak jsem se pustil do podrobnejsiho opravovani a zatim se prepinac oken nepodaril opravit jak mel,duvod bylo vysoke opotrebeni kontaktu z duvodu opaleni kontaktu diky jiskreni mezi kontakty prepinace, zatm je objednany novy v HYU za celkem peknou palku(nikde nebyli schopni tento prepinac objednat-hardcama jsem nezkousel)) tak musim pockat ho dovezou z nemecka a az ho namontuji do auta. co se zmeni-nevim,jestli je nekde chyba v elektroinstalaci auta ci byla chyba v spinaci tim ze prekrocil svuij limit pouziti kdy kontakty se opalili natolik ze oprava jiz nelze uskutecnit. pak nahodim vysledky jak jsem poridil.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od rokolo »

V tom případě by to byl docela paradox, že se opálí spínač, který používám nejméně. A co si objednával? Jenom přepínač a nebo takovou tu černou krabičku, ve které je tišťák se čtyřmi spínači? A na kolik peněz to přijde?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od 69pavel »

rokolo píše:V tom případě by to byl docela paradox, že se opálí spínač, který používám nejméně. A co si objednával? Jenom přepínač a nebo takovou tu černou krabičku, ve které je tišťák se čtyřmi spínači? A na kolik peněz to přijde?

je objednany cely spinac a vychazi neco kolem 700 kc,presnou cenu pak napisi az ho budu mit
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od Martun »

Pánové, já ted nějak jaksi ze "zájmu" procházím bourané accenty a náhr díly... :shock: :D
a proč nekoupíte bořeninu? respektive neodpovíte na odprodej nějakých částí? Minule tam byl accent za 5 tis, total harmonika ale tlačítka by byly rozhodně ok..:-) a i další věci.. někteří to rozprodávají po dílech.. :-k
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od cert »

Martun:

až zase na nějakého Accenta MC za 5k Kč narazíš, tak mi prosím písni, něco málo by se mi hodilo...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Porucha el. zatvárania okien

Příspěvek od Vilda »

Zaplať Pán bůh, nic nepotřebuju [-o< na Ácovi všechno pracuje bez poruch !! I okna se spouštějí a vytahují v pohodě. Ten auťák šestým rokem funguje, absolutně bez problémů =D>

Kdo ví, jestli se mi ještě někdy povede koupit takovýhle držák !!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“