Tesla kabely

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

pates
*
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2005, 10:43
Bydliště: Zlín, Velehrad
Kontaktovat uživatele:

štítek

Příspěvek od pates »

rade622: díky za obrázek, pořád se mi to nepodařilo přečíst - přístup je dost hrozný. Našel jsem však na hlavě motoru vyraženo 1,8/2,0 BHC cosi. Tož pořád v tom mám zmatek
hledám...pohodlný automat
Reklama
 

have

Příspěvek od have »

Tak já trochu pohaním, taky jsem je objednal, nasadil a pohoda, až do výměny svíček. Jak jsem ty faje tahal ven ... šly velice těžko, tak jsem jednu urval.. vršek mi zůstal v ruce a spodní část na svíčce. To bylo asi po jednom měsíci. Po dohodě mi ochotně poslali nový kabel, že se to nestává. Nasadil jsem ho a víc se nestaral. Jelikož, ale dvakrát do roka čistím svíčky, tak jsem na jaře zase tu samou faju urval, asi to je rukama, ale origa mi to před tím nedělaly. Sice jsem ji opravil, ale ted mám strach před zimou, až je budu zase tahat, že to zase urvu. Asi koupím origa. :(
pates
*
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2005, 10:43
Bydliště: Zlín, Velehrad
Kontaktovat uživatele:

kabely

Příspěvek od pates »

have píše: Jak jsem ty faje tahal ven ... šly velice těžko, tak jsem jednu urval.. vršek mi zůstal v ruce a spodní část na svíčce. :(
Jo to se mi povedlo s originály, když jsem vytahoval za tepla.

Každopádně z Tesly mi ochotně nabídli výměnu za správný typ.

Vypadá to, že mám motor 1,8 staršího data daný do novějsího auta :)
hledám...pohodlný automat
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Právě jsem objednal sadu kabelů. Nepamatuje si někdo za jak dlouho po objednávce se k vám dostaly???
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
pates
*
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2005, 10:43
Bydliště: Zlín, Velehrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pates »

Mates píše:Právě jsem objednal sadu kabelů. Nepamatuje si někdo za jak dlouho po objednávce se k vám dostaly???
Mě došly druhý den
hledám...pohodlný automat
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

já koukal ne ten obrázek těch kabelů Pates a já mám rozhodně ty horní,a určitě osmnáctku motor.Svíčky sou utopený tak 20 čísel hluboko,takže 1.8 má dlouhý fajfky.Jinak na to číslo potřebuješ zubařský zrcátko jinak ho neuvidíš. :shock: jo a docela se divim ,ale já myslel že lantry J2 kombi nedělali 1.8 l,ale 1.6.tak newim
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
pates
*
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2005, 10:43
Bydliště: Zlín, Velehrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pates »

Topek2 píše:já koukal ne ten obrázek těch kabelů Pates a já mám rozhodně ty horní,a určitě osmnáctku motor.Svíčky sou utopený tak 20 čísel hluboko,takže 1.8 má dlouhý fajfky.Jinak na to číslo potřebuješ zubařský zrcátko jinak ho neuvidíš. :shock: jo a docela se divim ,ale já myslel že lantry J2 kombi nedělali 1.8 l,ale 1.6.tak newim
Z Tesly jsem se dozvěděl, že existovalo období (na začátku výroby kombi), kde byly zřejmě použity části motoru 1,6 pro 1,8. Samotný Hyundai na má Teslu požadavek na výrobu dvou typů kabelů. Blbé, je že to člověk neví a objedná dobře, ale objednal špatně.
Naštěstí jsou v Tesle velmi ochotní a problém jsme rychle vyřešili
hledám...pohodlný automat
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

V Tesla - Blatná jsou rychlíci a tak mi teď pošták donesl kabely k autíku tak se těším až je namontuju a doufám, že to vyřeší moje nepříjemnosti.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
pates
*
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2005, 10:43
Bydliště: Zlín, Velehrad
Kontaktovat uživatele:

cukání

Příspěvek od pates »

Mates píše:V Tesla - Blatná jsou rychlíci a tak mi teď pošták donesl kabely k autíku tak se těším až je namontuju a doufám, že to vyřeší moje nepříjemnosti.
nepříjemné cukání auta při prudším přidání po namontování kabelů v mém případě zmizelo, takže jsem spokojen
hledám...pohodlný automat
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Zítra to vyměním tak snad to bude O.K. Držte palečky.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

Ake kable na Lantru 1,8 GT rok 94?

Příspěvek od vladinko-SK »

Cafte borci.
Chcel by som tiez kable z tesly a aj som nejake nasiel na webe len sa chcem spytat ci je to spravne. Mam lantru 1,8 GT rok 94, motor g4cn a podla tesla webu by to malo byt toto:
Kód sady: T749S
Kabel-svíčka: K126 70 65 55 40
Je to dobre? Bude to pasovat? Uz viac krat sa mi stalo ze somobjednaval podla typu auta a motoraa prisli mi domov blbosti ktore nepasovali:-)
Hyundai Lantra 1,8 GT (G4CN), 15" elektrony
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Tak potvrzuji velice dobre zkusenosti s Teslou, na jejich webu 12.9. v 15hod objednano, a 14.9. ranni postou to doslo, vymena za chvilku hotova, kabliky funguji na jednicku s hvezdickou ;)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“