Blázni jedni!!!

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Takovejch triků je .. jeden se jmenuje camstudio, myslím ...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

ivan píše:
Vita píše:Hmmm Skoda ze nic nevidim ... jen cerny odelnik ..... :cry: :cry:
Ale slysim zvuk .... No ale aspon neco .... :wink:
Jestli vidíš pouze černý obdélník tak si nainstaluj Flashplayer 9!! V tom to běhá!! :wink:
Mimochodem skělá zábava!! 8) :lol: :lol:
Jenom škoda,že to nejde stáhnout :( Karlosi!! :o Ty pořád něco někde stahuješ a archivuješ neměl by si nějakej trik??? Plosím!!! :(
Diky moc .... a nemas nejakej typ od kud stahnout ten Flashplayer 9 ??
Dekuju ... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blázni jedni!!!

Příspěvek od Dráček »

ivan píše:
Jouda píše:no to jsou blázni, co???

http://videos.streetfire.net/hottestvid ... 6AC10A.htm
Kluci mám prosbu,jde toto video ztáhnout???Mě to nejde :( a ještě ,když tak jak děkuju!! Nutně to potřebuju!! :wink:
Ivane ja si toho vsimnul az ted, ale kdyby jsi jeste nekdy potreboval takove video stahnout, a nejen odtud ;) tak pouzij tenhle doplnek pro FireFox ;)
http://javimoya.com/blog/youtube_en.php


Aneb:
What is it?

Video Downloader allows you to download videos (to your computer) directly (and easily -just one click-) from most video sites.

You can download from:
Angry Alien, Blennus, Blip.tv, Break.com, Dailymotion, Double Agent, eVideoShare, Free Video Blog, Google Video, Grinvi, iFilm, Keiichi Anime Forever, Metacafe, MySpace, MySpace Video Code, Putfile, Totally Crap, vidiLife, vSocial, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Bofunk, Bolt, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, EVTV1, FindVideos, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV, Midis.biz, Music.com, MusicVideoCodes.info, Newgrounds, NothingToxic, PcPlanets, Pixparty, PlsThx, Revver, Sharkle, SmitHappens, StreetFire, That Video Site, VideoCodes4U, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, Vimeo, Yikers YouTube and ZippyVideos.
New sites added everyday !
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Jeden by nevěřil, kam se dá všude s autem vyjet :lol: :twisted: Že já vůl ještě chodím doma do schodů :lol: :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Rozchodil jsem to a parada ... To ryba: diky za odkaz ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Blázni jedni!!!

Příspěvek od ivan »

Dráček píše:
ivan píše:
Jouda píše:no to jsou blázni, co???

http://videos.streetfire.net/hottestvid ... 6AC10A.htm
Kluci mám prosbu,jde toto video ztáhnout???Mě to nejde :( a ještě ,když tak jak děkuju!! Nutně to potřebuju!! :wink:
Ivane ja si toho vsimnul az ted, ale kdyby jsi jeste nekdy potreboval takove video stahnout, a nejen odtud ;) tak pouzij tenhle doplnek pro FireFox ;)
http://javimoya.com/blog/youtube_en.php


Aneb:
What is it?

Video Downloader allows you to download videos (to your computer) directly (and easily -just one click-) from most video sites.

You can download from:
Angry Alien, Blennus, Blip.tv, Break.com, Dailymotion, Double Agent, eVideoShare, Free Video Blog, Google Video, Grinvi, iFilm, Keiichi Anime Forever, Metacafe, MySpace, MySpace Video Code, Putfile, Totally Crap, vidiLife, vSocial, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Bofunk, Bolt, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, EVTV1, FindVideos, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV, Midis.biz, Music.com, MusicVideoCodes.info, Newgrounds, NothingToxic, PcPlanets, Pixparty, PlsThx, Revver, Sharkle, SmitHappens, StreetFire, That Video Site, VideoCodes4U, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, Vimeo, Yikers YouTube and ZippyVideos.
New sites added everyday !
Děkuju Dráčku!! :) Že sis na mě vzpoměl!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Existuje ještě něco na stahování toho videa? Mám to všechno instalnutý, z Youtube a podobných to jde v poho, ale mám zrovna server, ze kterýho to neumí a já bych ty filmečky fakt hrozně moc chtěl.. poraďte co ještě je.. moc moc prosím ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Blázni jedni!!!

Příspěvek od Engineer »

ivan píše:
Jouda píše:no to jsou blázni, co???

http://videos.streetfire.net/hottestvid ... 6AC10A.htm
Kluci mám prosbu,jde toto video ztáhnout???Mě to nejde :( a ještě ,když tak jak děkuju!! Nutně to potřebuju!! :wink:
Ak by si mi troto video vedel najst na youtube.com vedel by som to stiahnut, ked tak napis do SZ
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Blázni jedni!!!

Příspěvek od MartasZ »

Engineer píše:....Ak by si mi troto video vedel najst na youtube.com vedel by som to stiahnut, ked tak napis do SZ
Z Youtube to umim taky.. ale jsou servery, který ten video downloader pro Firefox nepodporuje.. a teď babo raď ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Blázni jedni!!!

Příspěvek od ivan »

MartasZ píše:
Engineer píše:....Ak by si mi troto video vedel najst na youtube.com vedel by som to stiahnut, ked tak napis do SZ
Z Youtube to umim taky.. ale jsou servery, který ten video downloader pro Firefox nepodporuje.. a teď babo raď ;)
A z jakých servrů to chceš stahovat :?:
Ono záleží v jakým formátu to pouštěj ven,hoď sem nějaký linky ať na to můžem mrknout co s tím. :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Heh.. už jsem to vyřešil.. on tam byl dokonce přímej odkaz na stažení.. jen byl tak šikovně schovanej :P
No a když si stáhnu něco z Youtube, tak je to ve formátu .flv a pokud se někomu nechce stahovat ten FLV Player, tak mám celkem jednoduchej prográmek, co to umí převýst do čeho chcete.. myslim že se jmenuje Cinemaforge.. nevim, nejsem doma :-)
Jo ale jinak existuje teda ještě něco, kromě toho doplňku pro Firefox čím by se dala tahat videa z netu?? A co třeba streaming videa??
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“