Automatické dovírán oken

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
stehnik
*
Příspěvky: 64
Registrován: 30 dub 2013, 11:38

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od stehnik »

bony píše:Taky začínam dosti uvažovat o domontování, včera jsem nechal celou noc otevřené zadní okno ;-)
Jj hodí se. Já si nechal přes noc v Praze u chodníku pravé přední asi na 5cm s peněženkou vedle řadící páky #-o
i30 II 1,6 CRDi VGT 94 kW Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od JoRy »

Nechávám si to domontovávat v Dolních Počernicích a prý to montujou prvně. Mělo to být během dne no nakonec zapomněli že tam má být ještě modul pro detekce překážek takže to bude dnů více (než dorazí), ale co se dá dělat. Alespoň tam s tím už budou mít zkušenosti když tam náhodou někdo přijedete.
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od alarm »

Nikdy ma automacické zavretie neťahalo za nohu, dôvod je jednoduchý.Teraz, keď ho nemám, môžem mať zavreté auto a pootvorené okná(mám deflaktory) a nie je to vidno. Navyše auto stojí pored firmou na súkromnom parkovisku. O čo lepšie sa nasadá do auta, ak je vnútri o 30 stupoňov menej.... :D/
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od Mirus30 »

JoRy píše:Nechávám si to domontovávat v Dolních Počernicích a prý to montujou prvně. Mělo to být během dne no nakonec zapomněli že tam má být ještě modul pro detekce překážek takže to bude dnů více (než dorazí), ale co se dá dělat. Alespoň tam s tím už budou mít zkušenosti když tam náhodou někdo přijedete.

Nezapomen sem hodit co to stalo a jestli sis nechal delat na vsechny ctyri okna, no a samozrejme po vyzkouseni, jak jsi spokojenej :-)
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od JoRy »

Mirus30 píše:Nezapomen sem hodit co to stalo a jestli sis nechal delat na vsechny ctyri okna, no a samozrejme po vyzkouseni, jak jsi spokojenej :-)
Já to objednal hned s autem tak je to už v ceně, ale chtěl jsem si ho vzít hned před víkendem jak přišlo. :) tohle jediné tam nestihli domontovat, takže to mělo být až dnes. Nechal jsem si to udělat jen na přední a vyzkouším to až příští týden, tak snad to sem nezapomenu napsat. :)
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od Limitz »

alarm píše:Nikdy ma automacické zavretie neťahalo za nohu, dôvod je jednoduchý.Teraz, keď ho nemám, môžem mať zavreté auto a pootvorené okná(mám deflaktory) a nie je to vidno. Navyše auto stojí pored firmou na súkromnom parkovisku. O čo lepšie sa nasadá do auta, ak je vnútri o 30 stupoňov menej.... :D/
mělo by to fungovat tak, že se okna zavřou až pří delším stlačení tlačítka na zamknutí a zase se otevřít při delším stisknutí na otevření, alespoň tak to bylo u všech aut, které jsem doteď s tímhle modulem viděl.....
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od alarm »

celkom rozumné, ak to tak funguje...ale aj tak tomu nemôžem prísť na chuť...Dlhé roky robím z bránami na dialkové ovládanie a platí zásada, jeden gombík, jeden spotrebič( po ludsky, na jedno stlačenie by sa mala udiať jedna vec, nie dve), lebo v živote je tolko nepredvídatelných situacii, pri ktorých si obsluha nemusí okamžite uvedomiť, čo sa okrem toho, čo chcem urobiť, ešte stane...
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
milan55
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2013, 11:30

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od milan55 »

:hyu: :cry: Bohužial servis Hyundai vo Zvolene nemá záujem o domontovanie dovierania okien na moje auto :hyu: i30kombi. Zatiaľ ale mám nádej lebo sa ozval jeden sarvis Hyundai v okolí čo ponúka túto montáž aj s dodaním modulov. Čakám ešte na odpoveď z jedného servisu.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od bony »

milan55 píše::hyu: :cry: Bohužial servis Hyundai vo Zvolene nemá záujem o domontovanie dovierania okien na moje auto :hyu: i30kombi. Zatiaľ ale mám nádej lebo sa ozval jeden sarvis Hyundai v okolí čo ponúka túto montáž aj s dodaním modulov. Čakám ešte na odpoveď z jedného servisu.
No to si děláš legraci, oni nemají zájem... No to je masakr.
milan55
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2013, 11:30

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od milan55 »

:hyu: Nechápem to ani ja ale bohužial je to tak. Dal som im zoznam doplnkov na voz. :hyu: i30kombi čo som stiahol z odpovede na fore od predajcu Hyundai CZ. Ten ale na Slovensku neplatí. Odpoveď z Hyundai SK bola asi taká že mám ísť na domontovanie do Čiech. No ale čo sa dá robiť nie je servis ako servis.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od bony »

Tak to je hnus velebnosti... ](*,)
Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od JoRy »

Tak to mám namontované. Je tam detekce překážek a vyjíždí to nahoru hned při zamknutí auta.
Ale bohužel to vyjede i když stojím s vypnutým motorem s otevřeným okýnkem a jsem v autě - typicky na někoho čekám. Přijde, nastartuju, rozjedu se, dveře se automaticky zamknou a okna jdou na horu taky.
To mi nepřijde jako uplně dobrý řešení.
Hádám, že by se okna měli zavírat jen při zamknutí dálkovým ovladačem a budu psát do servisu. Nemá to namontováno ještě někdo? Rád bych věděl jestli se to chová někomu stejně.
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
milo58
*
Příspěvky: 84
Registrován: 08 čer 2012, 14:35
Bydliště: Praha

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od milo58 »

JoRy píše:Tak to mám namontované. Je tam detekce překážek a vyjíždí to nahoru hned při zamknutí auta.
Ale bohužel to vyjede i když stojím s vypnutým motorem s otevřeným okýnkem a jsem v autě - typicky na někoho čekám. Přijde, nastartuju, rozjedu se, dveře se automaticky zamknou a okna jdou na horu taky.
To mi nepřijde jako uplně dobrý řešení.
Hádám, že by se okna měli zavírat jen při zamknutí dálkovým ovladačem a budu psát do servisu. Nemá to namontováno ještě někdo? Rád bych věděl jestli se to chová někomu stejně.
Mám to namontovaný na ix20 a chová se mi to úplně stejně. Při montáži mi bylo řečeno, že se to dá v softwaru vypnout, ale pak se nebude automaticky zamykat auto za jízdy. Byl jsem shodou okolností minulý týden v Počernicích a ptal jsem se, zda se to dá obejít. Upozorňoval jsem na to, že je to nebezpečné. Vem si, že povezeš děti, které vystrčí ruku z okna např: budou mávat babičce a po rozjezdu se okna automaticky zavřou a neštěstí může být na světě. Ale k věci technik při mé návštěvě volal dodavateli, který mu měl poslat schéma, jak to obejít. Mělo by to být přes imobilizér to je, že pokud bude klíček v zapalování, tak to automat. zavírání nebude fungovat. Tak až půjdu v srpnu na garančku, tak si to nechám upravit.

milo58
ix20 Style, 1.6 CVVT (92 kW) blue, TWR-Cool Red, tempomat,
parkovací asistent s obrazem ve zpětném zrcátku od 7/2012
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od laufas »

Kdyby sis poradne precetl ten prispevek, ktery nespravne a zbytecne citujes, tak se dozvis, ze detatko o rucicku neprijde pri mavani babicce, protoze ''je tam detekce překážek'' :)
i30 1.4 + kn, 12/2007
milan55
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2013, 11:30

Re: Automatické dovírán oken

Příspěvek od milan55 »

:hyu: :mrgreen: =D> Konečne som sa dopracoval k dovieraniu okien na mojom :hyu: i30 kombi. Už sa nemusím báť že nechám otvorené okná lebo auto zatváram DO a to teraz dovrie aj okná. Neni to tak ako má perfektne riešené Peugeot že sa dovrú až pri podržaní DO ale nevadí. Predajca vo Zvolene kde som auto kúpil to nevedel alebo nechcel namontovať. Našiel som servis :hyu: čo to namontoval ochotne a ešte dokonca lacnejšie ako v ČR. Musel som zrušiť zamknutie auta po rozbehu ale to je to najmenej.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“