nestartuje

Moderátor: Moderátoři

Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: nestartuje

Příspěvek od Maxik-rbk »

kacenihladik píše:skus vyčistit to čidlo otáček muže bejt zanešený kovovími šponkami tak ho vyjmi a otři hadříkem s techničákem a uvidíš
No to jsem dnes zkusil a málem jsem se nedostal z chalupy:-(
Byl jsem na diagnostice a hlásí to závadu na čidle polohy vačky. Kluk mi ale řekl, že to bude spíš to čidlo na klice, protože to na vačce ještě nikdy nedělali a může to přes to spodní házet chybu nahoru.
No nevím, koupím nejdřív to na kliku a pak se pokusím sehnat to druhý.
Reklama
 

Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: nestartuje

Příspěvek od Maxik-rbk »

kacenihladik píše:skus vyčistit to čidlo otáček muže bejt zanešený kovovími šponkami tak ho vyjmi a otři hadříkem s techničákem a uvidíš
Vyčistil, nepomohlo. Vyměnil, nepomohlo.
Čekám až mi seženou čidlo na vačku, pak uvidíme.
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: nestartuje

Příspěvek od Radim Paták »

Zkus ještě mou radu. Za poslední 4 měsíce jsem měl čtyřikrát sundanou hlavu a pokaždé, když jsem to zkompletoval, mi motor nechytl. Ani přes spray. Jen co si nacucl , motor házel, ale hned zdechl. Dvě trysky po repasi, motor sestaven perfektně a stále nic. Pak mne napadlo zkusit vyměnit elektriku k tryskám. Naštěstí jsme měli po ruce náhradní kábl z Kie Karnival. No a co myslíte, že se stalo? Auto chytlo na drc a výborně šlape. Tím věčným sundáváním a nandáváním se zlomily a zkratovaly drátky u konektorů u trysek a myslím, že to i způsobilo zničení elektroniky v těch dvou tryskách, které jsem nechal repasovat. Snad ti to pomůže :wink:
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: nestartuje

Příspěvek od Maxik-rbk »

Tak jsem vyměnil snímač polohy vačky (1990,-) a funguje to.-) to znamená, že kdyby někdo sháněl snímač na kliku, tak mam jeden:-)
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“