Bluetooth handsfree

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od robertbulko »

Ja mám xPeriu Mini a spojenie s autom používam stále. Niekdy sa mi stane, že sa mobil s NAVI nespojí, ale je to asi problém xPerie, pretože keď dám na xPerií pripojiť sa na NAVI, tak sa vždy spojí. Bluetooth na mobile mám stale zapnutý. Keď ho vypnem a potom zapnem NAVI to vadí a nespojí sa. Inak to beží ako má a čo sa týka komunikácie pri volaní, tak je to bez problémov
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 07 zář 2013, 17:05, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

stago
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 čer 2013, 13:35
Bydliště: Brno

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od stago »

Hmmm, tak stale je tu moznost ze mam problemovy mobil "noname". Skusim nejaky iny a snad to bude OK.
i40 CW 2.0 GDI A/T Style + Navi, phantom black - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od Hardcam »

Clenovci, nevim si rady s hlasovym vytacenim. Zobrazuje se mi stejna hlaska s nepodporovanym jazykem, kde mam dany jazyk zmenit? Doufam, ze nebude treba dat do anglictiny celou navi. Nemuze to nejak soviset s mobily, ktere pravdepodobne nemaji hlasove vytaceni ( HTC Desire X a HTC One ) ?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od robertbulko »

Hardcam píše:Clenovci, nevim si rady s hlasovym vytacenim. Zobrazuje se mi stejna hlaska s nepodporovanym jazykem, kde mam dany jazyk zmenit? Doufam, ze nebude treba dat do anglictiny celou navi. Nemuze to nejak soviset s mobily, ktere pravdepodobne nemaji hlasove vytaceni ( HTC Desire X a HTC One ) ?
Keď to hodiš do tej angličtiny, tak to fungovať bude :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od Hardcam »

A nevis, jak priradit zkracenou volbu? Nemuzu najit manual od navi, jinak bych tu neotravoval.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od hanz.1 »

Pokud myslíš rychlé vytáčení, tak to je brnkačka. Přidržíš dlouze číslo pod které chceš někoho uložit a pak už vybíráš z adresáře nebo odch/přích. hovory atd....
i40 CRDi Style + Navi
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od Hardcam »

Toz drzel jsem, ale nic :roll: zkusim tedy znovu :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Véna81
*
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2014, 19:44
Bydliště: Most

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od Véna81 »

modern píše:Mám zatím najeto 300 km, takže se s autíčkem seznamuji. Mám dotaz ohledně fungování spárovaného mobilu přes bluetooth.

Telefon mám spárovaný, když mi někdo volá nebo navolím jméno přímo v telefonu, tak hovor jde přes bluetooth, což je ok.
Ale myslel jsem, že svůj telefonní seznam uvidím i na displeji rádia, ve kterém pak pomocí tlačítek na volantu budu moci listovat a konkrétní jméno vybrat a mluvit.
Když ale zmáčku zelené tlačítko hovoru na volantu, tak to po mně chce hlasové pokyny.

Můžete mi někdo prosím popsat, jestli seznam opravdu je vidět na displeji rádia, a případně jak to udělat ?

Díky
Je možnost vůbec listovat v kontaktech když nemam navi ale jen radio?
Hyundai i40 CW 1.7 CRDi Style
xpawlas
*
Příspěvky: 76
Registrován: 04 lis 2013, 21:23

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od xpawlas »

Podle mě nejde, já vždy jen hlasově vybírám jméno. Pročetl sem celý manuál a určitě by mi toto utkvělo v paměti.
Btw... navolil sem si do seznamu nejvíce používaná jména a modifikoval sem jejich jména do anglických verzí nebo přezdívek, protože je to v AJ tak mi to takového jirku špačka nevezme, ale george už už jo :-) jak t máte vy?
FANDLY
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2013, 09:25

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od FANDLY »

Takže Vás zdravím .
Aj na mojej I40 som riešil tento problém z hlasovým vytáčaním.
Po pol hodine keď som zadával do pamäte telefónne čísla a skúsil som hlasové vytáčanie a ono sa mi rádio zaseklo na pol ceste ako u kolegu v popisovanom prípade som zostal v nemom úžase.
Keď sa mi táto chyba opakovala tak som to reklamoval.
Servis man mi povedal že ak budem chcieť tak mi rádio vymenia.
Výsledok bol taký že som prestal používať hlasové vytáčanie nie pre problém s displejom.
Problém bol v tom že ma už nebavilo sa dohovárať s tou KRAVOU z palubovky say YES call or Back for cancell. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Sakra keď stlačím na volante zelené sluchátko a poviem CALL BY NAME a ona sa opýta NAME ja poviem ZUZANA tak kurňa prečo sa ma ešte pýta či áno alebo nie.
Normálny prípad by bol stlačím zelené poviem CALL BY NAME odpoveď SAY NAME ja poviem ZUZANA a volám kurňa ako u jebnutých na dvore.
Používam tlačidlové skratky na telefóne je to rýchle a spoľahlivé. :roll: :roll: :roll: :roll:
Ale výmena displeja bude.
Bol som sa wellnesovať v podhájskej vrelo odporúčam.
Vonku bola teplota 35 stupňov krásne slnečno.
Po 3 hodinách strávených v SPA som sa vrátil štartnem auto a čo nevidím rádio hrá ale displej vyzeral ako starý vyžíhaný elektrónkový televízor od mojej babičky.
Vypnem zapnem a žiadna zmena.
Problém?
V južnej kórei nemajú tak teplo ako u nás a displej rádia to nezvládol.
Musím sa pozrieť či v manuáli nieje napísané že ak teplota vonku prekročí 35 stupňov tak sa nesmie zapnúť rádio nakoľko tam nič nebude čitateľné.
Displej sa mi každé ráno ukľudní funguje celkom dobre ale akonáhle stúpne teplota tak mám zadarmo súťaž hádaj čo je tam napísané.
Keď vymením displej budem Vás informovať.
S pozdravom FANDLY.
xpawlas
*
Příspěvky: 76
Registrován: 04 lis 2013, 21:23

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od xpawlas »

Ja rikam zkraceny rezim "CALL FRANK".....pak reknu jen yes a volám
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Zdravím,mám úplně novou I40, telefon spáruji, ale seznam se nevysvítí, takže musím volit čísla zpaměti. Zkoušel jsem číňana i Nokii N82, chová se to stejně, nevíte někdo, jak přimět ten seznam, aby se přenesl?
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

i40 CRDi Style + Navi
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Tohle ten problém vůbec neřeší, tam už seznam mají a to je právě to, co mi nejde!
Uživatelský avatar
modern
*
Příspěvky: 21
Registrován: 18 dub 2013, 20:17
Bydliště: Opava

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od modern »

Pokud nemáš navigaci, tak Ti to seznam nenačte. ](*,)
Hyundai i40 Combi Style, 1,7 CRDi 100 kw , Blue Spirit
Škoda Fabia II Combi 1,6 TDI


Škoda Octavia II Combi 1.6 TDI
Škoda Octavia II Combi 1,9 TDI
Citroen Berlingo 1.6 benzin
Škoda Octavia 1,6 benzin
Škoda Octavia 1,6 benzin
Škoda Felicia 1,4 benzin
Odpovědět

Zpět na „i40“