Opierka lakťa na Ix35

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

potki píše:mkarais - ty si typek - vidno to aj podla provokacnej fotky v tvojom profile. :)
Ja mam rad takychto nekonvencnych ludi, len ja ich beriem skor tak zvlastne az zabavne.
My mame firmu, kde predavame zakaznikom nejake veci, no a poviem ti, ze ludia su velmi rozdielni - niekomu nevadi pomaly nic a niekto je haklivy na kazdu somarinu - ked vidim takeho zakaznika, tak sa ho snazim presvedcit, aby si isiel vec kupit ku konkurencii, lebo viem, ze bude robit problemy a povedal by som, ze ani tebe by som asi nic nepredal, ale isiel by som s tebou kludne na pivo pokecat o zivote, lebo ma zaujima tvoj pohlad na svet.
Peace :)
no stavas sa moj milasek .... len mam pocit, ze si ma zle zaradil do druhej skupiny zakaznikov kedze ja sa nestazujem predajcovi, ze mi predal vrzgajuce auto. Ja viem, ze :hyu: ix35 ma zopar neduhov ktore si jednoducho oblepim natrem silikonovym olejom a idem dalej.
...a ta fotka...som rad, ze sa ti paci a k comu ta vyprovokovala ta moja provokacna fotka?
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Reklama
 

luiz
*
Příspěvky: 66
Registrován: 11 dub 2011, 16:02

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od luiz »

Rovněž musím napsat, že mi vrže loketní opěrka, ale to ještě skousnu. Co mně ovšem přímo sere je vrzající středový plast. tunel ( ten u řadící páky, USB vstupem atd.). Vrže strašně. Najeto sotva 20.000 km. Už jsem to zapsal do závad před první garančkou ( v té době to vrzalo jen v zimě) - neřešili to, za 2 měsíce, při další garančce, se odbýt nenechám!!!
ix35 1.6 GDI Style white
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od potki »

mkarais píše: no stavas sa moj milasek .... len mam pocit, ze si ma zle zaradil do druhej skupiny zakaznikov kedze ja sa nestazujem predajcovi, ze mi predal vrzgajuce auto. Ja viem, ze :hyu: ix35 ma zopar neduhov ktore si jednoducho oblepim natrem silikonovym olejom a idem dalej.
...a ta fotka...som rad, ze sa ti paci a k comu ta vyprovokovala ta moja provokacna fotka?
Nestazujes sa u predajcu, ale tu verejne - nieco take nam robila tiez jedna zakaznicka, ktora produkt nekupila u nas, ale dokonca v zahranici, pricom napisala kritiku na Facebook, kde to citali ini nasi zakaznici a kazila tym nasu reputaciu - po konzultacii s nami vyplynulo, ze jej to bolo neodborne predane, ale ked sa povie nieco zle, tak to rezonuje u zakaznikov ovela dlhsie ako ked sa nieco pochvali. Nechapem, preco ked uz chcela, tak sa neobratila najprv na nas a az ak by sme jej nepomohli alebo ju odmietli, tak az potom verejne...
To foto mi pride dost pedofilne, sa cudujem, ze ti ho admin uz davno nezrusil...
Mam pre teba ovela lepsie foto, kde uz o pedofilii nebude nikto uvazovat :)
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag ... KOPe8LDwWz
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

potki píše:
mkarais píše: no stavas sa moj milasek .... len mam pocit, ze si ma zle zaradil do druhej skupiny zakaznikov kedze ja sa nestazujem predajcovi, ze mi predal vrzgajuce auto. Ja viem, ze :hyu: ix35 ma zopar neduhov ktore si jednoducho oblepim natrem silikonovym olejom a idem dalej.
...a ta fotka...som rad, ze sa ti paci a k comu ta vyprovokovala ta moja provokacna fotka?
Nestazujes sa u predajcu, ale tu verejne - nieco take nam robila tiez jedna zakaznicka, ktora produkt nekupila u nas, ale dokonca v zahranici, pricom napisala kritiku na Facebook, kde to citali ini nasi zakaznici a kazila tym nasu reputaciu - po konzultacii s nami vyplynulo, ze jej to bolo neodborne predane, ale ked sa povie nieco zle, tak to rezonuje u zakaznikov ovela dlhsie ako ked sa nieco pochvali. Nechapem, preco ked uz chcela, tak sa neobratila najprv na nas a az ak by sme jej nepomohli alebo ju odmietli, tak az potom verejne...
To foto mi pride dost pedofilne, sa cudujem, ze ti ho admin uz davno nezrusil...
Mam pre teba ovela lepsie foto, kde uz o pedofilii nebude nikto uvazovat :)
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag ... KOPe8LDwWz
ach jaj milasek.... asi by sme vela piva nepopili...poznas ix35 ? sedel si v tom aute? pisem nieco o i40? takze ak niekto napise review recenziu a spomenie lacne plasty tak uz je ako tvoja zakaznicka?

preco jedna z veci vo faceliftovej ix35 je zmena materialov, vylepsenie interieru?

k moje fotke .... Diane Arbus ... Saudek .... to sa vola umenie a nie tvoje zvlasne chutky

ps: takze ak sa mi nieco nepaci mam byt ticho ? co nuti vyrobcov, predajcov zlepsovat produkty, sluzby?

honit ego si mozem niekde inde ale ak som na fore kde sa maju riesit problemy nasich aut tak treba byt kriticky a poukazovat na to co nefunguje a ake su riesenia oprav.

tiez si vytahoval ako ti praska umela koza na volante .... to je blbost lebo na mojej ix35 sa nic take nedeje... preco ohavaras kvalitu materialu ktora je super pecka ?!

ked uz toto nechapes tak ja neviem ........

este jeden maly sociologicky prieskum ..ty mas urcite telefon Samsung ze?
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

luiz píše:Rovněž musím napsat, že mi vrže loketní opěrka, ale to ještě skousnu. Co mně ovšem přímo sere je vrzající středový plast. tunel ( ten u řadící páky, USB vstupem atd.). Vrže strašně. Najeto sotva 20.000 km. Už jsem to zapsal do závad před první garančkou ( v té době to vrzalo jen v zimě) - neřešili to, za 2 měsíce, při další garančce, se odbýt nenechám!!!
to vrzganie som spozoroval aj ja. povodne som myslel, ze je to len ked mam oprete koleno o ten panel ale uz to robi stale. ked bude teplejsie skusim pozriet co to moze byt. Ale asi najskor tie kovove spony/klipsy ci ako sa to vola lebo vsetko je tam len tak ponasuvane. kukni : http://www.youtube.com/watch?v=PXGrYi2E1N8

Nechapem preco ten stredovy panel je z 20 kusov preto je tam vacsia sanca, ze tam bude nieco vrzgat
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od JoKo »

mkarais: zmenu materialov uvadza skoro kazda jedna automobilka pri facelifte... :)
musia nieco napisat, ze sa zmenilo a napisat - nova predna partia je dost malo. ale to plati pre vsetky automobilky...
facelift je aj prave preto, aby sa odstranili nedostatky prvej verzii automobilu, ktore sa nedali "operativne" vyriesit. zvycajne je najlepsie kupovat auto po facelifte.

ako priklad uvadzania novych/lepsich/kvalitnejsich plastov:
http://www.auto.cz/skoda-octavia-faceli ... lerie-6527
V interiéru jsou nové materiály, palubní elektronika i volant.
http://www.auto.cz/audi-q5-facelift-nov ... tfsi-66587
Důležitější než revize exteriéru i interiéru (ta se omezila jen na nové materiály a úpravu některých ovladačů) jsou technické modifikace.
http://www.auto.cz/toyota-verso-2013-vi ... lift-69819
Interiér dostane kvalitnější a měkčí materiály.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od potki »

mkarais
nechapem preco tocis o i40? Co s nou ja mam?

Diane Arbus ... Saudek - kontroverzia, ale umenie ako pre koho. Ja si napr. nevazim promiskuitu ani u umelca, nech by vytvoril hocico - u mna je dusevny uboziak, lebo berie niekoho ineho ako handru - a to nie som puritan, ale niekedy zasnem, ze ludia uznavaju niekoho len kvoli tomu, ze zije inak ako oni...

"takze ak sa mi nieco nepaci mam byt ticho" - nie, ale je fer najprv sa obratit na predajcu - ja som vzdy kritizoval verejne, az ked mi odmietli pomoc alebo nevedeli vyriesit problem

"tiez si vytahoval ako ti praska umela koza na volante" - neviem o tom, ze by som mal tento problem - nepletis si ma s niekym?

"este jeden maly sociologicky prieskum ..ty mas urcite telefon Samsung ze" - BlackBerry - nechapem ale suvis...
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

mkarais,ty môj skorokamarát.Sekáš okolo seba o dušu,ale trochu si to poplietol ! #-o Olupovenie kože na volante som riešil ja.Vybavili mi to k úplnej spokojnosti,tak to ďalej neriešim.Čo sa týka "p.Saudka" ,musím súhlasiť s potki.Toto umenie sem radšej neťahaj.
Na výsledky tvojho socioligického prieskumu,len tolko.Keď mám HTC kam patrím? Pokial prejdem na Nokiu ,budem na tom lepšie? Som v šoku ako do mńa vidíš ! :shock: Podla podpisu ťa tipujem na "jabĺčko",ktoré ti dáva pocit nadradenosti. :wink:

Teraz trochu vážne.Tvoja ponuka na opravu kobercovou páskou moc nenadchol.Takže pokial má niekto lepší nápad,tak sem s ním.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

idam.i píše:mkarais,ty môj skorokamarát.Sekáš okolo seba o dušu,ale trochu si to poplietol ! #-o Olupovenie kože na volante som riešil ja.Vybavili mi to k úplnej spokojnosti,tak to ďalej neriešim.Čo sa týka "p.Saudka" ,musím súhlasiť s potki.Toto umenie sem radšej neťahaj.
Na výsledky tvojho socioligického prieskumu,len tolko.Keď mám HTC kam patrím? Pokial prejdem na Nokiu ,budem na tom lepšie? Som v šoku ako do mńa vidíš ! :shock: Podla podpisu ťa tipujem na "jabĺčko",ktoré ti dáva pocit nadradenosti. :wink:

Teraz trochu vážne.Tvoja ponuka na opravu kobercovou páskou moc nenadchol.Takže pokial má niekto lepší nápad,tak sem s ním.
jaaaaaj ano tolko ustekancov, ze cloveku sa to az pletie. konecne sa mozem ospravedlnit...

takze ked si pozries to video ktore som hore pastol by si videl, stredovy panel nie je priskrutkovany ale len tak naklispsovany. proste take lego...co znamena, ze tam bude pohyb resp. tie diely sa budu o seba vzdy triet/vrzgat a preto ked nieco oblepis/nalepis (pasku) alebo das silikonovy olej tak by si mal tie plasty od seba oddelit. a asi aj tie kovove klipsy kedze tie tak cinkaju niekedy...

ta paska by nebola nikde vidiet bola by len na trecich plochach tak ako ten olej.... no hold ono to chce trosku fantazie ked uz v :hyu: nemali na skrutky.

moja foto.. momentalne uprednostnujem Diane Arbus

moj podpis: tak to by som chcel vediet ako ta napadlo jablko, kedze tam o telefonoch nic nemam

a pocit nadradenosti? ty mas pri mne pocit, ze sa na teba vyvysujem? ako? tak, ze sa snazim povedat, ze ix35 ma zle riesene plasty co mi tu potvrdilo uz zopar kolegov? tak, ze som poradil dat pasku tam kde sa tru tie plasty? to, ze ked nieco nefunguje tak tento pocit aj zdielam na fore a chcem aby sme hladali riesenie? alebo tak, ze ked tu zacnu stekat taki co ani ix35 nevideli tak sa ohradim?

ps. htc je fajn. konkretne htc one je velmi pekny kusok. tak ako nokia lumia 920 sa mi velmi paci
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

potki píše:mkarais
nechapem preco tocis o i40? Co s nou ja mam?

Diane Arbus ... Saudek - kontroverzia, ale umenie ako pre koho. Ja si napr. nevazim promiskuitu ani u umelca, nech by vytvoril hocico - u mna je dusevny uboziak, lebo berie niekoho ineho ako handru - a to nie som puritan, ale niekedy zasnem, ze ludia uznavaju niekoho len kvoli tomu, ze zije inak ako oni...

"takze ak sa mi nieco nepaci mam byt ticho" - nie, ale je fer najprv sa obratit na predajcu - ja som vzdy kritizoval verejne, az ked mi odmietli pomoc alebo nevedeli vyriesit problem

"tiez si vytahoval ako ti praska umela koza na volante" - neviem o tom, ze by som mal tento problem - nepletis si ma s niekym?

"este jeden maly sociologicky prieskum ..ty mas urcite telefon Samsung ze" - BlackBerry - nechapem ale suvis...
ta i40 a volant tam som sa sekol, neskora nocna hodina a vela prace... prepac..
saudeka tu neriesme ..... na fotke nemam jeho tvorbu....

u predjacu: natrite si to olejom... je zima plasty vrzgaju...takze tu pokus bol. Ked si pozries ako to je konstrukcne riesene ani nemas sancu to zmenit vela spojov ziadne skrutky, same klipsy a podobne nastrkovacky.

mozno niekto kto ma ix35 a byva v normanej krajine kde nie su diery odelene troskou cesty tak tento zly pocit z plastov ani nema. no hold SK tankodrom odhali kazde konstrukcne znizovanie nakladov.

chalani asi som sa vas dotkol tym, ze som urazil vasich milasikov PREPACTE
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

o.k. ja ti odpúšťam ! :D
Kašli me už na umenie aj mobily a buďme vecný. [-o< Pokial tá paska pomôže ,tak to bude super.Ono sa to kolegovi moc nepozdávalo,ale keď si to takto prefektne opísal,verím,že by to mohlo pomôcť =D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
iluzone
*
Příspěvky: 22
Registrován: 03 led 2013, 11:13

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od iluzone »

Nemate niekto problem aj s plastom vzadu na dverach (kufor)? Ja som si vsimol, ze pokial prvy krat po jazde otvorim kufor, robi to dost hlucny zvuk. Ako keby sa tam nieco niekde zasekavalo. Pokial ho zavriem a otvorim znova, uz je vsetko v poriadku. Mi to pride tak ze ked idem autom, tie plasty nejak sadnu, a pri prvom otvoreni to ma skaredy zvuk. Skusim to asi nahrat nabuduce.

Opierka mi zatial nevrzga, ale suhlasim s mkarais. Ked vidim ako sa mi ten kryt opierky posuva do prava a do lava, tak uz len cakam kedy zacne. Ved cele auto je poklipovane dokopy a je logicke ze sa to vo vnutri vsetko bude hybat.
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

idam.i píše:o.k. ja ti odpúšťam ! :D
Kašli me už na umenie aj mobily a buďme vecný. [-o< Pokial tá paska pomôže ,tak to bude super.Ono sa to kolegovi moc nepozdávalo,ale keď si to takto prefektne opísal,verím,že by to mohlo pomôcť =D>
problem je ten, ze ste si predstavovali pouzitie tej pasky tak, ze by to malo byt cele oblepene ;) .. ja som si predstavoval, ze by sa mohol vystrihnut tenky ram ktory by kopiroval obvod hornej casti opierky ten by sa na tu hornu cast zdola prilepil takze by to nebolo vidiet. opierka by mala ako keby tesniacu/tlmiacu vrstvu a nesuchal by sa plast o plast. UUUplne super by bola Flockovacia paska ktora je aj pohladova a mohla by sa pouzit aj ako su 12v zasuvky a miesto na popolnik kde je len plast tvrdy takze ak tam mas kluce alebo nieco tvrde tak to strngoce...

tu flock tape by ste mohli dat aj tak aby to bolo viditelne dokonca by to posobilo luxusnejsie

flock tape: http://www.tapla.com/EN/index.php?p=4 pozrite si obe riesenia sealing .... a aj global ...... potom sa mi mozete kludne ospravedlnit :lol:

TaplaSpring
TaplaSpring has been formulated to provide a self-adhesive tape for different areas that is easy to apply. It is used to enhance sliding action and to reduce noise.
Naposledy upravil(a) mkarais dne 20 bře 2013, 14:15, celkem upraveno 1 x.
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

:idea: =D> :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

este ukazka Flockovania resp pouzitia pasky

pred: http://www.usedcameradb.com/blog/wp-con ... G_5882.jpg
po: http://www.usedcameradb.com/blog/wp-con ... G_5917.jpg

http://www.usedcameradb.com/blog/2010/0 ... a-mat-124/

tak by sa dal upravit priestor ako su tie zasuvky/USB a priestor na popolnik... a samozrejme podlepit opierku
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“