Sviečky DENSO

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Pavel27
Příspěvky: 2
Registrován: 03 zář 2006, 12:31
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Pavel27 »

ahoj, mám lantru 1.6 16V r.v. 96 a řešil jsem ten samý problém jestli Densa nebo Bosche. Nakonec jsem koupil 4 bodové Bosch Super 4, prvních 1000 km se mi zdálo, že je to živější a při nižších rychlostech a otáčkách to jede plynuleji než dříve. Po dalších 4000 mám takový pocit, že je to opět stejné a začínám opět řešit co s tím. Znám pár lidí co Densa používají především na hondě civicu a accordu a ty mi je vřele doporučili. Tak hodně štěstí při výběru.
Reklama
 

antec
*
Příspěvky: 95
Registrován: 25 čer 2006, 13:45
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od antec »

ja sem si po precteni diskuze pred tydnem koupil ty ctyrbodove bosh a jsem moc spokojenej rozhodne jsem poznal ze to lip jede uvidim po par tisicich jak na tom budou.pred tim sem mel ngk nebyl zadnej problem ale ani nic extra.
lantra rv.98 1,6 16v DOHC
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mam zkusenost ze s boshem to nejdriv jede fak lip ale brzo odejdou.. takze doporucuju NGKcka nebo Denzo.
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Ted tohle taky trochu řešim. Zajímalo by mě jaký svíčky jsou standardně doporučovaný u prodejců. Jinak myslim že počet těch ramínek možná neni zas tolik důležitej, třeba ty densa to nepotřebujou kuli tomu že je ta elektroda hubenější a z jinýho materiálu. Nevim no, zas tolik tomu nerozumim. Každopádně než dát 2000 za svíčky, bylo by dobrý vědět jestli to má cenu nebo ne.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“