Značkové HYUNDAI pojištění

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Tasek »

Myslel jsem cenu celeho auta i bez fleetove slevy...
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
Reklama
 

Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Méďa Béďa »

Tasek píše:pojišťovna Uniqua
BTW taková pojišťovna u nás neexistuje a pokud ani nevíš, kde vlastně máš auto pojištěné, tak dost pochybuji o tom, že víš, na co se to pojištění vlastně vztahuje. Prostě písmeno sem, písmeno tam, ale běda, jak mně pojišťovna nedá, co jsem si vysnil, pak hned řvu na Novinkách, že jsou to podvodníci.
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Tasek »

Méďa Béďa píše:
Tasek píše:pojišťovna Uniqua
BTW taková pojišťovna u nás neexistuje a pokud ani nevíš, kde vlastně máš auto pojištěné, tak dost pochybuji o tom, že víš, na co se to pojištění vlastně vztahuje. Prostě písmeno sem, písmeno tam, ale běda, jak mně pojišťovna nedá, co jsem si vysnil, pak hned řvu na Novinkách, že jsou to podvodníci.
Nějakej zatrpklej nebo co!?! :lol:

Na podmínky pojištění jsem si absolutně nestěžoval...
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Méďa Béďa »

Tasek píše:Nějakej zatrpklej nebo co!?! :lol:
Proč bych měl bejt zatrpklej, když upozorním na to, že ani nevíš, kde máš pojištěné své vozidlo Hnůjdej :twisted: ?
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Tasek »

je mi úplně jedno kde je pojištěné, důležité je že je pojištěné...
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
hjunde
Příspěvky: 8
Registrován: 30 kvě 2013, 15:21

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od hjunde »

Vůbec neni jedno kde máš auto pojištené. Kdysi jsem byl u Slavie, kde jsem platil pár korun ročne a když se stala pojistná událost tak se vykrouceli, házeli mi klacky pod nohy, nechtéli vyplácet plnou částku...Asi to byla i má chyba, že jsem nevědel o pojistkách nic, chtěl jsem ji jenom levně...Pak jsem si koupil nové auto a jel jsem rovnou k Allianz na základě doporučení. Síce je pojistka dražší, ale vím že jsou tam dobré asistenční služby i podmínky pro plnění. Jednou jsem boural (mám tam i havarijko) a vše proběhlo rychle, bez výmluv, jak to má být.
Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Tasek »

vzhledem k tomu, že to mám "jako" firemní auto, tak mi to je opravdu jedno, vždy řešíme přes právníka...
Navíc s tím stejně jezdí jen žena cca 1000km/měsíc
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
Vladak
**
Příspěvky: 140
Registrován: 15 pro 2010, 21:13
Bydliště: Břeclav

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Vladak »

Tasek píše:vzhledem k tomu, že to mám "jako" firemní auto, tak mi to je opravdu jedno, vždy řešíme přes právníka...
Navíc s tím stejně jezdí jen žena cca 1000km/měsíc
Tak to ti je opravdu jedno, když máte nafťáka jen na 1000 km za měsíc.
Tož není firma jako Firma :-k
Tasek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 črc 2013, 13:03

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Tasek »

tak teď žena najel a třeba 2tis, to je ale celkem jedno, je to prostě druhé auto do domu, jezdím s ním žen, já jen sporadicky, když mám druhé služební na servise nebo tak něco...

Na firmu je to psaný kvůli fleetové slevě a nafta je to pro to, že tankuji do obou aut na firmu... :)
Hyundai i40 CW, Comfort, 1,7 CRDi, 100kw, Sleek Silver
Obrázek
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od shawt »

Kluci, jak je to ted s tim jejich pojistenim. Podminka ted je, pokud chcete i30 v akci, tak se musi vzit pojisteni u nich. Kolik to tak +/- vychazi na rok a daj se take uplatnit nake body bez nehody? Pripadne, muzu nahlasit pojistnika napr. otce, tak jak to mam ted u jine pojistovny?
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Zrovna dneska manželka podepsala smlouvu (i30 GDi Festival). Zvolili jsme variantu Super s tím, že pojistka je její, ale šlo uplatnit moje bonusy. S připojistěním skel, kol a sedadla řidiče včetně rozšířených služeb Safelinu jsme zůstali pod Kč 12.000,-- ročně.
Za mě naprostá spokojenost s obsahem pojistky a její cenou.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od karelmrak »

Když mluvíte o té Hyundai pojistce, tak jedna zajímavost: Technik v jednom značkovém servise mi tvrdil, že tato pojistka se nevztahuje na krádež vestavěné navigace, což mi přijde zvláštní. Ještě jsem se na to nezeptal v Uniqa.
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od skuči »

no teď nevím jak je to tam přesně uvedeno, ale u většiny pojišťoven se to musí dopojistit, nebo uvést do zvláštní výbavy, aby se na to pojistka vztahovala ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od karelmrak »

skuči píše:no teď nevím jak je to tam přesně uvedeno, ale u většiny pojišťoven se to musí dopojistit, nebo uvést do zvláštní výbavy, aby se na to pojistka vztahovala ;)
Copak je to zvláštní výbava, když mám premium a výše pojistky se určovala z celkové ceny vozidla, tedy s navigací??? :shock:
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Značkové HYUNDAI pojištění

Příspěvek od skuči »

většinou to pojišťovny mají tak, že se zadá typ auta a cena... Hyundai je zrovna specifický v tom, že máš 3 výbavy a každá výbava má svoje, ale vem si jinou značku, vem si oholenou verzi a někdo si přeje navigaci tak jí tam má a jak to má pojišťovna vědět že si ji tam přál... a cena už není vůbec vypovídající, protože někdo kupuje za plnou cenu, někdo za slevu.

Proto já, když klientovi sjednávám havarijní pojištění, tak tam vypisuji úplně všechno, co to auto má, protože vypsat to do toho seznamu zabere 5 minut, nic víc, nic míň a když toho tam bude víc tak to nemůže nikomu uškodit, ba naopak ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Odpovědět

Zpět na „i40“