HYUNDAISRAZMORAVA OHLASY

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

stanley

Příspěvek od stanley »

Stanley: Zdravím všetkých, ktorí sa zúčastnili na 1.Hyundaizraze Morava. Som rád, že som spoznal veľa príjemných, ochotných a veselých ľudí. Bola to vydarená akcia, pohoda a hlavne, že tak blízko zo Slovenska. Za všetko vďaka.
Naposledy upravil(a) stanley dne 10 zář 2006, 19:33, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Skfělá práce Dráčku!
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

jo, Tak tentokrat se dracek zmacnul ... parada ..... diky .... :wink: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Peťulka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 10 zář 2006, 16:02
Bydliště: Vraclav (Vysoké Mýto)

Příspěvek od Peťulka »

Zdarec! Tak už mě tady máte také zaregistrovanou, když už jsem se zúčastnila srazu, který byl super! Opravdu obdivuji všechny, kteří se podíleli na organizaci a patří jim velký dík a obdiv. Vše bylo dokonale naplánované, počasí nám přálo, takže to byl bezva víkend, který jsem si náramně užila. Nemám námitek a už se budu těšit na příští akcičku, které se určitě velmi ráda účastním. Třeba i s dalším autem na ukázku, uvidíme. :roll: I když ono jet ve dvou jedním, má výhodu, že jeden může vždycky pít!!! O tom určitě někteří vědí své.
Mějte se moc fajn a budu se těšit, že se tady budeme vídat.
Peťulka
PS: Dráčku ty nás tedy zásobuješ fotkami, hotový paparazi!!!!
Zatím vlastní Hyundai nemám, jen společnou Lantřičku s Pajkem. Ale občas mi ji taky půjčí!!!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

koukam ze se Vam srazek povedl! moc me mrzi ze zaprvy z financnich i casovych duvodu to bylo mimo moje moznosti dorazit.. :cry: pokusim se posbirat inspiraci na jarni mimonsky setkani, cekam nejaky navrhy a uz ted se na Vas vsecky tesim! :wink: :twisted:
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Zdravim vsechny, velky dik Rademu a Zdenkovi za organizaci a vsem ostatnim za perfektni atmosferu, bylo to super. Takovych akci vic :).

Tady je ode me taky par fotecek.

Kdybyste nekdo chtel nejakou fotku v plnem rozliseni pro tisk, tak mi napiste na mail.
Uživatelský avatar
HJugo
*
Příspěvky: 89
Registrován: 20 zář 2005, 14:33
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HJugo »

Zdravím všetkých milovníkov nahnutého háčka. Prvý medzinárodný zraz dopadol nad moje očakávania. Velká vďaka patrí najmä organizátorom. Zažili sme s manželkou prekrásny víkend v spoločnosti super ľudí v prekrásnom prostredí.

Vivat Rade a Zdenek

PS ať žije DRUHÝ ROČNÍK TRADIČNÍHO MEZINÁRODNÍHO SETKÁNÍ - HYUNDAISRAZMORAVA 2007
Hyundai Accent 1,3 12V '04, H&R, BitPower Technology, 195/50R15 Rainsport1 (plechace R15 6J), K&N in Box, NGK Iridium IX
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

dobrý start na další...

Příspěvek od Bruce Lee »

Taky chci osobně poděkovat hlavním aktérum za zorganizování této první povedené akce na Moravě!Jen tak dále všude po republice... Orientační jízda,sprint s měřením i jízda zručnosti...super zábava.Ještě jednou dík!!!
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Jak to tak pročítám, mrzí mě, že jsem nemohl přijet. Příští ročník si nemůžu nechat ujít.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

1. Hyundai sraz Morava 2006

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Ahoj lidičky,
oznamuji, že i my jsme vpořádku dorazili domů, ačkoli se to v neděli ráno zdálo nemožné :)
Připojuji se názoru všech ostatních, že první ročník Hyundai srazu Morava 2006 se naprosto vydařil!!!! Za to patří ohromný dík hlavně organizátorům Rademu a Zdenovi!!!!! Díky chlapi!!!! Pak mi musíte poradit, jak se objednává to počasí :) Zamluvím si ho na dovolenou :)
Tisíceré díky i všem, kteří dorazili na sraz, protože bez nich by to taky nebylo ono. Prostě všechno bylo perfektní od programu, přes počasí až po "volnou zábavu".
Tak ještě jednou díky a zase příště!!!
Pa, pa!
Mirka & David
PS: Ať žije 2. ročník Hyundai srazu Morava 2007
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
Uživatelský avatar
Simir
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 črc 2005, 18:10
Bydliště: Morava - Zlínský kraj

dráček

Příspěvek od Simir »

Mega moc fotek, dobrá práce Dráčku.
Své fotky také přihodím až budu mít chvilku. Ale není jich moc ... ale dobré něco
Hyundai Lantra Coupe 2,0 Fx :)
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

Fwd:

Příspěvek od lubin1281 »

musim pochvalit hlavne organizatory rade622 a zdenka

ten sraz byl fakt suprovej nemuzu tomu vytknout snad ani jednu vec
protoze to bylo dokonali i to pocasi dobre vyslo
takze ja tomu davam za 1
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Ohlasy ze srazu Morava 2006

Příspěvek od ivan »

Včera jsem už nestihl Vám všem poděkovat,tak to udělám nyní!
Děkuji Rademu622 a Pavlu Dostálovi,že zorganizovali tak skvělý víkend,
zvláště za super orientační jízdu,ve které jsem samozřejmě nezklamal!! :oops: :lol: :lol: Můj orientační smysl jako vždy na bodě mrazu,jak říká Hanz jsem opět kufroval no!! :cry: Ale nebyl jsem sám zvláště Cipísek kufroval jak se patří!!! :lol: :lol:
Dále se chci omluvit Felotronovi za ty vzteklé výrazy do telefonu :oops: ,bač to bloudění už jsem psychicky neunesl!! :cry:
Jinak jsem poznal nové tváře jako je Gardovič,Hujera,Karlose ,bratra Felotrona Aleše,vlastně Jeho celou rodinku tatínka i maminku,čímž je samozřejmě zdravím! :wink:
Zvláště nesmím opomenout Cipíska,protože to je ďábel!!! :lol: :lol:
Jako těch zážitků bylo víc než dost jste všichni super a zas opět někdy!! :wink:
P.s Název Smraďavka tam nebyl jen tak pro srandu dělal opravdu čest svému jménu,účastníci srazu vědí!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Felotron

Re: Ohlasy ze srazu Morava 2006

Příspěvek od Felotron »

ivan píše:Dále se chci omluvit Felotronovi za ty vzteklé výrazy do telefonu :oops: ,bač to bloudění už jsem psychicky neunesl!! :cry:
Jinak jsem poznal nové tváře jako je Gardovič,Hujera,Karlose ,bratra Felotrona Aleše,vlastně Jeho celou rodinku tatínka i maminku,čímž je samozřejmě zdravím! :wink:
Chlape nic neres - chapu :wink:
Zbytek rodiny taky pozdravuje!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy ze srazu Morava 2006

Příspěvek od M.a.d.y »

Felotron píše:
ivan píše:Dále se chci omluvit Felotronovi za ty vzteklé výrazy do telefonu :oops: ,bač to bloudění už jsem psychicky neunesl!! :cry:
Jinak jsem poznal nové tváře jako je Gardovič,Hujera,Karlose ,bratra Felotrona Aleše,vlastně Jeho celou rodinku tatínka i maminku,čímž je samozřejmě zdravím! :wink:
Chlape nic neres - chapu :wink:
Zbytek rodiny taky pozdravuje!
Rodinka pohromadě jak fyzicky tak i automobilově(každej svým /-/)??
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Srazy“