Servisy v Brně

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Děkuju moc, ale to už budu mít stopro po výměně :D
Já kupuju u nás v autobadosu, nebo benexu, nevim.. ale mám tam známýho a dává mi slevu 19% tak uvidim kolik mě vyjde ten olejíček ;)
Takže ty máš jen 115 a už polo??? Názory se různí.. spozoroval si nějaký změny, nebo je furt všechno stejný?? Nějaký klepání, úbytek výkonu bo já nevim ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Ještě mám plnou,ale po zkušenostech je motor evidentně tižší a studenej je línější.U bývalího auta.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Děkuju.. já furt nevim, ale jedno je jistý, když to honim, tak mi celkem ta plná mizí.. když jezdim rozumně tak ok.. takže asi do tý polo půjdu :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:Děkuju.. já furt nevim, ale jedno je jistý, když to honim, tak mi celkem ta plná mizí.. když jezdim rozumně tak ok.. takže asi do tý polo půjdu :-)
Ahoj!
Jestli to auto budes honit tak ti bude mizet i ta polosintetika.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak to mám docea dilema.. mám s takovym autem jezdit jak starej děda? :D :D :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:Tak to mám docea dilema.. mám s takovym autem jezdit jak starej děda? :D :D :twisted:
A kolik ti to bere oleje kdyz nejezdis jak dedula?
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To pořádně nevim, nikdy sem to nějak nesledoval, vim že jednou za čas doleju tak litr.. ale jak dlouhý je to rozmezí, bo kolik km, to ti fakt nepovim.. spíš mě trápí hoooodně velká spotřeba benzínu než oleje.. ta mě trápí čím dál víc :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Zase oleje.Borku kde si :o ,Borku ozvi se,Borku něrob. :lol: :lol:
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:To pořádně nevim, nikdy sem to nějak nesledoval, vim že jednou za čas doleju tak litr.. ale jak dlouhý je to rozmezí, bo kolik km, to ti fakt nepovim.. spíš mě trápí hoooodně velká spotřeba benzínu než oleje.. ta mě trápí čím dál víc :-(
Tak zjisti na kolik km ti to sezere 1L oleje a stim benem je to jednoduchy:Min slapej na pedal! :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tommas33 píše:Zase oleje.Borku kde si :o ,Borku ozvi se,Borku něrob. :lol: :lol:
:oops: 8) :lol: ObrázekTak kdo chce poradit s olejem :?:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hujer píše:
MartasZ píše:To pořádně nevim, nikdy sem to nějak nesledoval, vim že jednou za čas doleju tak litr.. ale jak dlouhý je to rozmezí, bo kolik km, to ti fakt nepovim.. spíš mě trápí hoooodně velká spotřeba benzínu než oleje.. ta mě trápí čím dál víc :-(
Tak zjisti na kolik km ti to sezere 1L oleje a stim benem je to jednoduchy:Min slapej na pedal! :lol:
No tak jednoduchý to kamaráde nejni :-(
Když sem s tim jezdil jak posranej, max 80km/h tak jsem dosáhl spotřeby 6.9l ale to si mě dávali i stodváci.. Když s tim jezdim svižnějc.. to znamená max do 4000ot.. ale to je vyjímečně, spíš míň.. a studený to nikdy netočim, max 2000, tak se nedostanu pod deset.. a když s tim fááááááákt lítám, to znamená na max, tak to radši ani nechtěj vědět, ale to ten benzín mizí faaaaaaakt kurevsky rychle.. Vim že to neni příliš přesný, ale jel sem z Prahy po dálnici do Bolky a 30km od ní mi začla svítit rezerva a zrovna byla benzínka, tak jsem natankoval 7l béňa a odtam až do bolky sem jel s nohou na podlaze a po těch 30km mi zas začla svítit rezerva.. takže spotřeba přes 20/100????? To asi nebude normální :-( :-( :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

mozna by bylo lepsi, kdyby si s tebou hujer nebo ivan sedl do auta a ty ho provezl svym obvyklym tempem po svete. Pak jako nezavisly posoudi, jestli opravdu umis jezdit na spotrebu :) Ale jak vidis, jde to, i kdyz jedes jako doochodce. Chce to jen najit kompromis. Kdyz se jede pila k omezovaci tak zere kazdy auto jako krava.

Ja si porad myslim jak mi to zere malo, ale touhle jsme blbli na letisti (maximalka, brzdy, smyky, hrozny hovadiny :)) a taky mi to vylezlo pres 15
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:
Hujer píše:
MartasZ píše:To pořádně nevim, nikdy sem to nějak nesledoval, vim že jednou za čas doleju tak litr.. ale jak dlouhý je to rozmezí, bo kolik km, to ti fakt nepovim.. spíš mě trápí hoooodně velká spotřeba benzínu než oleje.. ta mě trápí čím dál víc :-(
Tak zjisti na kolik km ti to sezere 1L oleje a stim benem je to jednoduchy:Min slapej na pedal! :lol:
No tak jednoduchý to kamaráde nejni :-(
Když sem s tim jezdil jak posranej, max 80km/h tak jsem dosáhl spotřeby 6.9l ale to si mě dávali i stodváci.. Když s tim jezdim svižnějc.. to znamená max do 4000ot.. ale to je vyjímečně, spíš míň.. a studený to nikdy netočim, max 2000, tak se nedostanu pod deset.. a když s tim fááááááákt lítám, to znamená na max, tak to radši ani nechtěj vědět, ale to ten benzín mizí faaaaaaakt kurevsky rychle.. Vim že to neni příliš přesný, ale jel sem z Prahy po dálnici do Bolky a 30km od ní mi začla svítit rezerva a zrovna byla benzínka, tak jsem natankoval 7l béňa a odtam až do bolky sem jel s nohou na podlaze a po těch 30km mi zas začla svítit rezerva.. takže spotřeba přes 20/100????? To asi nebude normální :-( :-( :-(
Na spotrebu ma hodne veci vliv napr. vetsi kola,sirsi kola jizda s nohou na podlaze,jizda i do mirneho kopce,protivitr,teplota vzduchu,upravy vejfuku,sportovni filtr,atd.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To já všechno vim.. no napsal jsem vám tři případy jízdního stylu a i spotřebu jaký sem při nich dosáhnul, z čehož ten první rovnou zavrhuju, protože to bych moh rovnou vozit vajíčka na platě, tak se prostě jezdit nedá :P
Druhej styl je nejčastější a nedělá mi sebemenší problém ukázat komukoli z vás, jak to u mě vypadá.. a třetí myslim nikomu ukazovat nemusim, ale to je taky vyjímečně ;)
Jde o to, že sem se o tom bavil s Petrem HC kterej má to samý Coupe co já.. motoricky a tvrdí mi, že i když to honí.. to znamená otáčky nad pět tisíc velmi často, tak má spotřebu kolem deseti.. Takže proč já kolem dvaceti?????????????????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Martas:já at to honím jak chci tak nejdu nad deset?A to má Sonata skoro 1400kg.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“