Podzimní sraz 4.10. 2014 NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

Zahlasujte pro vhodný termín

27.9.
1
7%
4.10.
13
93%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni sraz NEW ACCENT a jinych aut HYU

Příspěvek od David PLEVA »

Martun: nepřestěhoval, jen má současná partnerka je z Hořic. Na Moravě došly normální ženské :-D Co se týče auta, Tucson se stal historií a současnost patří Accentu LC a mé srdce jeho majitelce :-)
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Podzimni sraz NEW ACCENT a jinych aut HYU

Příspěvek od Martun »

:lol: hele ona existuje nějaká seznamka, kde je žena vyfocena i s hyundaem? :mrgreen:
šels po autě nebo po majitelce: :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Podzimni sraz NEW ACCENT a jinych aut HYU

Příspěvek od Dalin »

To záleží jaké auto a jaká majitelka. Čím horší auto, tím musí být lepší majitelka a naopak! Jelikož se jedná o Accent musí to být pořádná kočka! :D
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od jiri.vacha »

David PLEVA píše:Martun: nepřestěhoval, jen má současná partnerka je z Hořic. Na Moravě došly normální ženské :-D Co se týče auta, Tucson se stal historií a současnost patří Accentu LC a mé srdce jeho majitelce :-)

Někdy mám pocit že normální ženskéé došly všade :-k :-k :mrgreen: :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od 69pavel »

jiri.vacha píše:
David PLEVA píše:Martun: nepřestěhoval, jen má současná partnerka je z Hořic. Na Moravě došly normální ženské :-D Co se týče auta, Tucson se stal historií a současnost patří Accentu LC a mé srdce jeho majitelce :-)

Někdy mám pocit že normální ženskéé došly všade :-k :-k :mrgreen: :mrgreen:
njn,to mas tak ty normalni jsme kdysi sbalili a doted si je drzime :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a prej tenkrat to uz bylo nedostatkove zbozi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,nekde byla i :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fronta jak na banany
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od Otakar84 »

Tož chlapi, jelikož se mi otcovství daří, tak si myslím, že bych se mohl účastnit v kterémkoliv termínu. Buď přijedem všichni tři, protože to prostě zvládnem, nebo přijedu sám, protože si to za to otcovské vypětí zkrátka zasloužím 8) :mrgreen:

Dalin - mám tě rád, tak o Accentech jen slušně!!! :wink:

Gandalf - Takže nejsi deviant? Uf, to se mi ulevilo.... :D Ale stejně, až mojí dceři bude osmnáct, bude z ní určitě holka k sežrání - protože je po mně :mrgreen:
SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od Dalin »

Smůla já jsem od 30.8 do 12.9. v Chorvatsku. Snad příště, rád by jsem vás zase viděl.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od Martun »

Dalin
To si klidně jeď! :wink:

Chlape, sraz je o měsíc později! :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od zolda »

Nazdar chlapáci, už jsem myslel, že na podzim nic nebude, tuhle jsem se bavil nedávno na malém moto srázku s Gandalfem a taky o ničem nevěděl ... :D Jelikož mi to na jaře nevyšlo, tak Vás rád uvidím alespoň na podzim, tak doufám, že to vyjde :P . Já mám zatím oba termíny volné, jedině, že by mi do toho vešla říjnová šichta, to ještě neznám rozpis :mrgreen: . Jinak Pavle, tož dobře si to naplánoval ... =D>
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od 69pavel »

zolda píše:Nazdar chlapáci, už jsem myslel, že na podzim nic nebude, tuhle jsem se bavil nedávno na malém moto srázku s Gandalfem a taky o ničem nevěděl ... :D Jelikož mi to na jaře nevyšlo, tak Vás rád uvidím alespoň na podzim, tak doufám, že to vyjde :P . Já mám zatím oba termíny volné, jedině, že by mi do toho vešla říjnová šichta, to ještě neznám rozpis :mrgreen: . Jinak Pavle, tož dobře si to naplánoval ... =D>
Zoldiku ja nic neplanoval jen jsem dal navrh kde bysme mohli na podzim zaskocit, tak az je to na puli cesty,priznejme si ze naklady kazdym rokem rostou cim dal vic a preci jen kdyby to melo byt nekde na kraji republiky asi by prijelo malo lidicek. ono jaksi se situace v republice nelepsi a vsichni zamestnavatele se porad vymlouvaji na tu umele vytvorenou zasranou krizi.co si budeme vykladat jaksi ty nuzky se rozeviraji vice nez je zdravo a stredni trida prac lidu je likvidovana milovymi kroky,takze taky to muze byt jeden z poslednich szraziku jestli to ve state pujde tak jak to jde ted. jinak jestl ima nekdo taky navrhy na misto srazu tak sem stim. vsichni posoudime a vybereme lepsi.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od Dalin »

Martun píše:Dalin
To si klidně jeď! :wink:

Chlape, sraz je o měsíc později! :lol:
Dík, jsem jouda.
Super! Počítejte se mnou!
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od 69pavel »

tak jak to vypada Panove a Damy,pojedeme nekam nebo budeme sedet doma v teploucku u pece :-k
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od jiri.vacha »

Přece nás sníh a mráz nezastaví :mrgreen: [-X i když to teplo za pecí :-k .Holt se oblékneme no,když vidím vývoj počasí,asi vytáhneme sněžnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od 69pavel »

jiri.vacha píše:Přece nás sníh a mráz nezastaví :mrgreen: [-X i když to teplo za pecí :-k .Holt se oblékneme no,když vidím vývoj počasí,asi vytáhneme sněžnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no jo Jiriku,ale to kdyz bude zima jako ted ](*,) tak nestihnu opravit a prestriknout predek svyho Acciku, asi :-k prijedu s poskrabanym predkem ,nejaky moula mi totiz naparkoval :twisted: :oops: :twisted: do auta na parkovisti.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Podzimní sraz NEW ACCENT a jiných aut HYUNDAI

Příspěvek od jiri.vacha »

69pavel píše:
jiri.vacha píše:Přece nás sníh a mráz nezastaví :mrgreen: [-X i když to teplo za pecí :-k .Holt se oblékneme no,když vidím vývoj počasí,asi vytáhneme sněžnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no jo Jiriku,ale to kdyz bude zima jako ted ](*,) tak nestihnu opravit a prestriknout predek svyho Acciku, asi :-k prijedu s poskrabanym predkem ,nejaky moula mi totiz naparkoval :twisted: :oops: :twisted: do auta na parkovisti.
Tak to jsme na tom podobně,pátýho jsem chtěl odstavit auto a vyměnit přední blatníky,vyvařit zadní lemy a hodit celolak.Ale nějak nevím :-k ,nevím :-k ,potřeboval bych větší teplo ](*,) ,no uvidíme.
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“