Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase nazory

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od black_sheep »

na starým hyundaii to byla jediná šance jak něco vidět, svítil totiž totálně nahouby. :lol: zpočátku jsem měnil po necelém roce, ale pak začali dělat nějaké life plus nebo tak něco, a ty už vydrželi normálně. za mě určitě mohu doporučit.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od ivan »

Juraj87 píše:Zdravim, chcel by som sa opytat ci niekto menil v dialkovom svetle ziarovku za model H7 OSRAM Night Breaker Unlimited
a ci moze potvrdit lepsiu svietivost t.j. aj spokojnost s kupou, kedze ani v priplatku na SR 900€
za xenony, su dialkove svetla stale riesene halogenovymi ziarovkami ](*,)
Co za 900€ Eček :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: Jsi se překlep ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mam je v autě a vpoho ,nepraskaj a jsou tam už 5ty měsic?? :?: Ale nejejezdim v Hyundaii :oops: :oops: :oops:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:na starým hyundaii to byla jediná šance jak něco vidět, svítil totiž totálně nahouby. :lol: zpočátku jsem měnil po necelém roce, ale pak začali dělat nějaké life plus nebo tak něco, a ty už vydrželi normálně. za mě určitě mohu doporučit.
Ty taky žiješ :?: :?: :?: Chlape ahoj :D :D :wink:
Ps Funguji skvěle mam je taky a pohoda :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Juraj87
**
Příspěvky: 123
Registrován: 27 říj 2013, 19:41

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od Juraj87 »

mamlal2 píše:: Juraj87
Není zač, dnes opět jsem si lebedil, jak jsem s koupí udělal dobře... [-o< Hlavně kup originály, ne od NO NAME výrobců, jako jsem to udělal já. Ale aspoň mám druhá bílá světla, ta méně kvalitní skončila jako dálková.
Doufám, že mě autoři, místní kolegové, omluví za plagiátorství. Poradím z jejich hlav, že je dobré si dokoupit i bělejší obrysová světla, auto pak vypadá lépe, než když svítí každá lampa jinak.
Já sehnal za 40,- Kč v AutoKelly tyto:
http://xenonwhite.de/images/narva-blue-w5w.jpg
ja mam osobne cele auto v LED od parkovaciek cez SPZ, a vnutorneho osvetlenia, vcetne spolujadzovej priehradky a kurfa, plus cuvacky... mozem dat aj foto :) som s tym nadmieru spokojny najmodernejsie cree led :wink: vysoka svietivost, preto zhanam do dialkovych co najlepsie ziarovky ake je mozne zohnat, (ked uz to za priplatok neboli bixenony ](*,) ) aj co sa homologizacie tyka samozrejme. A jasne ze original OSRAM, neviem ci sa robi aj fake :roll:
Hyundai i30 kombi 1,4 TGDI, style 2018
Hyundai i30 kombi, vybava Style 1.6 GDI 99Kw, matt steal blue, predané
Ford Fiesta, 1.3 44kw, predané
Uživatelský avatar
Juraj87
**
Příspěvky: 123
Registrován: 27 říj 2013, 19:41

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od Juraj87 »

ivan píše:
Juraj87 píše:Zdravim, chcel by som sa opytat ci niekto menil v dialkovom svetle ziarovku za model H7 OSRAM Night Breaker Unlimited
a ci moze potvrdit lepsiu svietivost t.j. aj spokojnost s kupou, kedze ani v priplatku na SR 900€
za xenony, su dialkove svetla stale riesene halogenovymi ziarovkami ](*,)
Co za 900€ Eček :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: Jsi se překlep ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mam je v autě a vpoho ,nepraskaj a jsou tam už 5ty měsic?? :?: Ale nejejezdim v Hyundaii :oops: :oops: :oops:
a na com jazdis ? ano u i30 boli xenony v priplatkovej vybave za 900€ na SR a style paket aby bolo jasno! a to podotykam len stretavacky, dialkove su stale halogen
Hyundai i30 kombi 1,4 TGDI, style 2018
Hyundai i30 kombi, vybava Style 1.6 GDI 99Kw, matt steal blue, predané
Ford Fiesta, 1.3 44kw, predané
mamlal2
*
Příspěvky: 59
Registrován: 06 bře 2014, 11:31

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od mamlal2 »

:Juraj87
"A jasne ze original OSRAM, neviem ci sa robi aj fake :roll:"

Napsal jsem to trochu nešikovně. Asi se nedělají FAKE, ale koupil jsem žárovky od jiného, prakticky NO NAME výrobce, který deklaroval prakticky stejné vlastnosti žárovek jako tyto OSRAM, ale realita byla úplně jiná...
ex - 2014 Hyundai i30 kombi 1.6 CVVT
ex - Renault Scenic II.
Uživatelský avatar
Andy182
**
Příspěvky: 452
Registrován: 30 kvě 2011, 10:29
Bydliště: Bánovce nad Bebravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od Andy182 »

asi si no name výrobca myslel, že jediná vlastnosť žiarovky je "svietiť" :)...

inak ja poškulujem po Bosch 90+ keďže mi obe NBU odišli
i20 BC3, 1.0T-Gdi, 7DCT, Nline+, intense blue, 10/2022 -
i30 PD Wagon, 1.6CRDi, 7DCT, Style, Moon Rock, 6/2018 - 12/2023
Seat Ibiza FR 1.2 TSI, 81kw, Pirineos Grey - 3/2017-7/2018
i30 1.6 CRDi, 81kw, Creamy White - 8/2013 - 03/2017
i30 1.4 CVVT 80kw, Black - 6/2011-7/2013
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od ivan »

Juraj87 píše:
ivan píše:
Juraj87 píše:Zdravim, chcel by som sa opytat ci niekto menil v dialkovom svetle ziarovku za model H7 OSRAM Night Breaker Unlimited
a ci moze potvrdit lepsiu svietivost t.j. aj spokojnost s kupou, kedze ani v priplatku na SR 900€
za xenony, su dialkove svetla stale riesene halogenovymi ziarovkami ](*,)
Co za 900€ Eček :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: Jsi se překlep ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mam je v autě a vpoho ,nepraskaj a jsou tam už 5ty měsic?? :?: Ale nejejezdim v Hyundaii :oops: :oops: :oops:
a na com jazdis ? ano u i30 boli xenony v priplatkovej vybave za 900€ na SR a style paket aby bolo jasno! a to podotykam len stretavacky, dialkove su stale halogen
Bavil jsem pouze o žarovkach H7 :!:
A funguji :!: Jestli maš Bixenon tak to potom se omlouvam,ale je strašně divny,že Ti to tolik nesviti maji o hodně vetši svitivost,sam osobně Bixenony nemam rad oslnuje to jak prase :twisted: :twisted: :twisted: hlavně tlumeny :!: :!: :twisted: :twisted: A hlavně když někomu nefunguje automaticke naklapeni :!: :!: :!: Bych ho nejradš roztrhl vejpul to mi věř :twisted: :twisted: :twisted: Obyčejny xenony neudělaji takovy zle jako tohle :!:
Ps a v čem jezdim :?: Jezdim v trojcípé hvězdě :mrgreen: tam tyhle kraviny nepotřebuji vidim dobře světla kvalitni a to je starši ročnik vyroby a hlavně tlumeny ty jsou luxusni =D> =D> =D> ,což u Hundaie se neda řict :roll: Sem měl Sonatu se neda srovnat :mrgreen:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
tOOki
*
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2014, 03:53
Bydliště: Jizni morava

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od tOOki »

Vymenil sem hned na novem aute, dal sem je vsude krome mlhovek a popravde nevim co si vsichni stezuji na to jak auto sviti. Potkavacky sviti krasne do sirky a vzdalenost je taky ok, dalky jsou zaostrene az za oblast kterou osvetluji potkavacky a svetla do zatacek jsou fajn ve meste. Jedine s cim sé byl nespokojeny byly mlhovky, ale zjistil sem, ze opravdu funguji jen v mlze, kdy mlhu podsviti.
i30 1.6GDI, 2014, Style, Ice Blue

Drive:
Honda Civic 1.6i LS 83kW nehoda
Skoda Felicia 1.3MPi GLXi 50kW prodano
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Příspěvek od drastys »

tOOki : naprosto souhlasim
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
black_sheep píše:na starým hyundaii to byla jediná šance jak něco vidět, svítil totiž totálně nahouby. :lol: zpočátku jsem měnil po necelém roce, ale pak začali dělat nějaké life plus nebo tak něco, a ty už vydrželi normálně. za mě určitě mohu doporučit.
Ty taky žiješ :?: :?: :?: Chlape ahoj :D :D :wink:
Ps Funguji skvěle mam je taky a pohoda :wink:
Ahoj chlapáku, no jasně! :) tu a tam sem ještě zajdu poklábosit třeba o žárovkách - ale ze starý party už sem nikdo nepíše. :? život jde dál a já skončil u jiných značek - co ty? jak se vede?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
ivan píše:
black_sheep píše:na starým hyundaii to byla jediná šance jak něco vidět, svítil totiž totálně nahouby. :lol: zpočátku jsem měnil po necelém roce, ale pak začali dělat nějaké life plus nebo tak něco, a ty už vydrželi normálně. za mě určitě mohu doporučit.
Ty taky žiješ :?: :?: :?: Chlape ahoj :D :D :wink:
Ps Funguji skvěle mam je taky a pohoda :wink:
Ahoj chlapáku, no jasně! :) tu a tam sem ještě zajdu poklábosit třeba o žárovkách - ale ze starý party už sem nikdo nepíše. :? život jde dál a já skončil u jiných značek - co ty? jak se vede?
Zdarec chlape :D :D No už mam konečně svou dilnu 8) Po několika letech trapeni se sen splnil ,sice ješte neni vše hotovo,ale z nejhoršiho jsem venku 8) Jsem řikal se toho nevzdam :D/ :D/ :D/ No jinak jezdim v merglu,jsem klesnul co :mrgreen: No jinak na Hyundaie stale vzpominam a hlavně na ty lidičky dneska už nikdo nevi,že my jsme zdrave jadro klubu a ten nejlepši inventař :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jo.jo kde jsou ty časy :-k :-k Hyundai už taky neni co byval [-X Novějši ročniky taky sami problem ](*,) no jo no neudělaš nic vid :roll: Jinak jsem porad ten stejny blazen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co to maš človeče v podpisu #-o Ford V6 trošku jina liga nezda se Ti :?: :?: :mrgreen:
Jsem rad ,že jsi se ozval a diky za info Ivan :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od miloš1 »

Uvažujem nad výmenou žiaroviek, no neviem sa rozhodnúť, či ísť do OSRAM Night Breaker Unlimited H7 55W PX26d, alebo OSRAM Cool Blue Intense H7 55W 12V PX26D. Prvá má teplotu 3600 Kelvinov a svietivosť 1550 lumenov a tá druhá 4000 K a 1400 l. Na efekt je asi lepšia tá druhá, ale neviem ako to je so svietivosťou. Či tých cca 150 lumenov spraví taký rozdiel, že radšej kvôli kvalite osvetlenia vziať Night Breaker. Aký máte názor?
Ak dobre rozumiem, stretávacie a diaľkové svetlá majú rovnakú žiarovku - aj keď manuál uvádza H7S a H7L - je to tak? To znamená, že z jednej alebo druhej (Night Breaker alebo Cool Blue) potrebujem 4 rovnaké kusy s označením H7, aby som mohol vymeniť diaľkové aj stretávacie?
Súčasne s nimi by som vymenil aj žiarovky v parkovačkách. Idú tam podľa manuálu žiarovky 5W, ale neviem akú majú päticu.
K Nigth Breaker som si totiž vytipoval žiarovku Phillips Blue Vision (https://www.speedtech.sk/product/3294/a ... vision-2ks) s teplotou 3400K a ku Cool Blue zase Cool Blue (http://www.motoolej.eu/motoolej/eshop/2 ... er-duo-box) s teplotou 4200K. Sú to vhodné žiarovky, ktoré sa budú dať nainštalovať?
Meniť žiarovku v statickom prisvecovaní asi nemá zmysel. Či? Ani neviem, aká žiarovka by tam mohla ísť namiesto tej pôvodnej.
Ďakujem za každú dobrú radu a postreh :)
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od t0x!n »

Potkavacky, dalky i presvecovaci zarovky jsou vsechny H7
parkovacky jsou W5W patice

Osobne mam: potkavacky: osram night breaker unlimited, dalky: osram night breaker plus a do parkovacek W5W osram cool blue, vsechny to ma stejny "ton" barvy, takze to vypada v pohode
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V - vase naz

Příspěvek od miloš1 »

Vravíš, že majú rovnaký "tón" farby napriek tomu, že je medzi nimi rozdiel 600 K? To sa mi nezdá. Tie Cool Blue by mali svietiť viac do modra ako Night Breaker. Nie?
Označenie W5W je označenie pätice? Lebo v linkoch, ktoré som uviedol u jednej žiarovky je uvedená pätica W2.1x9.5d a u druhej T10/W5W/W2,1x9,5d.
Môžeš mi, prosím, poslať link presne na tú Cool Blue, ktorú si použil do parkovačiek ty? Či sa zhoduje s tou, ktorú som uviedol ja. Nerád by som kúpil niečo, čo nakoniec nebude pasovať.
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“