Kolik zere Vase Scoupe?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

A co mam delat, kdyz uz jsem byl s Coupatkem na diagnostice v autorizovanem servisu Hyundai a tvrdili mi, ze auticko je v nejlepsim poradku... a pritom mam prumernou spotrebu 10 litru... (u 1.6!). Na 9 jsem se dostal jen mimo mesto, to byl muj rekord...
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Reklama
 

Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

:? Tak to je fakt hodně už....

Třeba jezdíte moc rychle :lol: :D :D
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:helec ivanku jsi rikal ze jsi mel taky problemy se spotrebou, jak jsi to vyresil?? spousta lidi ma se scoupe problemy ze zere jako tank a docela me to desi :roll:
Pravda,měl jsem pryč teplotní čidlo na Ecu,jak jsem to poznal,podle hodnot,které čidlo vydávalo!!! :)
Všechno jde změřit!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nj jde to vsecko zmerit to je pravda, ale museli by bejt lidi ktery by to promerili :lol: i multimetr jsme sehnali ale nejak nam to nic neukazalo.. :(
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:nj jde to vsecko zmerit to je pravda, ale museli by bejt lidi ktery by to promerili :lol: i multimetr jsme sehnali ale nejak nam to nic neukazalo.. :(
Nevím proč se šklebíž ,je to základ pracovního postupu,prostě normálk a za to,že to třeba neumí nebo tomu nerozumí ,za to já nemůžu!! :P
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

vsak ja to ani nemyslel nejak zle :lol: ja jen ze kdykoliv mel nekdo problem s autem tak mu nenasli nic na diagnostice a nejbeznejsi postup je menit vsecko co se da dokud to neprestane zlobit.. :cry: to si kolikrat zanadavam ze nebydlim bliz k domazlicim :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:vsak ja to ani nemyslel nejak zle :lol: ja jen ze kdykoliv mel nekdo problem s autem tak mu nenasli nic na diagnostice a nejbeznejsi postup je menit vsecko co se da dokud to neprestane zlobit.. :cry: to si kolikrat zanadavam ze nebydlim bliz k domazlicim :wink:
Ne,ne!! :) Nejběžnější postup je z Tebe dostat prachy!!! :lol: :lol:
Ale už nikdo neřekne,jestli jí udělal dobře nebo to zkurvil!! :evil:
Jak se říká rodiče si nevybereš a už vůbec nějakýho mechanika!!! :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
black_sheep píše:vsak ja to ani nemyslel nejak zle :lol: ja jen ze kdykoliv mel nekdo problem s autem tak mu nenasli nic na diagnostice a nejbeznejsi postup je menit vsecko co se da dokud to neprestane zlobit.. :cry: to si kolikrat zanadavam ze nebydlim bliz k domazlicim :wink:
Ne,ne!! :) Nejběžnější postup je z Tebe dostat prachy!!! :lol: :lol:
Ale už nikdo neřekne,jestli jí udělal dobře nebo to zkurvil!! :evil:
Jak se říká rodiče si nevybereš a už vůbec nějakýho mechanika!!! :lol: :lol:
cece je to tak, fak je to v riti pokud nema clovek znamyho :( me to povidej co me to stalo prachu za diagnostiku nekdy pred rokem a pul, a to bylo v loji vicko rozdelovace - safra to najde i blbec, ale kdyz se mi to stalo poprvy tak jsem to jeste neznal a nepodival se do nej :( voni to porad pichali na pocitac za 500 a reseni zadny.. kkti no :cry: no jinak nekde jsem tu psal moje story se znackou FACET :roll: :lol:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
ivan píše:
black_sheep píše:vsak ja to ani nemyslel nejak zle :lol: ja jen ze kdykoliv mel nekdo problem s autem tak mu nenasli nic na diagnostice a nejbeznejsi postup je menit vsecko co se da dokud to neprestane zlobit.. :cry: to si kolikrat zanadavam ze nebydlim bliz k domazlicim :wink:
Ne,ne!! :) Nejběžnější postup je z Tebe dostat prachy!!! :lol: :lol:
Ale už nikdo neřekne,jestli jí udělal dobře nebo to zkurvil!! :evil:
Jak se říká rodiče si nevybereš a už vůbec nějakýho mechanika!!! :lol: :lol:
cece je to tak, fak je to v riti pokud nema clovek znamyho :( me to povidej co me to stalo prachu za diagnostiku nekdy pred rokem a pul, a to bylo v loji vicko rozdelovace - safra to najde i blbec, ale kdyz se mi to stalo poprvy tak jsem to jeste neznal a nepodival se do nej :( voni to porad pichali na pocitac za 500 a reseni zadny.. kkti no :cry: no jinak nekde jsem tu psal moje story se znackou FACET :roll: :lol:
Vím,četl jsem to! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mam nejaky proklety zapalovani no :) jednou je to kabel, jednou svicka, pak rozdelovac... nekde jsem cetl ze se to muze vzajemne odsravat a ze nejlepsi je koupit vsecko naraz novy.. kdo vi?! :lol:
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

No jelikoz jsem trochu pozmenil zakonceni vyfucku tak mi to zere tak 10l na 100 a i kdyz jsem se snazim jezdit nekdy predpisove neboli na spotrebu a ze to nejde tak se pod 9l nedostanu.
Zrovna ted jsem natankoval od rezervy 15l a momentalne mam najeto 183 km a jen cekam kdy na me bude mrkat zebravy oko ale zas at to honim jak to honim i v lete na 205/45/16 tak to zere stale 10l. :roll:
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Mimochodem nevite nekdo kolik ma scoupecko rezervni oko?je tak ze zajimavosti mozna uz se to tu nekde resilo? :shock:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Žluťasek píše:Mimochodem nevite nekdo kolik ma scoupecko rezervni oko?je tak ze zajimavosti mozna uz se to tu nekde resilo? :shock:
Zhruba 8 litrů ! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Ivan> :lol: To sem potřeboval vědět:) takže to je tak ještě 100 kilasku :lol:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

torm píše:Ivan> :lol: To sem potřeboval vědět:) takže to je tak ještě 100 kilasku :lol:
Asi tak nějak,když mě negungoval plovák,tak jsem hladinu měřil klackem! :oops: Ale výpočty seděli,dneska mám plovák novej a hladinu rezervy jsem si radši malounko pozvedl,takže nyní má rezerva je tak 12 nebo až 15 litrů!! 8) Kuwa dojez jako fík!!! :lol: V klidu!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“