Vyhřívané přední sklo

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Raspel
*
Příspěvky: 64
Registrován: 07 dub 2016, 18:07
Bydliště: Sk / NR

Re: Vyhřívané přední sklo

Příspěvek od Raspel »

Nema toto nahodou :hyu: vo vybave? Mne to predajca tvrdil.
i30 kombi 1,6 CRDi HP 100kW STYLE+PREMIUM+SENZOR+SMART
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané přední sklo

Příspěvek od JoKo »

ma to vo vybave. ak sa nemylim, tak na svk a aj v cz od verzie style je vyhrievanie skla pod stieracmi...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ja jsem myslel jako dodelavku.

Odeslano z Androidu.
bugina
*
Příspěvky: 52
Registrován: 15 dub 2014, 13:34

Re: Vyhřívané přední sklo

Příspěvek od bugina »

Tak konečně objednán na servis a uvidíme co oni na to. Bo největší vrchol byl když mi ve 120km/h na dálnici začalo v dešti okno namrzat. Ofuk na plný koule teplota taky hlavu jsem měl jak opařenou spolujezdec si spokojeně čumí na cestu a já čumím do ledu :?
Vyhřívání pod stěračema je k ničemu. Chce to celoplošně vyhřívaný sklo jako maj Fordky. Mám pocit že se to snad už dá sehnat na i30. Musim pohledat a případně pokud se jim v servisu nebude chtít do rozborky zborky palubky (čehož se osobně taky bojím aby to po zborce bylo jako nový :( ) tak jim to navrhnu jako alternativní opravu 8)
pitipitipa
*
Příspěvky: 23
Registrován: 16 črc 2016, 12:11

Re: Vyhřívané přední sklo

Příspěvek od pitipitipa »

Bol si v servise?Nasli nieco?Ja mam to iste na novom 3 mesacnom aute.Mne to v mrazoch mrzne z vnutra.V servise neprisli na nic.Uz sa tesim na dalsiu zimu.
bugina
*
Příspěvky: 52
Registrován: 15 dub 2014, 13:34

Re: Vyhřívané přední sklo

Příspěvek od bugina »

Tak v servisu jsem byl.....ukázal jsem jim i fotky aby si nemysleli že si vymejšlím. Kontrolovali filtr že by mohl bejt špatnej a tím pádem už na konci tý větve rozvodu už není takový tlak ale filtr byl dobrej. Klapky funkční. Ale jsou tam ještě nějaký prej tlakový klapky takový gumový plácačky v rámečku a jedna byla potrhaná. Jak se to mohlo stát mi neřekli a kuna to udělat nemohla protože tam by se nedostala. Každopádně ji vyměnili ale výsledek není 100% :( :? Je to o něco lepší ale stejně když je okno namrzlý tak to v tom místě trvá o mnoho dýl než se to ohřeje a odmlží. Tak už opravdu nevím jestli mám chuť s tím někam jezdit protože pokud si to auto ten servisák nevezme a nebude ho tejden používat tak při jedný kontrole nic nepozná. Kevšemu když tam člověk dojede a auto je zahřátý. Ráno jsem jim to dal a po obědě už mi volali že je to hotový.
Prostě ať mi nikdo netvrdí že tam není něco přiškrcenýho když napravo to je okno čistý hned šofér si musí deset patnáct minut počkat. Nebo to zmatlat nějakou hadrou.
tempest
**
Příspěvky: 456
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: Vyhřívané přední sklo

Příspěvek od tempest »

:hyu: nabízí vyhřívání čelního skla pro ČR, nebo je tu stále temný středověk?
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“