Autorádio s navigací

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re:

Příspěvek od vorlajz »

snike píše:Kamarad do Ceeda koupil tri navigace z Ciny, vsechny po ruznych poruchach vratil. Nakonec koupil na NEMÁM PRACHY NA REKLAMU TAK SPAMUJU FÓRA a zatim je spokojen :)
Sniku, nemohl bys zařídit fotku??? :)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Reklama
 

Uživatelský avatar
MEJZLIK
*
Příspěvky: 97
Registrován: 29 říj 2006, 13:46

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od MEJZLIK »

Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od vorlajz »

Mejzliku, to vypadá dost dobře...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
snike
**
Příspěvky: 382
Registrován: 17 říj 2015, 23:17

Re: Re:

Příspěvek od snike »

vorlajz píše:Sniku, nemohl bys zařídit fotku??? :)
Zkusim zajistit ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 36.333 km
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1251
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od Neo-Mike »

MEJZLIK: Obavám se, že to bude obyčejná čína, která se v zahraničí pohybuje o několik tisíc levněji. Žádná zmínka o výrobci. CZ je dnes u Androidu zcela běžné. Na můj vkus je teda docela drahé. Za podobné peníze už lze pořídit rádio známé značky.
Hyundai i30 kombi, 1.6 CRDi 81 kW, TRIKOLOR KOMFORT, Ultimate Red
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od Mirus30 »

Neni uz lepsi koupit original z druhe ruky? :-k

https://auto.bazos.cz/inzerat/67689549/ ... 2-2016.php
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1251
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Autorádio s navigací

Příspěvek od Neo-Mike »

Pozor na to, nestaci jen prepojit radio. Bude potreba i jina antena i antena na GPS. Mozna jeste dalsi veci. Klasicke radio co mame prijma analogove signal FM, original navigace ale digitalne. S tim bude o dost vic prace.
Hyundai i30 kombi, 1.6 CRDi 81 kW, TRIKOLOR KOMFORT, Ultimate Red
Uživatelský avatar
kecka
*
Příspěvky: 96
Registrován: 21 led 2016, 19:46
Bydliště: Kousek od OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od kecka »

Já si myslím že všechny rádia co se prodávají mimo :hyu: jsou china.... Tak stejně jak u koncernu, bral jsem 3ks od různých Číňanu a všechny byli OK jedině snad mají trošku horší příjem FM než origo rádio.....
Fabia TSi
old I30 1,6 GDI
old Roomster 1.9TDi 184ps :-)
Uživatelský avatar
MEJZLIK
*
Příspěvky: 97
Registrován: 29 říj 2006, 13:46

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od MEJZLIK »

Neo-Mike píše:MEJZLIK: Obavám se, že to bude obyčejná čína, která se v zahraničí pohybuje o několik tisíc levněji. Žádná zmínka o výrobci. CZ je dnes u Androidu zcela běžné. Na můj vkus je teda docela drahé. Za podobné peníze už lze pořídit rádio známé značky.
Sorry jen při šmejdění po netu jsem kdysi narazil na tuto stránku tak ji mám uloženou v záložkách.Sám bych asi také do toho nešel //noname//. 1.málo jezdím a když jedu jednou za rok někam dál tak používám navigaci v mobilu//to mi stačí//.2.četl jsem že rádio v tomto //radio+navigace// má proti originálnímu radiu co je v :hyu: horší příjem+ při jen malém třeba škrábnutí šroubku při vracení to prý už berou jako použitý výrobek tak ti nevrátí celou částku co jsi zaplatil!!!.3.děti malé nemám//63let//tak DVD nevyužiju, couvací kameru také ne//léta praxe//mám couvací čidla + komplikovaná montáž+balík za to vše atd.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Taky mi osobne vyhovuje moje navigace v telefonu, pri koupi jsem bral obyc radio co bylo ve vybave. Couvaci kamera luxus vec a dle meho 100x lepsi v zrcatku nez v radiu, couvam podle zrcatek tak je to pohodlnejsi.

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
icu
***
Příspěvky: 578
Registrován: 25 črc 2016, 15:23
Bydliště: ČR, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od icu »

Ano, to rádio z motoprislusentvi.cz je "standardní Čína" a Android 4.4.4 vnímám dnes jako poněkud zastaralý. S reklamacemi v Číně to (podle mých zkušeností) kupodivu není takový problém, celkem to funguje. Fakt je ten, že obvykle kupuji "bezcelní" věci, tj. do 22 Eur ceny, ale jednou jsem reklamoval mobil a do dvou týdnů byl zpět, s refundací poštovného.

Originální navigace by byla fajn, ale jednak potřebuje jinou anténu (a možná i kabel k ní), jednak vnímám potíž s aktualizací. osobně pokukuji spíš po rádiu Kenwood, které umí MirrorLink. Navigaci bych pak používal z mobilu.
1998-2004: ZFA18200; 2004-2016: ZFA35000; 2016- : TMAD381C

Obrázek
Uživatelský avatar
graphix
*
Příspěvky: 96
Registrován: 29 pro 2016, 01:03
Bydliště: Praha

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od graphix »

Řeším to samé - výměnu orig. rádia za "něco" s navigací a zadní kamerou. Zatím bez úspěchu. Vybral jsem čínu s androidem 5.0, ale problém je, že mám auto r. 2016, které má údajně oproti předchozím ročníkům předělanou instalaci konektorů a po zapojení je nefunkční usb a ipod vstup. Zjistilo se to až při montáži :) Aktuálně tedy čekám, jestli se podaří sehnat novou přechodovou kabeláž. Dám pak vědět.

Jinak, přímo u Hyundai dealera mi nabízeli cca za 15 tis. navigaci Macrom 6" + 2,5 tis. zadní kamera. Ještě maj Clariona, ale to už je cenovej nesmysl. Oboje myslím jede na WIN CE (takže žádná sláva) a mapy jsou s aktualizací pouze na 1 rok.
Hyundai i30 CW 1.6 GDI, DCT, Weekend+Design, Micron Grey (2016)
Uživatelský avatar
icu
***
Příspěvky: 578
Registrován: 25 črc 2016, 15:23
Bydliště: ČR, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od icu »

WinCE bych ještě přežil, ale že to je navíc verze 6.0, které končí za 4 měsíce jakákoliv podpora, to mi už vadí silně. Podobně se mi nechce do "Číny" s jakýmkoliv Androidem a spíš uvažuji o něčem s MirrorLinkem.

Info o jiných konektorech od r.v. 2016 mně překvapuje, ale konečně - proč ne. Nebyla by to jediná drobná nelogičnost u Hyundai. Naštěstí - ty zásadní věci zdá se fungují tak, jak mají.
1998-2004: ZFA18200; 2004-2016: ZFA35000; 2016- : TMAD381C

Obrázek
Uživatelský avatar
snike
**
Příspěvky: 382
Registrován: 17 říj 2015, 23:17

Příspěvek od snike »

Predem si zjisti jak MirrorLink funguje ;) U Fabie III. to nabizeli misto navigace, ale odezva na displeji byla pomala, takze lidi na to jen nadavali. Stahli to z nabidky a zacali nabizet opet navigace :)

Ja zustal u navigace v telefonu a tesim se na nove auticko :)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 36.333 km
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Autorádio s navigací

Příspěvek od vorlajz »

Sniku, já zůstanu taky u navigace v mobilu a na rozdíl od tebe, se ale musím těšit stále ze stávajícího vozu bez vize, že bych si blízké budoucnosti koupil nové auto :D

a jestli se mi nebude líbit nová i30, až jí uvidím na živo, tak budu muset změnit "lokál"... ale to je stejně hudba budoucnosti ... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“