Detaily o Scoupe (dříve:Vadí že nemá Scoupe Airbag?)

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

To uplne chapu, ale precejenom ja nemam zrovna moc navyber, proc se v tom vlaknu o ABG tolik řeší poutání, pro mne je to samozřejmost airbag neairbag, je mi to neprijemny a jakoby mi neco chybelo kdyz nejsem v aute pripoutanej.
Tezko bych otce mohl umlatit argumentama proc jo ale schvalne se pustim do zkoumani a srovnavani testu co to udela.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Hele a což to vzít takhle, když už čekáš na to auto tak dlouho, tak vydrž ještě nějaký ten měsíc a dovydělej peníze na Coupe a je to. Vim je to těžký, já takhle taky vydělávám nějaký ten rok na můj vysněný vozík, ale pokud se jedná o cca 30 000,- tak si myslím, že se to dá, nebo ne :?: :idea:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Když já bych nechtěl Coupé z naprosto jednoduchejch důvodů... v přijatelný cenový relaci se dá sehnat jenom dvoulitr a na něj platit povinný ručení to se pro mne už moc nedá, navíc se mi Coupé a teď mne nemlaťte prosím moc nelíbí.
Scoupé má takový střízlivý tvary a Coupé mi přijde trochu jako UFO :oops:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

No, to jsme na tom stejne, taky v tom vidim ufo:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja mel na autak slusnou rezervu, vybiral jsem mezi coupe x scoupe a lantra x accent. nakonec vyhrali sportacky a ze sportaku nakonec vyhralo scoupe nejen kvuli cene, rucenimu, ale taky se mi coupe nejak moc nelibi.. :) coupe tak melo jedinou vyhodu v roce vyroby a v airbagu..
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

V prijatelny cenovy relaci jen 2.0? Nechapu. Ja kdyz kupoval coupe, tak kolem 120 tisic jsem nasel same 1.6, dvounulky staly tak o dvacku vic. Nebo ze by byl rozdil 1996 versus 1998?

To je zajimavy, ze se nekomu libi vic Scoupe nez Coupe :) Ja bych Scoupe nikdy nechtel ani zadarmo, naopak Coupecko se mi libi HODNE. Holt je to individualni :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mr.Scully píše:V prijatelny cenovy relaci jen 2.0? Nechapu. Ja kdyz kupoval coupe, tak kolem 120 tisic jsem nasel same 1.6, dvounulky staly tak o dvacku vic. Nebo ze by byl rozdil 1996 versus 1998?

To je zajimavy, ze se nekomu libi vic Scoupe nez Coupe :) Ja bych Scoupe nikdy nechtel ani zadarmo, naopak Coupecko se mi libi HODNE. Holt je to individualni :)
Ted treba na TipCars zadnou 1.6 nenajdes pod 90... jinak samy dvoulitry. :?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vyssi obsah je u stejnyho modelu dlouhodobe s nizsi cenou, tak to byva...pak tam saci mit neco (treba automat), za co si prvni majitel priplacel pri koupi a zas mame cenou drobet nizsi. Postaveny na hlavu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Když ten automat je podle mne o tom že u nás sou všichni zvyklí na manuál a proto ho nikdo nechce, tady nejsme v americe, já bych s automatem jezdit nemoh :)
Navíc ty dvoulitry jsou asi levnější i kvůli povinnýmu ručení i když se to tam nepromítá při koupi, tak to na tom POVku pokud nemáš bonusy krutě poznáš :roll: alespoň z mojí situace.
K tomu Scoupé, nic jinýho nechci z výše uvedenejch důvodů takže snad když tátovi na stůl hodim těch 20 klacků a uvidí že to myslím vážně tak třeba povolí, hádat se s ním nebudu ale než jezdit v Twingu nebo nějákym hnusnym Tchajwanskym mikrobusu s motorem s obsahem 998ccm to si radšši koupim Schade bez přispění rodičů a bude.
Sice nemá AB ale to mě je jedno a radši budu jezdit v nebezečnym autě za svý než v "bezpečnym" nákupnim košíku za cizí... :roll:
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

Považoval bych za vhodnější,kdybyste si svá hodnocení kupátek výrazem UFO nechali pro sebe a spíše řekli, že to či ono se vám více zamlouvá. Nejsem si vědom z dosavadní aktivity na foru, že by někdo z naší sekce,tedy kupéčkářu, se nevhodně vyjadřoval o jiných modelech stejné značky.Trochu ohleduplnosti k našim preferencím by neuškodilo.
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Lado - ale vis co, kdyz nekdo urazi coupecko, tak ja klidne urazim scoupecko (koneckoncu si to i myslim :), zas tak vazne to prece nebereme :)

Jinak automaty nikdo moc nechce hlavne kvuli tomu, ze maji povest, ze kdyz se na nich neco pomrvi, tak je oprava mnohem drazsi. Jinak ja bych automat vubec nezavrhoval.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Lado píše:Považoval bych za vhodnější,kdybyste si svá hodnocení kupátek výrazem UFO nechali pro sebe a spíše řekli, že to či ono se vám více zamlouvá. Nejsem si vědom z dosavadní aktivity na foru, že by někdo z naší sekce,tedy kupéčkářu, se nevhodně vyjadřoval o jiných modelech stejné značky.Trochu ohleduplnosti k našim preferencím by neuškodilo.
Klídek člověče, nebylo to myšleno nijak špatně jenom tak prostě hodnotíme ten docela odvážnej design... Nikdo neřek že Coupé je špatný auto, co neznám to nekritizuju... Možná bys měl bys zavítat na: http://forum.inzeratyzdarma.cz/ a tam bys viděl kritiku na některé vozy že by se ti protočily panenky. Obzvlášť bych doporučoval příspěvky uživatelů Jarmilka, SchadeManiak, Turbomotor. :lol:
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

Myslím si, že vím jak co brát. Jenom nemám rád kecání o něčem v čem jsem alespoň párkrát nejel. Toť vše!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mr.Scully píše:Lado - ale vis co, kdyz nekdo urazi coupecko, tak ja klidne urazim scoupecko (koneckoncu si to i myslim :), zas tak vazne to prece nebereme :)

Jinak automaty nikdo moc nechce hlavne kvuli tomu, ze maji povest, ze kdyz se na nich neco pomrvi, tak je oprava mnohem drazsi. Jinak ja bych automat vubec nezavrhoval.
No já nevim.. koukal sem na Youtube.. jak tu byl ten filmek s nadupaným kupé, tak sem si pak projel ještě další videjka, a bylo tam coupé s automatem na sprintu a nic moc jako.. zkusim to ještě najít a hodit to sem, mě se rychlost toho řazení teda vůbec nelíbila :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Lado, mne uz chybi jet jen v uplne prvnim Ponym,novem Accentu a Elantre 2007, jinak co bylo dostupne na nasem trhu, jsem vyzkousel..takze svuj nazor mam opodstatneny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“