Výmena origo Navi

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

dolphy68
*
Příspěvky: 34
Registrován: 14 bře 2019, 20:14

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od dolphy68 »

Všude kde prodávají android rádia do i40 na českých e-shopech píšou, že není kompatibilní s originální navigací,je to jen pro auta s malým rádiem
edit:Ale zase na facebooku ve skupině někdo měnil malé rádio za velké předfaceliftové a vše mu funguje.Včetně klimy.... takže teoreticky by mělo jít vyměnit i velké předfaceliftové za android.... :D :D a teď se v tom vyznej :D :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od patriknet »

nemohl bys se zeptat toho cloveka na facebooku, kde presne koupil to radio? Pak by mnelo jit u prodejce si potvrdit ze to bude fungovat, co? (ja to klidne udelam)

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
dolphy68
*
Příspěvky: 34
Registrován: 14 bře 2019, 20:14

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od dolphy68 »

https://www.facebook.com/groups/hyundai ... 258885675/

tady je odkaz na ten facebook,tak to zkus osondovat,co a jak, já teď vážně jsem v časovým presu ](*,)
Bafopp
*
Příspěvky: 13
Registrován: 21 kvě 2019, 07:49

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od Bafopp »

Chalani , to je moj članok na FB ja som kupil auto s neorig radiom a daval som tam original . funguje mi všetko pretože povodne tam bolo radio NAVI originál a to co tam bolo nefungovalo ani ovladanie na volante a ani nic.
dolphy68
*
Příspěvky: 34
Registrován: 14 bře 2019, 20:14

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od dolphy68 »

A tím je to vyřešené.... špatně jsem tě asi pochopil.Měl jsem za to, že jsi tam měl originál malé rádio bez navi a měnil ho za velké.Já měl v plánu vyměnit originál s navigací za android,ale všude píšou, že není kompatibilní.No a já si myslel, že když jde vyměnit malé origo za velké origo,jak jsem pochopil tvůj příspěvek,tak musí jít vyměnit i velké origo za android.Tak teď už to chápu a je to vyřešené :D :D :D
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od patriknet »

rozumim tomu spravne, ze co se tyce vymeny radia za jine (do auta s origo navigaci), tak jsou tam 2 problemy:
A) nikdo nevyrabi vhodny ramecek, aby tam nejake 2din radio vubec slo dat
B) kdyby se mi tam i nejak podarilo jine radio dostat, tak na nem neuvidim nastaveni klimatizace (co se mozna ozelet i da)

je to tak?

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Bafopp
*
Příspěvky: 13
Registrován: 21 kvě 2019, 07:49

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od Bafopp »

2DIN ramček mam pasovat to bude , a co sa tyka klimy tak treba klimtizaciu co ma vlastny display a ten bude ukazovat teplotu .
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od patriknet »

no ja auto uz mam a to nema "vlastny display", ale pouziva display radia. Menit auto alebo klimu koli tomu nebudem :-)
Takze pre mna zatial riesenie nesite - ani neviem ci tam je priestor pre 2din radio.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Bafopp
*
Příspěvky: 13
Registrován: 21 kvě 2019, 07:49

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od Bafopp »

ja som mal pri radiu klima panel s displejom , a kupil som za 90 eur ovladaci panel bez displeja keby ste mali zaujem mam doma aj ramcek na 2din aj ovladac klimy
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od patriknet »

ja tomu nejak nerozumiem :-(
Mozem to zhrnut?
* Ty mas i40-tku ktora bola originalne vybavena navigaciou, tj. nemal si samostatny displej pre klimu.
* Auto si kupil nie nove a v predchadzajuci majitel tam dal neorigo radio (s ktorym si nebol spokojny) a kupil do ho panel ovladania klimy s displejom.
* tebe sa to nepacilo, kupil si panel bez samostatneho displeja a dal si tam origo radio (s navigaciou).

Rozumiem tomu spravne?

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Bafopp
*
Příspěvky: 13
Registrován: 21 kvě 2019, 07:49

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od Bafopp »

ano správne kupil som si navigaciu + ovladanie klimy + ramcek , ale pred tym to auto original malo navi kedze to je vybava premium preto nebol problem to nahodit naspat .
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od patriknet »

Rozumiem, diky za info. Ja mam tiez premium. Takze by to snad malo fungovat i u mna (to ovladanie klilmi a zobrazenie na displeji).

A co sa ti prosim ta nepacilo na tej neorigo navigacii? Ja som mal v i30tke android radio a bolo to skvele.

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
dolphy68
*
Příspěvky: 34
Registrován: 14 bře 2019, 20:14

Výmena origo Navi

Příspěvek od dolphy68 »

Čisté teoreticky..... mám tam velké rádio s originální navigací.To mi moc nevyhovuje,chci tam dát android rádio,ale jelikož neukazuje klimatizaci,tak pod to android rádio můžu dát displej klimatizace a bude mi korektně zobrazovat a fungovat?Pro úplnost,jak bych si to představoval obrázek.Mám taky výbavu PremiumObrázek

Odesláno z mého PAR-LX1 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
patriknet
***
Příspěvky: 682
Registrován: 11 zář 2015, 15:23
Bydliště: Praha

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od patriknet »

presne tak nejako by som si to predstavoval i ja! :-)
Btw: ma ten panel ovladanie klimatizacie s displejom vsetky tlacitka, ktore ma ten "nas" panel klimatizacie (so sobrazovanim nastavenia priamo na obrazovke radia)?

=============================
i40 kombi crdi 104kW, premium
=============================
Bafopp
*
Příspěvky: 13
Registrován: 21 kvě 2019, 07:49

Re: Výmena origo Navi

Příspěvek od Bafopp »

ano ma všetko presne ako ten naš na klime , akurat ma vlastny display , ale pozor je este jeden ktory nema dual klimu a vyzera trocha inak , ciže su 3 rozne typy ,ten na klime bez displeja ten s displejom a ten z verzie bez dual klimy.

btw keby ste chceli prejst na android tak ak sa budeme vediet dohodnut odkupim vase originalne radio moje ma problem s dotykovou obrazovkou.
Odpovědět

Zpět na „i40“