Poslední a krátká slezina klubu - ano nebo ne????

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Máte zájem o krátké a poslední setknání v roce 2006???

Anketa končí za 05 pro 2006, 23:27

Ano, rád bych vás viděl a pokecal o ničem
14
64%
Ne, letos vás mám už dost
4
18%
Nevim, leda by Borek dovalil šnicle a Víťa zajistil opakování "mimoňského masakru motorofkou"
4
18%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

A jak si to Hanzi představuješ. :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
Hardcam píše:To Harde se mi libi:) dekujuuu...
Já nebyl první kdo Tě takto nazval,ale Hanz!! :)
Jen když jsem psal ten příspěvek,tak mi to nějak blesklo hlavou!!! :lol: :lol: Tady je důkaz https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=3311 Šestý příspěvek ze zhora!! Myslím si ,že Ti to u sluší s tím Harde je to takový domácký ne??? :) :wink:
takovej, spravnej, tvrdak, co? :lol: :wink: (myslim to v dobrym, jako vzdy..)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kuwa sem zapoměl :oops: odeslat hlas jsem to napravil,dal jsem první možnost!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tak se priznejte, kdo dal druhou moznost co? :lol: ztrestame te pravidelnejma navstevama u tebe doma - a vsech tisic clenu nebo kolik nas je, takze si priprav hodne sniclu :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

No, to je extra tvrdacky..jj, vim, ze mi tak oslovil Hanz a 6 let me tak oslovuje bratranek - uzivatel Kingjiri (Elantra 1.6 2005)...takhle, jet nejakou dalku a aspon trosku nezakalit mi prijde trosku nelakavy, chtelo by to dat aspon vinko, pivecko a prespat na ubytovne s ukrajince (samozrejme nechat odemcene auto i s radiem,at nejsme rano prekvapeni rozbitym oknem)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:tak se priznejte, kdo dal druhou moznost co? :lol: ztrestame te pravidelnejma navstevama u tebe doma - a vsech tisic clenu nebo kolik nas je, takze si priprav hodne sniclu :lol: :lol:
Cítím tu narážku na Borečka :shock: nemyslím si,že by nás měl dost,on není zrovna z těch co by něco kazili!!! :)
To bych mohl odpovědět pouze já :oops: ,ale já :shock: to nebyl!! :oops: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
black_sheep píše:tak se priznejte, kdo dal druhou moznost co? :lol: ztrestame te pravidelnejma navstevama u tebe doma - a vsech tisic clenu nebo kolik nas je, takze si priprav hodne sniclu :lol: :lol:
Cítím tu narážku na Borečka :shock: nemyslím si,že by nás měl dost,on není zrovna z těch co by něco kazili!!! :)
To bych mohl odpovědět pouze já :oops: ,ale já :shock: to nebyl!! :oops: :lol: :lol: :wink:
ale nee tak jsem to vubec nemyslel cece! :roll: jen me bylo lito pani Borkove aby se musela delat s celou tisicovkou sniclu takze jsem to nechal na "hostiteli" :lol: p.s.: doufam, ze to bylo jen ukliknuti :)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:at nejsme rano prekvapeni rozbitym oknem

kdyby jenom to okynko... kdyby nas vykradalo stejny hovado co moje auto tak si na to vezme pacidlo a zlikviduje Ti jeste vsecky dvere :roll:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Já zatím nehlasoval :oops: ,protože na zimu ukládám Coupátko k zimnímu spánku(značky do depozita).Ve sněhu ho zebou kolečka :lol: .A zatím není jasné kdy a kde to bude(pokud bude sníh a nasoleno,tak nevystrčí ani čumáček z garáže.) :roll:
Takže u mě rozhoduje počasí. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Borek píše:Já zatím nehlasoval :oops: ,protože na zimu ukládám Coupátko k zimnímu spánku(značky do depozita).Ve sněhu ho zebou kolečka :lol: .A zatím není jasné kdy a kde to bude(pokud bude sníh a nasoleno,tak nevystrčí ani čumáček z garáže.) :roll:
Takže u mě rozhoduje počasí. 8)
U tebe by ani nevadilo, že by si přijel vozem Škoda Coupé, hlavně že by ses dostavil ty!!! :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Borek píše:Já zatím nehlasoval :oops: ,protože na zimu ukládám Coupátko k zimnímu spánku(značky do depozita).Ve sněhu ho zebou kolečka :lol: .A zatím není jasné kdy a kde to bude(pokud bude sníh a nasoleno,tak nevystrčí ani čumáček z garáže.) :roll:
Takže u mě rozhoduje počasí. 8)
U tebe by ani nevadilo, že by si přijel vozem Škoda Coupé, hlavně že by ses dostavil ty!!! :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

M.a.d.y píše:
Borek píše:Já zatím nehlasoval :oops: ,protože na zimu ukládám Coupátko k zimnímu spánku(značky do depozita).Ve sněhu ho zebou kolečka :lol: .A zatím není jasné kdy a kde to bude(pokud bude sníh a nasoleno,tak nevystrčí ani čumáček z garáže.) :roll:
Takže u mě rozhoduje počasí. 8)
U tebe by ani nevadilo, že by si přijel vozem Škoda Coupé, hlavně že by ses dostavil ty!!! :wink:
myslim ze by to nevadilo u nikoho z klubu kdyby prijel cimkoliv hlavne ze by se na nas prijel podivat :!:
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

black_sheep píše:
M.a.d.y píše:
Borek píše:Já zatím nehlasoval :oops: ,protože na zimu ukládám Coupátko k zimnímu spánku(značky do depozita).Ve sněhu ho zebou kolečka :lol: .A zatím není jasné kdy a kde to bude(pokud bude sníh a nasoleno,tak nevystrčí ani čumáček z garáže.) :roll:
Takže u mě rozhoduje počasí. 8)
U tebe by ani nevadilo, že by si přijel vozem Škoda Coupé, hlavně že by ses dostavil ty!!! :wink:
myslim ze by to nevadilo u nikoho z klubu kdyby prijel cimkoliv hlavne ze by se na nas prijel podivat :!:
:wink: :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

black_sheep píše:... co to dat do prahy kdyz je tak nak uprostred? budem to mit vsici tak nak stejne daleko..
Nevym, esli je Praha ve středu nebo ve čtvrtek, ale zvolil bych nějakou knajpičku nebo motorestík dostupný pro všechny - např. někde u Bardějova :lol: :lol: :lol: :lol: Pro vytipování bodu setkání upřesňuji, že startuju s tím šíleným Joudou z mladoboleslavska
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Dotaz

Příspěvek od ivan »

Tak jaké místo jste vybrali?? :o Ať to vím dopředu!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“