přední spoiler hyundai coupe

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

Příspěvek od laila.p »

jinak, stránky jako je car-styling a podobně mám prošlé tak tisíckrát :) a jak už jsem jednou psala, tak se zde objevují čtyři druhy spoilerů, a je vážně hrozný, že se tady nic jiného nedělá! když si vezmu zahraniční weby, tak všude mají něco jiného a nového, akorát se mi to nechce takhle objednávat, nemám s tím žádné zkušenosti..
Reklama
 

Uživatelský avatar
davidek
*
Příspěvky: 22
Registrován: 07 led 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidek »

http://www.carloco.nl/webwinkel/window. ... ny=hyundai coupe: tak to by byl asi zadek a predek s prahama http://www.powerkings.nl/catalog/produc ... ts_id=5016 tak pokud ti to staci a reknes cenu,tak se mozem domluvit
laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

Příspěvek od laila.p »

tak klucí, od mého posledního příspěvku jsem dost pokročila:) už mám spoiler a prahy od carceptu, neony, tlumič, opravený "zadek":) a nízky bankovní účet:) a bohužel se do dubna ještě dost sníží..já jen, že jsem se už rozhodla a že všechno jde, když se chce!!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

laila.p píše:tak klucí, od mého posledního příspěvku jsem dost pokročila:) už mám spoiler a prahy od carceptu, neony, tlumič, opravený "zadek":) a nízky bankovní účet:) a bohužel se do dubna ještě dost sníží..já jen, že jsem se už rozhodla a že všechno jde, když se chce!!!
Tak to ti moc přeju a je ti jasný, že je tvou Hyundai poviností se s tim krasavcem ukázat na prvnim letošnim sraze našeho klubu, totiž v Mimoni ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Takže už nemám co na práci a teď se věnuji upravit podvozek pro ty moje nová kola a pak můžu začít dělat nárazník na coupe 1.generace. Udělám to jednoduše. Udělám přední nárazník a kdo bude chtít, tak si ho koupí. Budu dělat formu, takže jich můžu udělat třeba 50ks. Pak udělám zadek a poté pravy. Vše postupně :wink: Nebo pokud se tady schodne pár lidí na nějakém designu udělám ho.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Rasty píše:Takže už nemám co na práci a teď se věnuji upravit podvozek pro ty moje nová kola a pak můžu začít dělat nárazník na coupe 1.generace. Udělám to jednoduše. Udělám přední nárazník a kdo bude chtít, tak si ho koupí. Budu dělat formu, takže jich můžu udělat třeba 50ks. Pak udělám zadek a poté pravy. Vše postupně :wink: Nebo pokud se tady schodne pár lidí na nějakém designu udělám ho.
No já bych byl pro, udělat kopii nárazníku co se dával na limitovanou edici F2 EVO
Obrázek
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

presne tak take bych o jednen predni naraznicek (nejaky fakt moc pekny a vyjimecny) mel zajem.....:) 8) :shock: tak zacneme navrhovat?????
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A na Lantru zase kazdej s*r*:(((( kdybych to umel, tak by to bylo guuut
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Jo jo, kdo umí, umí. My holt máme smůlu :( .
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Na lantru se to pak dá lehce dopasovat. Jen předělat vršek :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Karlos

Příspěvek od Karlos »

A co dělá tvůj starej nárazník, kterej si si připravoval na Lantru? Nedávno sem koukal na fotku, a byla by škoda zahodit tolik práce. Chtělo by to ho dodělat a prodat :wink:
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Ten trčí v garáži pověšenej na zdi, ale je to jen jeden kus. Kdyby ho chtělo více lidí musel by jsem sehnat origo nárazník na lantru J2 klidně prasklej ale musel by bejt vcelku vršek a boky pak no problema :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
GEORG316
*
Příspěvky: 46
Registrován: 20 črc 2006, 10:55
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od GEORG316 »

jedna firma u nás v Č Budějovicích má spoilery na coupe, jsou stejné jako na týhle MR2, předek i zadek. Jsou od fy Bomex


Obrázek Obrázek
Autoprofi Hyundai České Budějovice
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Jo, ty se na Coupe dělaj, jednu dobu dokonce v Hradci v bazaru stálo jedno, který to mělo, nicméně ten přední tomu fakt nesluší
Obrázek
laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

Příspěvek od laila.p »

po dlouhé době zdravím! nebyl teď moc čas..jen informuji, že za pár dní vám snad dám fotky..přední spoiler by mi měl přijít pomalu po čtvrtročním čekaní, tak doufám!!! v pondělí se rozhodne!
Odpovědět

Zpět na „Tuning“