S coupe - Zadni dil vyfuku

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no chlapi uprimne ty zmeny nemuzou bejt az zase tak moc drasticky, jinak by to ta automobilka tak uz delala od vyroby.. spis bych se na to vysral a venoval cas, energii a penize tomu aby byl motor ve 100% kondici a jel alespon na ten vykon, co je napsanej v papirech, coz pulka aut uz davno nema, a spokojil se s tim, jak to auto jede..

tohle chce rozmyslet uz pri koupi, premejslel jsem o tom, ze bych si taky zvednul vykon turbinou, coz by bylo opravdu znat a neznamenalo by to extremni spotrebu, ale zase by to stalo moc casu, penez a tak jsem se radsi naucil jezdit s tim, co mam :)

serte na to, kdo rikal ze musite bejt vsude nejrychlejsi, ono to chce obcas proste rict safra tak jo, byl rychlejsi, ujel mi a prdet na to, pac sice vyhral ale o to driv muze lezet na krchove :wink:

ale tohle je opet muj naprosto odlisny nazor na vec, kdo me uz zna tak vi :twisted: holt cerna ofce no.... :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radioactive-one »

MartasZ:
No vidiiis to, ty mas na coupe kat, stredovej tlumic i zadni dil. To mi u scoupatka mame jen kat a zadni dil. Navic ja to mam bez turba, takze nevim, jestli to pofrci dobre a jestli mi nestoupne spotreba. A prave bych chtel taky vedet, zda je u myho modelu taky nejakej protitlak potrebnej. Co jsem slysel, tak vetsinou zalezi na typu auta. Nejakym pomuze, kdyz nemaji v ceste nic. A nejakym jakmile sundas jakejkoliv tlumic rapidne klesne vykon a stoupne spotreba(viz SKODA 100 :o) ).
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

radioactive-one píše:MartasZ:
No vidiiis to, ty mas na coupe kat, stredovej tlumic i zadni dil. To mi u scoupatka mame jen kat a zadni dil. Navic ja to mam bez turba, takze nevim, jestli to pofrci dobre a jestli mi nestoupne spotreba. A prave bych chtel taky vedet, zda je u myho modelu taky nejakej protitlak potrebnej. Co jsem slysel, tak vetsinou zalezi na typu auta. Nejakym pomuze, kdyz nemaji v ceste nic. A nejakym jakmile sundas jakejkoliv tlumic rapidne klesne vykon a stoupne spotreba(viz SKODA 100 :o) ).
To je k vzteku právě.. mi tady sice máme firmu která ti vyrobí jakejkoli vejfuk, ale je to jen o zvuku, o výkonu podle mě nemaj ani páru :-( Zkusim se poptat po okolí, protože tohle mě fakt zajímá.. furt si říkám že na ten dvoulitr to prostě může jet víc a žrát míň :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
krul
*
Příspěvky: 18
Registrován: 14 bře 2006, 09:27
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od krul »

hele ja mam s-coupe bez turba a kat mam vytlucenej a koncovy tlumic jsem se nechal udelat za 1300kc jeste tam mam dvojitou ladenou koncovku je to zdrave hlucny od 3000 , bez tech ladnejch koncovek to bylo takovy ostry zvuk (soutezak) mam k tomu sportovní vzduchovej filtr a jedeto slusne pojedu s ti m kamose s BMW e30komby ve dvoulitku! samozrejme ze pokud zrychlis odvod spalin tak ti to bude vic zrat,tim si bud jisty!!!! :lol: ale tech par litriku navic za to stoji ,ten zazitek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radioactive-one »

No dejme tomu, ze tam frknu tenhle tlumic od KMka:
Obrázek

Jinak je v dm tuningu tady:
http://tuning.autodoplnky.cz/uni-vyfuky ... ka-s267381

co myslis ze to se zvukem udela?
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

krul píše:hele ja mam s-coupe bez turba a kat mam vytlucenej a koncovy tlumic jsem se nechal udelat za 1300kc jeste tam mam dvojitou ladenou koncovku je to zdrave hlucny od 3000 , bez tech ladnejch koncovek to bylo takovy ostry zvuk (soutezak) mam k tomu sportovní vzduchovej filtr a jedeto slusne pojedu s ti m kamose s BMW e30komby ve dvoulitku! samozrejme ze pokud zrychlis odvod spalin tak ti to bude vic zrat,tim si bud jisty!!!! :lol: ale tech par litriku navic za to stoji ,ten zazitek Obrázek Obrázek
Safra.. 1.5 pojede 2.0.. jenže.. musíš taky brát v úvahu kolik váží to tvoje a ta jeho loď :-) Já si ale pořád myslim, že na každej motor se musí jinak.. už sem to řešil s klukama z motorsportu.. říkali že mrknou na nějaký parametry a snad něco vymyslíme :-) Každopádně já laďák prostě nechci.. i bez něj to má naprosto brutální zvuk jen díky filtru.. a jen při akceleraci, což mi maximálně vyhovuje.. při normální jízdě si jen tak ševelí a jak na to šlápnu... mazec :-) Seš z Bolky, můžem si to ukázat ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radioactive-one »

No joo . . ale mnohdy taky nejde jen o vyssi vykon. Me napriklad jde o zvuk . . . aby proste byla slyset krasa motoru, ale aby to zas seredne nervalo . .
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

hele martaz ja te nechcu navadet ja jen pisu z vlastni zkusenosti uz sem par aut vystridal
a samozrejme u kazdyho auta je to jinak prave proto jsem psal zkus to a uvidis
u turba je to jiny tam to brzdit prave nemuzes
nebudu to rozebirat pac me to obcas tady pripadne zbytecny
kazdej je chytrej ale zkusenosti zadny
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od MartasZ »

lubin1281 píše:hele martaz ja te nechcu navadet ja jen pisu z vlastni zkusenosti uz sem par aut vystridal
a samozrejme u kazdyho auta je to jinak prave proto jsem psal zkus to a uvidis
u turba je to jiny tam to brzdit prave nemuzes
nebudu to rozebirat pac me to obcas tady pripadne zbytecny
kazdej je chytrej ale zkusenosti zadny
Neříkám že nemáš zkušenosti, vim že se v tom celkem vyznáš, ale sám říkáš.. u každýho je to jiný.. heh.. jsme pořád tam kde sme byli.. asi budu řešit jiný věci... svody mám teď nový, tak nechám chvilku vejfuk vejfukem :-) I tak díky za tipy ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

martaz asi pred dvouma mesicema sem byl svedkem toho jak kamosovy cipovali opla astru 1,6 16v primo na motorove brzde a ze 75 kw mu to behem 4 hodin prekopal na 90kw a to uz je sakra dobry na ten obsah sice mu to spapne o litrik vic ale uprava vynikajici bez prace a za chvilu
kdyz tam mas ty kamose co do toho delaj nech si radsi prekopat ridici jednotku a neni co resit
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No uvidim.. už mě to taky napadlo.. akorát mi všichni tvrděj, že bez turba se tam toho moc nenažene.. ale když vidim tohle.. ale rozhod sem se, že teď na zimu to stejně nemá cenu řešit.. musim dát dohromady tu kasli a přední brzdy.. tak pak :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

jasne ze na zimu to nema cenu uz tak v zime to zere dost a vykon nevyuzijes nikdy nevis kde to bude namrzli :shock:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
krul
*
Příspěvky: 18
Registrován: 14 bře 2006, 09:27
Bydliště: Mladá Boleslav

vyfuk

Příspěvek od krul »

martas: hele muzem dat nekdy spicha a muzem si to ukazat :oops:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: vyfuk

Příspěvek od MartasZ »

krul píše:martas: hele muzem dat nekdy spicha a muzem si to ukazat :oops:
Nema problema.. co tenhle víkend? Řeknu i Weenovi, to je taky správnej magor :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
krul
*
Příspěvky: 18
Registrován: 14 bře 2006, 09:27
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od krul »

martasZ:sorry nejak jsem tu nebyl! musime nekdy jindy ozvy se na email tam jsem casteji krul@centrum.cz
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“