Odcizené SCOUPE fialové barvy

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

ekel
*
Příspěvky: 10
Registrován: 30 led 2007, 22:39

scoupe

Příspěvek od ekel »

jeste jsem koukal na zamek u kapoty a tudy si myslim ze by mohla vest cesta - nemate nekdo tuseni jak by se to dalo sroubovakem nebo klestema otevrit ?

kouknete prosim kde se nachazi ty cisla podvozku - mozna je to opravdu nejsnazsi zpusob


auto ma najeto 156 tis. pokud jsem pres ty kourova skla videl spravne....
Reklama
 

ekel
*
Příspěvky: 10
Registrován: 30 led 2007, 22:39

Příspěvek od ekel »

to Mr.Scully: jedna se o stejny model jako mas ty, mohl by jsi mi poradit jak na ten zamek u kapoty ??? Preci jen mas moznost tu kapotu otevrit :)

Kdyz to podle nalezenych cisel nebude v registru, tak to tam necham stat dalsich pul roku, nez ho treba zase nekdo ukradne :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Aha, tak to je jiná. Pokud je to ten co má Mr.Scully tak to je COUPE ne SCOUPE, v tom pripade nepomuzu... mam Scoupe, to je starsi model. 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

takze to neni auto podobny tomu co mam ja v avataru (to cervene nalevo) ale tomu co ma mr. scully? to je v tom pripade coupe :) uz jsem ti chtel poradit jak se do toho auta dostat behem par vterin bez jakyhokoliv poskozeni a muzes si otevrit i haubnu a zamku se pritom nedotkenes :twisted: tak s coupatkem zadny zkusenosti nemam... :?
ekel
*
Příspěvky: 10
Registrován: 30 led 2007, 22:39

scoupe

Příspěvek od ekel »

aha, mozna jsem se nekolikrat prehledl ale mam za to, ze ma auto na prave strane napsano scoupe a jestli se pletu tak si dam facku :(

Mozna bych mel zmenit nadpis aby se zde objevily komentare i majitelu COUPE :)

omlouvam se jestli jsem to popletl..... budu muset zjistit kde je chyba...
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

to by tam bylo napsano scoupe jako je obrazek u prispevku pred mym predchozim, od jurriho - to cerne scoupe GT :wink: jestli to ma takovou kulatejsi prdelku tak je to coupe..
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno kazdopadne by se mi hodily nejaky pekny kola na auto, ted tam mam 13" zimaky jako na detskou kolobezku :shock:
A Coupe i Scoupe maji podobny rozmery a stejnou roztec 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
ekel
*
Příspěvky: 10
Registrován: 30 led 2007, 22:39

Příspěvek od ekel »

skoda skoda, to abych napsal nove tema - jak se dostat pod kapotu coupe ? Zkousel jsem to ale trubicka vedouci od toho zamku je ocelova a na lanko nedosahnu :( Alu kola to ma pekny .....
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

No auto ktere nema spz nema na poz. komunikaci(urcite nema pov.ruceni) co delat a policie by se o to mela postarat a k tomu kdyz ma vylomenou spin. skrinku tak by ho meli zajistit.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
ekel
*
Příspěvky: 10
Registrován: 30 led 2007, 22:39

coupe

Příspěvek od ekel »

Tak to jim muzes taky vzkazat :) Ted spise resim jak se do auta dostat abych podle vin nasel majitele. Policii jsem uz urgoval tolikrat, za na to ze to neni moje auto, mne to stalo uz pomerne dost casu a penez..... asi z toho sundam alu, prodam a poplatim naklady :) - ma pekne kridlo, lehky tuning, slusne najeto, pekna kola co si vice prat. Byt majitelem a zjistit ze jsem byl pul roku bez auta diky policii, tak se zakopu .....
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: coupe

Příspěvek od Hujer »

ekel píše:Tak to jim muzes taky vzkazat :) Ted spise resim jak se do auta dostat abych podle vin nasel majitele. Policii jsem uz urgoval tolikrat, za na to ze to neni moje auto, mne to stalo uz pomerne dost casu a penez..... asi z toho sundam alu, prodam a poplatim naklady :) - ma pekne kridlo, lehky tuning, slusne najeto, pekna kola co si vice prat. Byt majitelem a zjistit ze jsem byl pul roku bez auta diky policii, tak se zakopu .....
Dej sem foto.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
ekel
*
Příspěvky: 10
Registrován: 30 led 2007, 22:39

Příspěvek od ekel »

dam, snad zitra....
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“