scoupe - zavada jednotky(?) prosim radu - nutne!

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Ahoj Blacku!
Tak si s kamosem prohodte rid. jednotku a skuste to komu to jak pozere.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vladislav Bureš píše:Máš a nemáš pravdu ivane mechanicky nelze měnit předstih to je jasné ale s tím rozvoďákem to je fakt poskočení o zub dělá hodně a vzhledem kolik jich na vačkovém rozvodovém kole je mohlo by to i odpovídat ale stejně nezapomeňte že u kaztého auta se myšleno né moc starých tak od 1986 to se již ve světě dávaly stříkačky máme dva druhy úprav předstihu tím jednoduším je pevný kdy se v drážce mechanicky nastaví nějaká hodnota a ta se dále sama upravuje na základě změn otáček buď odstředivě či a to je běžné podtlakově a tím složitějším způsobem je elektronická regulace náš případ rozdělovač je pevně usazen v jedné poloze ale stejně se předstih musí měnit a to díky palci rozdělovače který má stykovou plochu odpovídající rozmezí změn předstihu to znamená pro náš problém že by to nemusel být ten proskočený řemen, opožděný či špatný signál ze snímače udělá totéž co přeskočený zub a protože předstih upravuje řídící jednotka nevylučuju jí ale nezapomenout že krom indukční cívky v rozdělovači to také závisí na snímači otácěk oboje by mělo mít vliv na určení předstihu a teď mě ještě napadlo snímač co snímá ze setrvačníku snímá dvěma způsoby a popravdě nevým který je pro Scoupe. Snímač snímá buď vynechaný zub na setrvačníku takže v případě že by se vylomil další od pastorku startéru což není vyločeno snímal by faleš jinak umýstěný otvor náš předstih a v druhém případě snímá výstupek a opět při odlomení by sejmul zbylou hrahu která by zůstala ten snímač je jen obyčejné indukční čidlo snímající na bázi elektromagnetikých vln a narušení jeho pole má rezervy v dosahu proto by fungoval i při odlomení výstupku ale jak říkám nevým co mají Scoupé.
Čéče kluku/chlape.. uznávám a smekám před tvýma znalostma, to fakt klobouk dolů a myslim to vážně.. ale tvůj styl psaní.. no tak to je prostě pecka.. takhle dlouhou větu se mi ještě napsat nepovedlo.. bohužel, člověk se v tom blbě vyzná, když tam nemáš jedinou čárku.. ale zas na druhou stranu je to i celkem úsměvný.. když vidím takový odborný znalosti, ale zprzněný takovym stylem napsání.. promiň.. muselo to ze mě ven.. nezlob se ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Já vím jsem ostuda gramatika byla vždy můj úhlavní nepřítel s tím ale nic už nenadělám ono by to bylo lepší kdybych si to po sobě přečetl alespoň když to píšu když už ne potom ale většinou je to z práce a když mám za zády nadřízeního tak píšu co to dá kolikrát se překlepnu o písmenko vedle. Omlouvá se za to... :oops:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vladislav Bureš píše:Já vím jsem ostuda gramatika byla vždy můj úhlavní nepřítel s tím ale nic už nenadělám ono by to bylo lepší kdybych si to po sobě přečetl alespoň když to píšu když už ne potom ale většinou je to z práce a když mám za zády nadřízeního tak píšu co to dá kolikrát se překlepnu o písmenko vedle. Omlouvá se za to... :oops:
V pohodě.. aspoň že to uznáš :-) Já kdybych si to po sobě nečet, tak jsou to občas taky pěkný nesmysly co píšu.. strašně se mi přehazujou písmenka ve slovech. ale já mám dycky na všechno moře času, takže si to v poho přečtu, opravim a teprv pak to pošlu :-)
Jo i teď mám čas, kdy už bych měl dávno spát, páč vstávám ve 4:40 do práce.. no to sem celej já.. Hyundaaaaaaaai forever :D Co sem to napsal? Asi už na to nevidim :D :D

V tomto příspěvku byly dvě chyby, jež sem před odesláním opravil :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

uff tak my se pred chvili vratili od dogina s "novou" jednotkou tak doufejme ze spotreba se nejak normalka ustali :) ja jeste sice nedojel nadrz ale vypada to na nejakejch 5.5-6litru, ja to auto zeru :twisted:
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Tak to je paráda a kolik jsi za ni dal jestli to můžu vědět? Mě to také možná čeká :cry:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tak kamarad dneska najel tech cca 95km za 200kc a to nejel zrovna na spotrebu, tak to vypada ze mu zacne zrat normalne, hura snad jsme to nezakrikli! :lol: ma novy svice a jednotku od dogina, cimz mu za michala i sve svedomi ze srdce dekuji :wink: :P
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“