HYUNDAI SRAZ CHRASTANY 2005 -pojmy+dojmy+foto

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Fanny
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 srp 2005, 16:09
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fanny »

Tak jsem moc rád že se to všem líbilo a začíná mě docela dost mrzet to,že mám autíko v lakovně :( ... a mamina jezdí za dědou do nemocnice ...

no nic méně snad takovejch špatnejch náhod už na příští sraz nebude a dostavim se v plné kráse mého stříbrného ferrari :D

pokud někdo má ještě nějaké fotky a chce se podělit myslim že je uvítáme ... mimochodem dosavadní fotky chválim a "ignorka" bych jmenoval hlavnim fotografem hyundai klubu .... ;)
;) Tvoje místo je za mnou ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To Ignorek
No a pak,že coupe není rodinný auto.Kdo tam nebyl - neuvěří.Na příštím srazu máš jedno vykoupání slíbený. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Fotky jsou super, doufám, že už se taky brzo na dalším srazu ukážu. Do Brna to mám ještě dál ale na příští sraz na české části určitě pojedu když to jen trochu půjde.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

Ke srazu.

Příspěvek od Meredith »

Ahoj všem, co dodat - musím taky pochválit sraz... Bylo to super od začátku do konce. Všechna autíčka moc pěkná :-). Dozvěděla jsem se spoustu věcí o tuningu atd. Buchty a perník od farmáře chutnaly jako božská mana no a Borkova výbava na cesty - no, všichni jsme záviděli :-). Moc se těším na další sraz. Ale naše zlaté jádro fakt nemělo chybu. :)
Pochvala též ignorkovi za fotečky :-).
Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

To Borek

Příspěvek od Meredith »

Borku, musím říci, že tvůj tiburonek mě mile překvapil svým úložným prostorem :-). Fakt kdybych neviděla, co se do něj všechno vejde, tak neuvěřím :-). V budoucnu by určitě stál za hřích :).
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Tiše závidím......koukám že mě Farmář nahradil mňamkou....nejdou mi otevřít ty fotky :cry: já vyjela v sobotu ráno v 9hod do Rakouska a vrátila se v neděli v 17hod. Jela jsem tátovým autem takže jsem svýho hyundaika netrápila po dálnici ale raději bych jela na sraz...bude mě to dlouho mrzet :!:
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

blondynaa: Fotky určitě fungujou. Teď jsem to zkoušel. Ale může se stát, že hosting zrovna nejede, pak by to nemuselo fungovat..
Ještě jednou adresa pro ty co to nechtějí hledat:
http://www.atsw.com/foto/64289294672647 ... index.html
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ignorek udělal fakt moc pěknou fotodokumentaci. Kurňa to mě mrzí, že jsem před focením odjel, příště zůstanu až do konce - budu muset nakoupit výbyvu jako má Borek = all inclusive
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

To uz zadny jiny fotky nejsou?? Cary taky neco fotila ne?? Vzdyt tam mel fotak skoro kazdej. A ten novej clen taky neco fotil...... kde vubec je?? Nikde sem jeho lantru na fotkach v registraci nenasel.....
Naposledy upravil(a) david dne 15 srp 2005, 10:13, celkem upraveno 1 x.
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

jo jo, fotečky mi už jdou. Teď mě to ještě víc mrzí :cry: máte moc krásný autíčka všichni.....škoda že tam nemohl být i můj hyundaiek, tak příště...už aby to bylo
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Hoj, tak sem vyckala do pondelka az bude na rychlejsim pripojeni, rada bych hodila taky nejaky fotesa, ale nevim jak na to, nekamsi to ulozit abyste si najely na stranku proste :nemam, a kdyz dam par fotek na forum tak zase aby to nebylo preplacly, fakt nevim, jinak Tiby udelal nektery fotky moc hezky !!! :D :D
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Děkujeme za skvělou fotodokumentaci našim předním fotografům. Fotky se moc povedly. Děkujeme, HOŠI!!
Na dalším srazu to bude ještě větší bomba.
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

Pokud má někdo fotky a nemůže je dát na net, tak mi je pošlete a já je tam umístím podobně jaky ty moje..
Posílejte v příloze na: z.hochmann@seznam.cz
A pokud možno již zmenšené, tzn. jedna foto tak kolem 100kB max. A jeden email s přílohou ne větší než cca 2MB, aby to došlo. Takže klidně více menších emailů.. :-)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Pratele, od ceho je zde fotogalerie :wink:
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

no ja vim, fotogalerie, a kam stim Miloshi,bylo tam omezeni 10 fotek ?? teprva to upravuju do mensi velikost, nestiham jo v praci se moc flakat neda, fotesa tu mam tak pls help, ignorek nabidl ze to nekam frken, tak JAK???
to blondynaa: sme si uřizly pěknou ostudu s kolačkama, Farmař nas pěkně vypekl :lol: :lol:
zdravim Meredith hurá další ženská, a co Leo ??, Kačka s Getzíkem??
Odpovědět

Zpět na „Srazy“