Tucson TGDI 4x4 comfort

Založte si své téma a představte svůj nový Hyundai Tucson ostatním

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Tucson TGDI 4x4 comfort

Příspěvek od sarin007 »

To automatický brždění funguje u :hyu: opravdu dobře. Taky mi jednou auto před prázdným kruháčem nesmyslně zastavilo, než jsem stihnul zareagovat, auto už brzdilo. Blbý je to jen v případě, že auto před tebou odbučuje a já ho plánuju objet a nebrzdit, tak už párkrát mělo auto jiný názor [-X :D Ale naštěstí začne pípat a trvá mu v takovým případě delší dobu než začne brzdit, takže jak začne pípat, objedu auto větším obloukem nebo jen mírně zabrzdím a je to ok.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Reklama
 

Uživatelský avatar
kermin
*
Příspěvky: 80
Registrován: 02 říj 2010, 22:26
Bydliště: Na dohled od Plzně ...

Re: Tucson TGDI 4x4 comfort

Příspěvek od kermin »

sarin007 píše: 09 lis 2021, 09:18 To automatický brždění funguje u :hyu: opravdu dobře. Taky mi jednou auto před prázdným kruháčem nesmyslně zastavilo, než jsem stihnul zareagovat, auto už brzdilo. Blbý je to jen v případě, že auto před tebou odbučuje a já ho plánuju objet a nebrzdit, tak už párkrát mělo auto jiný názor [-X :D Ale naštěstí začne pípat a trvá mu v takovým případě delší dobu než začne brzdit, takže jak začne pípat, objedu auto větším obloukem nebo jen mírně zabrzdím a je to ok.
Holt nastala doba kdy se auto snaží být chytřejší než my. A někdy mu to i vyjde ... :mrgreen:
Nyní Hyundai Tucson 1.6T-GDI 110kW 4x4
Dříve Hyundai i30 II, 1.6gdi 99kW
Dříve Hyundai i20 1.4 74kW
Nyní pracovní Kentoya TwinShot 48ccm
Dříve pracovní Škoda Felicia 1,3MPi 50kW
Dříve Škoda Fabia I 1.4MPI 44kW
Předtím Nissan Sunny 1.6i 56kW
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Auta členů“