Skoda 120 TDI :D

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Muj nazor je takovej: auto se mi zvenku docela libi ale je potreba vzit v uvahu co psal Borek, s timhle autem mam zkusenosti sice minimalni ale i s puvodnim motorem a dvema lidma na palube sem malem udelal hodiny v jedny takovy nenapadny zatacce je to docela nebezpecnej kchar... navíc pamatujete si na crashtest co udelal svět motorů s Schade 105?
Co se bezpečnosti týče je na tom to auto už tak dost bledě a když se k tomu přidá takovejhle brutální motor tak bych do něj nevlez ani za zlatý prase.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

A historik na rally by se Ti nelibil..? :lol: šáde 120 S :wink: Obrázek Obrázek
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

O bezpecnosti se bohuzel bavit nemuzeme, blizsi Skodovce je nebezpecnost, nicmene ani jeden z nas nevime, jak se ta jeho Schade chova. Co se tyce mych Hema fan, mam uz pomerne dlouho vybrano - http://www.tuningscene.org/pictures_tsc ... popis.html pro mne je tohle krasnej rapid....
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

Co o to, pěkný to je.. ale vem si kolik v tom je peněz... Ty prachy bych zase já radši dal do svýho auta snů a nebo bych si ho mohl pronajmout a zaplatit si svezení na celou sezonu ve sprintech nebo MMČR.. :wink:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Koukněte sem http://www.fanklubskoda.cz/cz/auta-clenu/ ,je to klub u nás ve Vysokém Mýtě.Pár členů znám a jsou to solidní nadšenci.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Temhle lidem fandim, rapid VR6...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Obrázek

ja rad ten praktickej stajling...takze jedina zatmavena skudka je muj favorit...teda eMBecko:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hardcam píše:Ja myslim, ze je v mnohem lepsi technickym stavu nez jiny auta co se prohanej po silnicich a mozna i nez naky auta clenu H. clubu.
To si mám brát osobně???? :lol: :lol: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Pajk píše:Já bych spíš preferoval uvádění těchto veteránů do origo stavu.Taková 1000MB je pak nádhera... 8) 8) 8)
Souhlasim uplne totalne ;)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše:Jsou lidi (napriklad muj kamarad), ktery maj v rulicce treba 100t a rozhodujou se, co koupit. Kamarad vahal mezi 120kou postavenou od dilu nebo koupit jetou 406ku...vybral Skodovku a nevidim duvod, proc ho v tom nepodporit. Tu TDI Skodovku jsi nevidel, nejel jsi v ni a mas velky soudy. Na silnicich jezdi co ja vim tretim rokem a to zatizeni neni zrovna markantni. Osobne jsem hezci Shade nevidel...
Harde,napíšu ti to něžně a slušně.Ty víš a najezdil jsi s auty,která mají motor v zadu a zadní pohon HO.NO :!: :!: Proti tomu autu nemám NIC proti.Když si ho pracně poslepoval :roll: .Ale zaráží mě jen to,že tenhle domácí paskvil(že je homologace NEMOŽNÁ,to ví snad každý :? ),pustil někdo razítkem TK(určitě by tvrdil,že na Tk,když mu dával štempl,že to byla obyč.120 :twisted: )na silnici.A tomu "tunerovi"sebrat řidičák,protože až se bude chtít předvést :shock: .....A nesnaž se mě namluvit,že to v kůlně naladil lépe než by zvládli ve Š. :lol: :lol: Na silnici je to nebezpečný škopek a nepatří tam :!: Úpravy,čipování,rozumné úpravy(schválenými díly-pružiny,sport.tlumiče-pro daný typ a motor)to je v pořádku.Až jednou přijede na Rychnovsko,tak už mu to místní fízlové vysvětlí. 8)
Jo a promiň :oops: ,jestli jsem tě urazil. :P Ale pokud tvrdíš,že jízda tvého kámoše s touhle .......(abych neurazil :? )po silnici je v pořádku,tak doufej,že ho potkáš jen na parkovišti a budeš ho obdivovat :( Možná tě sveze :lol: .Nazdar a nemusíš mě nic psát :wink: ,dovedu si odpověď představit :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Hovno nevim, neco jsem najezdil v BMW (cca 10tkm) a priznivec zadokolek ze me nebude. Jako bejvalej zamestnanec odboru dopravy vim, ze se delaj prestavby a stavby aut, kde by za jistejch podminek prosla i tahle Skodovka (bohuzel jeji blizsi specifikace neznam). Btw, muj kamarad to neni, znam ho pouze z jinyho fora. Ten kamarad, o kterem jsem psal (ten se 100t), ma pouze jiny napravy a motor ze 130ky + peti stupnovou prevodovku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Harde,to snad nepíšeš ty.Čekal jsem něco od podlahy :lol: .Dobře v pohodě. 8) Jen velký detail-BMW je ÚPLNĚ něco jiného)teď nemyslím luxus)-BMW=motor vpředu,pohon zadku(u Škůdek-Spartak,stará Octavia,Felicie(stará)) x Š.1000,100,120,130,R,Garde,Rapid(a jejich variace)-motor vzadu,pohon zadních kol :!: :lol: BMW je na zadek lehké,Š.má vše :!: nad zadní hnanou nápravou(motor,převodovka,nádrž....)-proto ten rozdíl třeba v zimě,kde řidič Bawora za 2 mega,jen sedí pod kopcem a sleduje Š.veterány jak před sebou hrnou sníh a peláší do kopce :lol: .A to TDI nikdo neschválí,tak jak je,ani kdyby se ten člověk rozkrájel. :? Zástavba motoru,který není pro dané vozidlo schválený a odzkoušený automobilkou-je vyloučena :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Sam vis, ze obcas jsou motory pro danej model podceneny nebo naopak u malejch aut jako Micra atd. preceneny. Ano, VR6 v Rapidu je na kastli a povahu auta brutalni a zrejme neodzkouseny, ale to je vec toho, kdo to stavi, mne by zajimalo svezeni. Ridil jsem starej skopek E30,1991...chvili jsme meli X5 3.0d a karadka 525i 2005..cim to je novejsi, tim horsi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jenom, jestli muzu. Kdysi nekdo prisel do kanclu, ze ma Carinu a motor bez cisla, ktery se tam standardne nedaval. Jediny, co mu k legalite stacilo, bylo zajet do toyoty v praze, aby mu dali novy cislo VIN, auto se jelo nafotit atp..a vse probehlo ok.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“