Klepanie v lavom prednom kole iba pri jizde z kopce.

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5095
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Klepanie v lavom prednom kole iba pri jizde z kopce.

Příspěvek od petzl62 »

Jovzin píše: 16 kvě 2023, 08:18 Tak sme boli vcera v Pribrami dat precistit tie predne brzdy.

Pan technik spominal , ze ano dobre ze sme ich dali precistit ze vraj ich aj mali problem rozobrat a ze tie celuste sli tazko, ze ich trebalo premazat a vycistit. Tak bol som rad. Lebo vyzeralo to , ze sme asi nasli ten nas problem.

AKurat do 30 minut z vyjazdu zo servisu zase klepanie ale tentokrat na pravo prednom ](*,)
Tak neviem vymenili z praveho kotuc aj brzdy a dali na lave a tie klepajuce brzdy s ryhou v kotuci z laveho dali na prave ?
Na pravom nebolo nic pocut do vcera. A teraz lave je uplne tiche a prave klepe po silnejsom brzdeni , presne tak isto ako lave klepalo pred servisom...

Pan technik to zvlauje na tu ryhu v kotuci , ze je to kvoli tomu. Len nechapem ako to je mozne. Vsak ked uvolnim brzdu tak nic netlaci na ten kotuc tak co tam moze klepat ?
Proč já ti vůbec nerozumím [-o<
O 8km dál máš ve Zdicích JIP Cars, kde ten chlap ví co dělá, jak a jak to má dělat a hlavně co :idea: :!:
A ty jezdíš s brzdami a problémem do Příbrami???
A opakovaně a pořád je to stejné :mrgreen:
Tak jsem asi opravdu b... já :-k
Oni ti to v autorizáku dělají zadarmo za úsměv? #-o
On ti technik vlastně přizná, že při servisu se na nějakou kontrolu vys.... a že je najednou dobře, že to rozebrali ](*,) ](*,) a tebe to nakonec těší :!: :?:
Tak tam zajeď znovu a oni vyčistí třeba i tu druhou stranu :-# :lol:
Jinak rozebrání, vyčištění a promazání brzd je standartní součástí každé mojí servisní prohlídky a za 12let vlastnictví a provozování korejských vozů, jsem NIKDY neřešil problém s brzdami.
On totiž každý solidní mechanik dobře ví, kde je u těchto aut problém s brzdami a jak mu předcházet a řešit jej.
Ale dá to strašné práce, musí dolů všechna čtyři kola [-o< :-#
A brzdy vlastně vůbec nejsou v autě důležité =P~
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,68 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 36500 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Podvozek a řízení“