HYUNDAI SRAZ MORAVA 2005

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Morava 2005?

Příspěvek od Bruce Lee »

Benzínová revoluce všechny umlčela.Nejsem sice syn naftového magnáta a ani syn ředitele rafinérky,ale taky jsem zvědavý jak se k tomu kdo vyjádří.Doufal jsem aspoň,že tu něco spichnem malého na té naší Moravě.Byl bych pro Ostravu,Olomouc,Brno.Ale spíš záleží(z toho či onoho města)kde bude nejvíc zájemců.Zatím je ale mrtvo v éteru.
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Sraz

Příspěvek od rade622 »

Vzhledem k tomu, že na minulý sraz jsem nemohl, tohoto bych se zůčastnil.Ze začátku vypadal nadějně Farmář se svým Třebíčem či okolím, teď se ale bohužel odmlčel. Nevíte co je s ním? Pokud sraz bude, určitě přijedu. Jo a benzín má jít do čtrnácti dnů dolů, je ho jak hnoje, na trhu přetlak. Jen co si překupníci namastí kapsy trochu víc, zas bude do třiceti.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Masarina
*
Příspěvky: 62
Registrován: 15 srp 2005, 10:12
Bydliště: Plzeň jih

Příspěvek od Masarina »

Jsem pro to aby to bylo někde kolem Jihlavy tedy v polovině republiky. Pak to bude spravedlivý. Taky by to chtělo i s ubytováním protože abych jel 300km jen tak na otočku se mi vůbec nechce a nejsem jistě sám.
New Santa Fe 2.2 CRDI Elegance
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Morava 2005

Příspěvek od Bruce Lee »

Tak pokud se my Moraváci domluvíme na "maly sraz",dal bych hrubý návrh.Z toho kdo se tady ozval:rade622(UH),Pockmat(Brno),mylys(Výškov),Maykl(Olomouc),Bruce Lee(Č.Těšín)=bych dal takový střed území(Kroměříž,Zlín(Slušovice),Holešov,Hranice.
Kdo v tom okolí zná vhodné místo,popřípadě i solidní ubytování za nižší cenu,at´dá typ(z Barumky znám Fryšták,Hvozdná-ubytování)
Jinak jestli přibydou další,místo konání se může samozřejmě změnit dle silnějšího zastoupení.
Tu Jihlavu bych bral na republikový slet... :roll:
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

mylys nebydlí ve Výškově, ale ve Vyškově a příští týden odjíždí do Irska bouchat Eura, takže mylys dyžtak až za rok . . .
Užijte si srázek a hoďte sem pak nějaký fotky ať se kuknu.
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

Za rok na výročí..

Příspěvek od vlkobass »

:arrow:
Naposledy upravil(a) vlkobass dne 22 dub 2007, 01:13, celkem upraveno 1 x.
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Tak sem myslel ze vymyslite nejakej sraz a vy ste se na to vykaslali..... Benzin neni tak drahej..... 31.20kc i min... a kdyz na nej mam ja chudej student..... tak vy pracujici ńa tom musite bejt jeste lip..... bych udelal jeste nejakej sraz ne?? Ikdyz uz ted neni moc dobry pocasi..... nebo udelame sraz v zime na snehu..... a budes sranda....... :lol: Bych prijel i nekam k Havlickovu Brodu...... tak neco vymyslete ne??
Nebo jestli nevite tak muzem zas do Chrastan..... :lol: :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Jóóóóó, na sněhu bych to bral. Ale asi bych tam byl sám. Maximálně s PAVLEM.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
HJugo
*
Příspěvky: 89
Registrován: 20 zář 2005, 14:33
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HJugo »

Chlapi! Ak by bol zraz niekde v okoli Brna, tak by sme sa mohli aj poniektori Slovaci zucastnit!? Ak by ste nas tam chceli??!!?? Ja osobne by som prisiel ak by to bolo niekedy od polovice oktobra.
Hyundai Accent 1,3 12V '04, H&R, BitPower Technology, 195/50R15 Rainsport1 (plechace R15 6J), K&N in Box, NGK Iridium IX
Uživatelský avatar
Pepas
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2005, 14:23
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Pepas »

Ahoj lidi, jsem tu nový a tak se ptám, kde zjistím, kdy budou příští srazy? Chtěl bych se mezi Vás podívat. Mám totiž taky Lantru 1.6 GLS 16 v, r.v. 1998 se zelenou metalízou. Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Zdar Pepasi, všechno ohledně srazů se dozvíš tady v sekci Srazy. :D Jak vidíš, něco se chystá, ale zatím není jasé ani místo, ani datum, tak ještě vydrž.
Naposledy upravil(a) Nightmaster dne 03 říj 2005, 17:28, celkem upraveno 1 x.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Pepas
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2005, 14:23
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Pepas »

Já vydržím a už se těším :)
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Jak jde o sníh jak pravil Leo o pár řádek víše tak sem s ním už se na něj asi těšíme oba.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Pepas
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2005, 14:23
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Pepas »

Ahoj, když vám jde o místo srazu, já bych měl typ, ale šlo by o týden dovolené příští léto. Tady je link www.breza.sirava.sk Jezdim tam kazdy rok od 28.8. do 4.9. Na webu jsou i jine chaty, ale drazsi a hlavne, pan vedouci nam vzdy udělal co nám na očích viděl, od jídelníčku po výlety! Prostě paráda, cena je taky solidní. Tak popřemýšlejte, byli by někteří z vás ochotní tam jet.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Pepas píše:Ahoj, když vám jde o místo srazu, já bych měl typ, ale šlo by o týden dovolené příští léto. Tady je link www.breza.sirava.sk Jezdim tam kazdy rok od 28.8. do 4.9. Na webu jsou i jine chaty, ale drazsi a hlavne, pan vedouci nam vzdy udělal co nám na očích viděl, od jídelníčku po výlety! Prostě paráda, cena je taky solidní. Tak popřemýšlejte, byli by někteří z vás ochotní tam jet.
To je snad trochu zruky, ne?? Jinak to vypadá dobře ale asi bych tam spíš letěl, než jel autem.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Odpovědět

Zpět na „Srazy“