Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

o5martin píše:
Andy4 píše:Pri garančke na 30 000 KM som ich kúpil u predajcu a dal som ich technikovi pri preberaní vozidla. Namontovali to grátis ...stáli 900,-SK, pultová cena mierne nad 1000,- ale kedže s ním dobre vychádzam tak bol ústretový. 8)
ja si je namontoval sam, je to na 20 minut prace, nic se nikde nevrtá jen se povolí pár šroubků a zase utáhne... zvládne to každý aspoň trochu zručný člověk.
samozrejme je to jednoduchý úkon, ale kedže auto bolo na zdviháku tak k tomu mali lepší prístup :) vraj to stojí okolo 300 korún, ale mal som to free
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

o5martin píše:ja si je namontoval sam, je to na 20 minut prace, nic se nikde nevrtá jen se povolí pár šroubků a zase utáhne... zvládne to každý aspoň trochu zručný člověk.
Namontovat si zasterky nie je problem, to dokaze snad kazdy. ZOHNAT ich inde ako u (/-/) predajcu, to bol problem. Mne ich namontovali len za cenu zasterok, kedze praca trvala asi 10 minut, tak pracu neuctovali ;-)
Ale suhlasim - 2100.- Sk za 4 ks trochu formovaneho plastu je dost.
Aj ja doporucujem vsetkym kupujucim si ich nechat namontovat hned pri kupe aute a nie dodatocne. Osobne nechapem, preco sa to nerobi automaticky pri predaji auta alebo aspon preco to predajca hned nedoporuci. Naisto som nebol prvy, kto sa vrati do servisu domontovat zasterky (nejako som sa rozpisal...)
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
radiology
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2007, 21:52

Příspěvek od radiology »

Ahote. škoda že Nový Accent nemá lapače nečistôt v základnej výbave. Takto som si ich musel dokúpiť. Montoval som si ich sám-vrelo doporučujem! Ušetril som prachy za montáž v servise. Bez tak ma vyšli jeden pár na cca 900Sk. Montáž bola jednoduchá, stačí trochu šikovnosti a máte to. Trochu horšie je to na zadnej náprave, kde musíte improvizovať, kôli zadnému kolesu. Na staršom modeli Accentu 05´ sú lapače len už na novom nie, škoda! Vraj smernice EU to už nevyžadujú, tak výrobcovia áut takto šetria. Už máloktorý automobil má lapače nečistôt. Všimnite si to. Čaute
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Pri kupe auta si treba doobjednavat vsetky doplnky k autu a dohodnut sa s predajcom, ze montaz bude zdarma :wink:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Chci se zeptat máte někdo zástěrky a elektrony?? Nevypadá to blbě ?? :?: :?: :?: A taky jestli to fakt splní svůj účel ,jde mi o to, aby nelítaly tak kamínky do auta a taky abych neměla den po umytí do půlky zacákané auto :x :x :?: :?: :?: :?:
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

zástěrky

Příspěvek od rade622 »

Zástěrky za předními koly brání kamínkům aby ti neodraly podběhy, prahy a spodek vozu. Zástěrky za zadními koly brání kamínkům, aby ti neodraly blatník a abys je nenahazovala na ty co jedou za tebou, společně s dalším bordelem. Ten kdo vymyslel, že zástěrky nemusí být byl pako. Jenže to jsou velké peníze, dovozci nepředpokládají, že by republika mohla vybočit z řady zemí, které na to serou a nechají řidiče ať se s tím srovnají sami.A pokud jde o elektrony, myslím, že se zástěrkami vypadají lépe. Opticky je prodloužen obvod kola, který vidíš.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Tak jsem si to myslela správně ,takže jak to tak vidím ještě zainvestuju i do zástěrek, to už je oproti elektronům pakatel :P
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

zástěrky

Příspěvek od rade622 »

Proto to taky nechali vyřadit z vyhlášky o způsobilosti k provozu na komunikacích. Každý si to zaplatí sám, jinak by to museli platit dovozci.
Držím ti palce ať máš zástěrky, které ti udělají dobrou službu.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Silva píše:Chci se zeptat máte někdo zástěrky a elektrony?? Nevypadá to blbě ?? :?: :?: :?: A taky jestli to fakt splní svůj účel ,jde mi o to, aby nelítaly tak kamínky do auta a taky abych neměla den po umytí do půlky zacákané auto :x :x :?: :?: :?: :?:
mám zásterky aj elektróny a je to pekné. inak keď je takéto počasie ako dnes, ani tie zásterky ti nepomôžu, aby si nemala zasvinené auto :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Díky všem za rady . Tak jdu hned zavolat do Hyundai a zástěrky si objednám, teď v tom počasí sice moc nepomůžou, ale jde mi hlavně o ty kamínky, jak jedem na hory kde nesolí a cesty jen sypou, tak mi to rve srdce, ty rány kamínků do spodku auta :? :?
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ja som si dnes objednal univerzalne lapace tak ked to nebude sediet alebo budu velke a skarede skoncia v garazi :D http://www.agauto.sk/detail/zasterky-la ... -4079.html
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

DEXTER píše:ja som si dnes objednal univerzalne lapace tak ked to nebude sediet alebo budu velke a skarede skoncia v garazi :D http://www.agauto.sk/detail/zasterky-la ... -4079.html
cena super.. nexapem preco za to v Hyu pytaju 4x tolko :?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Já je naštěstí dostal k autu grátis, takže jsem s tím starosti neměl, ale nejezdil bych bez nich, jak kvůli jejich užitnosti, tak i z hlediska estetiky auta :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

mne sa auto paci bez tych lapacov ale nechcem mat dvere obuchane od kamienkov a ta cena co chce za to hyundai je fakt drzost tak sa necham prekvapit :)
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Já je naštěstí dostal k autu grátis, takže jsem s tím starosti neměl, ale nejezdil bych bez nich, jak kvůli jejich užitnosti, tak i z hlediska estetiky auta :lol:
jj, tiez som to auto vlastne nevidel bez zasteriek.. a myslim, ze auto fakt idu - neposobia vobec rusivo a svoju pracu si robia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“