Farmář :-)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ok Davide. :wink:
Jen aby jsi byl v obraze :idea: .
Moje druhé auto je Accent z roku 96, tzn. stejné auto jako máš ty, takže vím o čem mluvím. Vyjma výměny tyčky stabilizátoru a pneu (oleje, brzd. destičky a rozvody nepočítám) jsem ani jeden z problémů, které jsi jmenoval za šest let co jej vlastním neřešil. Toť vše. Oba máme na věc odlišný názor a tak naší diskuzi uzavřem ať nevypadáme jak dvě malé děti. Hodně štestí s Hondou.
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Ok Davide. :wink:
Jen aby jsi byl v obraze :idea: .
Moje druhé auto je Accent z roku 96, tzn. stejné auto jako máš ty, takže vím o čem mluvím. Vyjma výměny tyčky stabilizátoru a pneu (oleje, brzd. destičky a rozvody nepočítám) jsem ani jeden z problémů, které jsi jmenoval za šest let co jej vlastním neřešil. Toť vše. Oba máme na věc odlišný názor a tak naší diskuzi uzavřem ať nevypadáme jak dvě malé děti. Hodně štestí s Hondou.
Sorry, moje dílo ...
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

myslíš že když koupíš ještě o 2-3 roky staršího japonce že to bude lepší? mám dva kámoše co maj Nissan Silvia, Toyotu Celicu, Mitsubishi Gallant a Daihatsu Charade, r.v. cca 89-92 ty by ti mohli vyprávět, každej vejkend pod tim ležej a sou celý od voleje. Co se koroze týče tak na tom taky nejsou zrovna nejlíp...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

ja chci jen starou prelude 4G 1992>1996 o tomhle se rika ze je to velice spolehlivy..... a kdyz do toho pak dam par penez (ktery se mi do accenta davat nechtej, pak nevim proc by to melo bejt v haji)
Lukino :wink: motorove sem taky spokojenej.... novy svicky + filtr....
tiburon: neco na tom pravdy bude, ale nechci se hadat..... s vama se hadat nebudu..... vy ste v pohode, navic se nehadam s nekym kdo je v pohode a koho trosku znam. Uzavrem to...... kluci rad vas nekdy uvidim a pokecame. Doufam ze budete nadale fandit Hyundai...... accent je my prvni auto a chci prestoupit na jinou ligu, treba se spalim...... a pak sem prijdu na napisu ,, hele sorry meli ste pravdu a budu rad kdyz me vezmete zpet do Hklubu,, :wink: :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jooo preluďák tak to chápu :wink: každopádně buď hodně opatrnej při koupi sportovního auta dvojnásob....nejlepší by byl asi dovoz, protože ty co sem viděl po bazarech ve mě moc důvěry nebudily...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

tiburon: mrkam na mobile.de autoscout24.de .... ted mam 50tis takze zatim nic moc..... navic z nemecka takhle stary auto neprihlasis..... uz sem se informoval..... ptal sem se i znamyho co to vozi (renauldy, citroeny, peugeoty) ale rikal ze se to nevyplati, nesezenu na to tady papiry..... a za 80-100tis sezenu 2.0i 16V a to by stacilo.....bohate.
Nevim kolik po mature dostanu za accenta..... snad 30-40tis ......
Za 50-60tis prelude nesezenu.... takze musim cekat..... jinak diky za info.
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Nazdárek lidičky tak jsem si přečetl jak nám tady David pláče nad kvalitou/hnutá zádní náprava,auto plave,vejfuk a pod/ je pravda ,že stáří vozu hraje asi taky svojí roli a hlavně zacházení.Vypadáto,že tady máme taky asi krátkou pamět.Pokud si vzpomínám tak nám David asi tak před měsícem psal jak se jednoho večera zhulil trávou a pak druhý den ho vyhnal ze silnice náklaďák a co všechno se poškodilo.Ono zacházení je zacházení, kup si třeba mercedesa nebo něco jiného vymeť s tím příkop a pak nadávej ,ale třeba i sobě.Zachází je zacházení.Někdy se stav popovídat nám o Tvém novém zázraku.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Pokec

Příspěvek od ivan »

Taky zdravím Farmáře!!
Souhlasím s Pavlem M :!:
Jakej Pán takový auto!! :(
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Myslím, že Pavel a Lukee to vystihli nejlíp. Takovej je i můj názor. Zrovna minulej víken jsem strávil mytím, luxováním a voskováním asi 6 hodin a takhle to dělám zhruba každej měsíc + ještě pravidelná kontrola oleje a všech dalších náplní a taky tlaku v pneumatikách. A v zimě vždycky po každý jízdě auto spláchnu od soli. A to vše mě baví, protože to dělám z lásky. A věřte, že auto se vám za to odvděčí.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No ... hlavně druhej den začne pršet ... a můžeš začít znova :twisted:
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Tak toje svatá pravda prostoto!!!!!!!! :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jsem rád,že je Farmář zpět.Na srazu jsem poznal pohodové lidi se stejným zájmem,ale mám pocit,že se ta stará parta odmlčela po hádkách lidí okolo stránek cz.-net. a vzájemného napadání v příspěvcích.I já jsem tu byl méně často,ale teď už to snad bude v pohodě.
K Davidovi.Je škoda,že jdeš k jiné značce,ale 100% souhlasím s ostatními-jak se k autu chováš,tak vypadá.A je jedno jak je staré a jaké značky-i když mám nové coupe,mám také 18 !!!! roků starého Rapida,kterého jsem neprodal.Projezdil se mnou celou Evropu a léta slouží bez problémů a investic díky slušnému zacházení.Dobrou Prelude těžko seženeš,protože sporťáky každý prohání.Já jsem s kvalitou Hyundaie max.spokojen a jak řekla Meredith na srazu-vždy se za volantem mého splněného přání-coupátka ,usmívám blahem.Bude-li sloužit tak dobře jako Rapid,má u mě zajištěno alespoň 10 roků a potom jsem ho slíbil Farmářovi :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Borek píše:Jsem rád,že je Farmář zpět.Na srazu jsem poznal pohodové lidi se stejným zájmem,ale mám pocit,že se ta stará parta odmlčela po hádkách lidí okolo stránek cz.-net. a vzájemného napadání v příspěvcích.I já jsem tu byl méně často,ale teď už to snad bude v pohodě.
Nechi si zde hrat na hrdiny,ale jak napsal Borek...viz dale....
to co se tu deje na forum me uz pekne s**e a neminim se do toho jakkoliv angazovat...pro prvni sraz sem udelal vse jen co bylo z me strany mozne....
vidim to tak,ze jeste chvili pockam a pak zrejme pozadam naseho mileho administratora site aby smazal veskere me prispevky vcetne me registrace....
pro Ty kterym sem padl do oka vcetne buchet i perniku napecu znovu a Ti kteri mi chcou napsat,ci vynadat muzou na adrese Farmar@razdva.cz nebo live na ICQ 228244884
diky Farmář
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Čau Farmáři,jsem tu novej a zajímalo by mě kdo jsi,každý tady o tobě píše,ty jsi nějakej zakladatel tadytěch stránek?
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Na kdy plánujete nejbližší sraz?
Odpovědět

Zpět na „Pokec“