Koupě coupátka

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

No jeste k black sheepovi..... odkud nmas ty to svoje auticko?? nevis o nejakem podobnem??? :D
Autodíly mám od Autojazz.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ja mam coupe po cerstvym dovozu z nemecka, mel to tam jeden majitel starsi pan mam k tomu aj kopii nemeckeho TP, fak zachovale coupe jaxvina i se serviskou :)

dovezl to autobazar cesky raj z breziny kousek od mnichova hradiste a vystavili to v bazaru na prodej a ja to tam nasel, koupim a jen to prihlasil na sebe uz 8) hledal jsem asi dva mesice nez jsem nasel, resp. uz dlouho predtim jsem pokukoval po coupatkach tak nezavazne nez jsem se vydal jezdit po republice a byl to boj, fak jsem uz to chtel vzdat ze pod sto tisic zadny nenajdu co by stalo za to :)

no nakonec jsem nasel dva super kousky, jeden, ten lepsi mi bohuzel prodali tesne pred nosem, nestacil jsem sehnat penize, fakt me to mrzi pac to melo vyreseny zavady ktery me tedka budou obtezovat (klima, spojka).. :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

kurniiik... tak rikas ze mam urcite vybirat jo?? a nehnat se hned za prvnim autem? no jak se znam, tak stejne koupim nejakou sunku :cry:
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Nekoupis, chce to cit a vsechno si pojit, hlavne na sebe nenechat tlacit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

teda takhle ja ho taky nemam uplne nejlepsi, treba na laku jsou vady drobny, obcas nakej skrabanecek, asi tri promackliny (max 1-2cm ale stejne cloveka serou) a zadnï lemy maj drobny puchejrky.. a naky ty investice do toho taky budou ale to uz bych vybiral rok nez bych nasel naky fak tiptop a za fer cenu :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

No, tak to se da prezit...... ja jen fakt doufam, ze si nekoupim nejaky srot..... da se verit tem najetym kilometrum??? Jako dovozu bych neveril ani nahodou, ale jestli ty auta co jsou kupovane tady v CR maji mit vzhledem ke stari kolem tech 120 - 150 tis??? dikes.
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Hardcam píše:Nekoupis, chce to cit a vsechno si pojit, hlavne na sebe nenechat tlacit.
Jako kdyby mi rikal, ze to je super koupe a zitra uz tu to auto neboude jo? Jako napr...
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

black_sheep píše:ja mam coupe po cerstvym dovozu z nemecka, mel to tam jeden majitel starsi pan mam k tomu aj kopii nemeckeho TP, fak zachovale coupe jaxvina i se serviskou :)

dovezl to autobazar cesky raj z breziny kousek od mnichova hradiste a vystavili to v bazaru na prodej a ja to tam nasel, koupim a jen to prihlasil na sebe uz 8) hledal jsem asi dva mesice nez jsem nasel, resp. uz dlouho predtim jsem pokukoval po coupatkach tak nezavazne nez jsem se vydal jezdit po republice a byl to boj, fak jsem uz to chtel vzdat ze pod sto tisic zadny nenajdu co by stalo za to :)

no nakonec jsem nasel dva super kousky, jeden, ten lepsi mi bohuzel prodali tesne pred nosem, nestacil jsem sehnat penize, fakt me to mrzi pac to melo vyreseny zavady ktery me tedka budou obtezovat (klima, spojka).. :(
Ted mi to dotuklo.... co mas s klimou??? tam je nutna nejaka vymena??? Jako naplne nebo to odchazi?? Jo, a jeste kolik to ma najeto?? Je lepsi koupit kousek s vice kilometry?? Dik
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

NO, tak asi jedu do nemec...... koukejte http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lkxwbjcworzy
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hovorys »

Vypada pekne a ty prachy taky v pohode...
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Zklamu Te, ale je to falesnej inzerat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hovorys »

To nasere... Jak se to pozná?
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Předevšim si musíš uvědomit, že čim víc ušetříš při koupi, tim víc potom do auta narveš . Myslim že sehnat coupé do 100t v super stavu je naprostý sci-fi (až na vyjímky potvrzující pravidlo). Vem si že se začlo vyrábět před 10ti lety, náhradní díly nejsou zrovna láce, takže tě předem varuju, zvaž jestli si to můžeš dovolit, nebo dopadneš jak já, a budeš všechno rvát do auta! jinak kolik má najeto, samozdřejmě neni až tak důležitý, protože, nevíš jestli ten tacháč neni přetočenej, a taky záleží na tom kdo s tim autem jezdil....někomu vydrží spojka 50tisíc někomu 100t atd...to je milion věcí, který můžou časem odejít a je to ryze individuální. Krom toho po nějakejch cca 8i letech je podle mě docela kravina aby auto mělo najeto pod 100tisíc možná i pod 150t a podobně....taky je jasný, že pokud bude opečovávaný, tak nebude rozhodně stát 2000 euro a podobně....zrovna to co si tady hodil bych nekoupil ani omylem, většinou když je auto takhle votuňený, tak bych se mu vyhnul obloukem, protože majitel byl určitě mladej blb, kterej to auto rozhodně nešetřil - těch 72t najetejch to je taky kravina - podívej kolik tam stojej jiný kupéčka a maj najeto i dvakrát tolik (seš už druhej kdo sem dal fotku jednoho z nejlevnějších coupé v německu, a ptal se jestli ho má koupit. - já nevim lidi to ste furt tak najivní, že si myslíte, že věc co stojí polovinu bude v lepším stavu než ta samá co stojí dvakrát tolik????? -samozdřejmě jsou auta co stojej 2x tolik, než je jejich reálná hodnota - ale naopak to fakt nefunguje)....mám stejně jako black-sheep auto po prvním majitely - důchodci, když sem ho kupoval mělo podle poctívý servisky 116tisíc, teď má něco kolem 170ti a věř že za ty 3 roky sem už do něj vysipal hafo peněz, a tim to rozhodně nekončí, krom toho už se začíná oběvovat koroze prahů atd....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Tiburon_FX píše:Předevšim si musíš uvědomit, že čim víc ušetříš při koupi, tim víc potom do auta narveš . Myslim že sehnat coupé do 100t v super stavu je naprostý sci-fi (až na vyjímky potvrzující pravidlo). Vem si že se začlo vyrábět před 10ti lety, náhradní díly nejsou zrovna láce, takže tě předem varuju, zvaž jestli si to můžeš dovolit, nebo dopadneš jak já, a budeš všechno rvát do auta! jinak kolik má najeto, samozdřejmě neni až tak důležitý, protože, nevíš jestli ten tacháč neni přetočenej, a taky záleží na tom kdo s tim autem jezdil....někomu vydrží spojka 50tisíc někomu 100t atd...to je milion věcí, který můžou časem odejít a je to ryze individuální. Krom toho po nějakejch cca 8i letech je podle mě docela kravina aby auto mělo najeto pod 100tisíc možná i pod 150t a podobně....taky je jasný, že pokud bude opečovávaný, tak nebude rozhodně stát 2000 euro a podobně....zrovna to co si tady hodil bych nekoupil ani omylem, většinou když je auto takhle votuňený, tak bych se mu vyhnul obloukem, protože majitel byl určitě mladej blb, kterej to auto rozhodně nešetřil - těch 72t najetejch to je taky kravina - podívej kolik tam stojej jiný kupéčka a maj najeto i dvakrát tolik (seš už druhej kdo sem dal fotku jednoho z nejlevnějších coupé v německu, a ptal se jestli ho má koupit. - já nevim lidi to ste furt tak najivní, že si myslíte, že věc co stojí polovinu bude v lepším stavu než ta samá co stojí dvakrát tolik????? -samozdřejmě jsou auta co stojej 2x tolik, než je jejich reálná hodnota - ale naopak to fakt nefunguje)....mám stejně jako black-sheep auto po prvním majitely - důchodci, když sem ho kupoval mělo podle poctívý servisky 116tisíc, teď má něco kolem 170ti a věř že za ty 3 roky sem už do něj vysipal hafo peněz, a tim to rozhodně nekončí, krom toho už se začíná oběvovat koroze prahů atd....
Ja ho sehnal Tiburone! :lol: :lol: :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“