Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

liberec?? dorda? mno... zatim zkusenost takova ze jsem tam byl na diagnostice, nic nenasli a nic jsem neplatil, coz je dost fer :) jinak doufam ze to neni podobny jako v lipe, ale celkove na me pusobili o neco duveryhodneji :)

kazdopadne nejlepsi servis na hyundaie je Hujer :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

laufas: zkusil bych Uherske Hradiste nebo Zlin, sice jsem tam jeste nebyl, ale na minulem srazu na me udelali dobrej dojem. Brno, Olomouc a Vyskov je katastrofa.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David PLEVA »

Já jezdím do Opavského Hyundaie a jsem nadmíru spokojen jak se službami, tak s personálem. Individuální přístup, ochota, dokážou poradit i s maličkostí (pouhé seřízení sklonu světlometů nebo výměna prasklé žárovky v osvětlení SPZ). Mám už třetí Hyenu a jezdím jedině tam.

Edit 2010: Začal jsem jezdit do Ostravy (GMP MIX) - kvalita opavského servisu šla rapidně dolů.
Naposledy upravil(a) David PLEVA dne 02 úno 2010, 11:49, celkem upraveno 1 x.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

ach jo,proc je to tak spatny boze? :? vidim to na opavu nebo zlin no
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

laufas píše:ach jo,proc je to tak spatny boze? :? vidim to na opavu nebo zlin no
Mám skoro rok čas,tak uvidím.Třeba se něco stane!!!! :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

tatchwud píše:
laufas píše:ach jo,proc je to tak spatny boze? :? vidim to na opavu nebo zlin no
Mám skoro rok čas,tak uvidím.Třeba se něco stane!!!! :roll:
Sem si tak rikal, ze jsem asi moc narocnej a zaujatej proti nim, ze mam velky pozadavky na ty prodejce a servisaky v Olmiku, protoze jsem byl porad nespokojenej a jsem stale. Ale jakmile jsem narazil na tenhle topic, tak se ukazalo, ze jsem normalni a chyba je na druhe strane.
Treba se s tim neco stane, jen nevim, co by to zapricinilo. Jen vetsi konkurence,ale ta nevznikne jen tak ze dne na den
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

laufas píše:
tatchwud píše:
laufas píše:ach jo,proc je to tak spatny boze? :? vidim to na opavu nebo zlin no
Mám skoro rok čas,tak uvidím.Třeba se něco stane!!!! :roll:
Sem si tak rikal, ze jsem asi moc narocnej a zaujatej proti nim, ze mam velky pozadavky na ty prodejce a servisaky v Olmiku, protoze jsem byl porad nespokojenej a jsem stale. Ale jakmile jsem narazil na tenhle topic, tak se ukazalo, ze jsem normalni a chyba je na druhe strane.
Treba se s tim neco stane, jen nevim, co by to zapricinilo. Jen vetsi konkurence,ale ta nevznikne jen tak ze dne na den
Jen snad až se bude i30 vyrábět u nás,tak by mohl být tlak vyšší.Ale to by museli v Nošovicích asi zatlačit.Možná H klub by mohl být partnerem pro automobilku.Mohli by občas nahlédnout do diskuze a zařídit se podle spokojenosti.Ale to je otázka. Měli by mít zájem a servis pohonit.Nebo by to měl udělat ten,kdo dává certifikáty.Přece se nedávají na věčné časy.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

tatchwud píše:
laufas píše:
tatchwud píše: Mám skoro rok čas,tak uvidím.Třeba se něco stane!!!! :roll:
Sem si tak rikal, ze jsem asi moc narocnej a zaujatej proti nim, ze mam velky pozadavky na ty prodejce a servisaky v Olmiku, protoze jsem byl porad nespokojenej a jsem stale. Ale jakmile jsem narazil na tenhle topic, tak se ukazalo, ze jsem normalni a chyba je na druhe strane.
Treba se s tim neco stane, jen nevim, co by to zapricinilo. Jen vetsi konkurence,ale ta nevznikne jen tak ze dne na den
Jen snad až se bude i30 vyrábět u nás,tak by mohl být tlak vyšší.Ale to by museli v Nošovicích asi zatlačit.Možná H klub by mohl být partnerem pro automobilku.Mohli by občas nahlédnout do diskuze a zařídit se podle spokojenosti.Ale to je otázka. Měli by mít zájem a servis pohonit.Nebo by to měl udělat ten,kdo dává certifikáty.Přece se nedávají na věčné časy.
To by museli adminy zamakat,ale je to velmi dobrej napad! Mozna trochu naivni,ale nic neni nemozne
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Espero »

Vzhledem k cenám ve značkových jezdím s H1 do neznačkového u nás na vsi jsou tam docela seriozní 2 kluci, maji už dokonce i diagnostiku na hyundaie a mimo jiné i lakují - viz výše. Výhodou je, že si u toho mužu být, no a dělají třeba i v sobotu. Jinak co jsem stačil vidět, tak servisní úkony v 50 tis. dělali přesně podle rozpisu. Dokoce očistili i rez na nápravnicích a trubce zadní poloosy a nastíkali to nějakým lakem, což normálně servis neudělá - vše v rámci ceny práce, matriál neúčtovali. Zjistili, že značkový servis, kde jsem byl minule nevyměnil vzduchový filtr, no a taky byly problematické brzdové destičky, ráno objednali, odpoledne dostali a namontovali. No a cena - 1500 za práci + cena dílů a oleje. Celkem destičkami a filtrem 3 500,- Kč, z toho 1700 ty destičky. Olej jsem si dodal sám. Servis celkově za necelých 4,5 tisíce. Butovice chtějí za periodický servis kolem 9 tis. Kč.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
carlos
**
Příspěvky: 144
Registrován: 28 pro 2006, 13:43
Bydliště: nedaleko Chrudimi v H. Městci

Příspěvek od carlos »

Tak já něco o servisu Hyundai v Pardubicích. Jsou tam trochu + i trochu - .
Když jsem tam Elu koupil, táhlo řízení trošku doprava. Technik: to si sedne, nebo to uděláme při garančce jako závadu, já o tom vím. Jenže on tam už pak nebyl, a já všechno platil. A to ještě při garančce nalili motorového oleje skoro 2 cm nad horní rysku, že to nevadí. Ale odpustit to museli.
Ale zase jsem přijel s prasklou žárovkou a výměna zdarma na počkání. To samé s doplněním chladící kapaliny zdarma ( pro moji jistotu, byla na spodní rysce ).
Tak a teď "babo raď ". :? :? :?
Elantra 1.6, r.v.2006
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

U nás ve strakách má zastoupení pro háčka firma Verold, servisuji tam a pohoda, jen ta láce, holt značkáč. Každopádně mě napřed vždy řeknou cenu a kdy by to co potřebuji mohlo být k mání a dokonce povolí i konzultace s mechanikem na hale, s čímž jsem se zatím nikde v okolí nesetkal. Jen mi tu chybí nějaká ta vrakárna s háčkama.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
KMBlendi
**
Příspěvky: 122
Registrován: 24 kvě 2006, 09:55
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od KMBlendi »

Já jezdím do Zlína: tedy byl jsem tam jen dvakrát , za prve když jsem potřeboval udělat náhradní klíč a neměl jsem ten speciální červený.. celkem bez problémů.. cena? 750klíč a dalších 800 za naprogramování... podruhé jsem se již jen ptal co by stála spojka.. počítaly s origo dílama a práci prej jeden den rozborka a další den sborka.. + tekutiny tak prej 12 - 14 tisíc... No už jsem tam nejel.. udelal jsem si ji sam asi za 4 tis. To ale neznamená že je to tam špatný, naopak bych řekl že umí a vyřeší problém akorát ty ceny jsou vysoký.
Lantra 99 J2 sedan.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

Dobre rano
Takze vcera jsem byl na prvni rocni prohlidce s nasim autem v Hyundai - Zlin. Pristup bez chyby, ochota, dalo se s nima normalne bavit, snazili se resit kazdy problem, ktery me napadl, poradili, dokonce nas povozili i Matrixem ( sry ale uz chapu, proc nekdo odmita starsi korejce) :)
Jsem z Olomouce, ale docetl jsem se tady, ze Zlin je lepsi, tak jsme to chteli vyzkouset. OL mam uz z vlastnich zkusenosti prodeje, pristupu, zdejsich zkusenosti a dokupovani prislusenstvi na nasi i30 v jasne skatulce ''NEBRAT'' !!
Priste uz mame ve Zline 10% slevu na dily.
Auto je citelne serizenejsi - kultivovany, je poznat, ze si s tim pohrali. Bylo o pul hodiny driv hotove, nez rikali. Pohoda. Opravdu jsem plne spokojen, jak s pristupem, tak zatim i s provedenou prohlidkou :!: Muzu jen doporucit :wink:
EDIT: Jo a cena teda? V mailu mi psali, ze tak 5 tis. Konecna byla 3930,-
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Kony5 »

mám hroznou skušenost s servisem hyundai v ostravě marianských horách..jednou sem potřeboval rychle udělat rozvody a tak sem to dal tam...s puvodní ceny kolem 9tisic bylo 18tisic..(prý měnily hydroštely,gufera atd keci žeto někdo zapekl)..no a od výměny rozvodu motor klepal jako svině (o zub posunuli)...dále jsem byl necelý pul roku v jednom autorizovanem ostravskem servisu..ale ne hyundai...a taky tam na to uplně serou....když sem viděl jak se tam pracuje už bych auto nikam nedal a vše si dělám sám...pár přikladů? zakaznik si objednal nový vůz, mechanik ho šel projet..při jízdě naboural...(nic vážnýho ale přece-předek) zakaznikovy se řeklo že auto ještě nemají mezitim se vše opravilo a nastříkalo a auto se prodalo za cenu noveho nebouraneho vozu a zakaznik nic nevěděl!!!! o tom jak se tam dělají rozvody, brzdy atd bych mlčel....ty "vyškolení mechanici" jsou z většiny jen lidi co sou vyučení ale maj to jako práci,..kašlou na kvalitu...maji prostě ukolák a na každý ukon maj ruzný hodiny a chcou to mýt co nejrychleji hotove aby měli co nejvíc peněz..aut se tam nabouralo víc...to je klasika...a proto : Nejhorší věc jakou pro sve auto mužete udělat je dát ho do origo servisu....
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

Kony5 píše:a proto : Nejhorší věc jakou pro sve auto mužete udělat je dát ho do origo servisu....
To je kravina.
i30 1.4 + kn, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“