MIMON 20.10 - potvrdte ucast a prijezd :)

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

v kolik mate v planu dorazit?

10:00
1
11%
11:00
3
33%
12:00
3
33%
13:00
0
Žádná hlasování
14:00
1
11%
15:00
0
Žádná hlasování
16:00
0
Žádná hlasování
17:00
0
Žádná hlasování
18:00
0
Žádná hlasování
leda nekam na pokec do hospudky navecer..
1
11%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Žluťásek-dobrý nápad,ráno napiš,jaké tam máš počasí.Super. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

OK hned jak rano rozdelam zaluzky tak dam vedet jak tu je :twisted:
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Zdarec Borku nezlob a přijeď. Snad se to zítra bude s počasím vyvíjet příznivě a sjedeme na letišti.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

nyni 3,8° a bez deste a taky po desti tak uvidime rano.
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mates,také bych tě rád viděl.Vlastně naposled jsme se viděli také v Mimoni.Uvidím jak bude ráno.Doufám,že nebude přes noc mrznout,jinak bych na těch letních balonech nejel. :wink: A co bude k obědu :?: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

hosi je to v prdeli tak zejtra sice nakej cas bude, ne moc pac mam praci nutnou a navic mi chciplo auto a nejede takze nemam ani jak prijet a to auto musim dat dohromady, takze budu resit zase naky trable!!!!! svine :(
zapojil jsem novy radio, nahodim baterku, chci nastartovat a nic ende nevotoci to!! parkrat jsem to zkusil a jen to cvaka jak kdyby byla baterka v hajzlu :(
tak jsme to se sousedem zkouseli pres startovaci kabely a nic!! slabe to tim votoci jenom! je to hodne divny co? cim by to tak najednou bylo??

to jsem zvedavej koho vo sobote sezenu aby to dal dohromady, mam tady jednu 55tku nahradni tak ji rano zkusim ale nevim nejde mi vysroubovat pac je to naky zarezly, maj to fakt blbe udelany blbci zkousel jsem ji pripojit primo pres ty startovaci kabely a taky to jen lehce otoci:( stal jsem celej den pred barakem prace v haji no podelal bych se z toho jeste navic takova zima zrovna!! :(

nema nekdo poneti jestli je mozny ze kdyz auto nechytne ani pres startovaci kabely tak to muze bejt i baterkou nebo to je v prdeli neco jinyho?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

black_sheep píše:hosi je to v prdeli tak zejtra sice nakej cas bude, ne moc pac mam praci nutnou a navic mi chciplo auto a nejede takze nemam ani jak prijet a to auto musim dat dohromady, takze budu resit zase naky trable!!!!! svine :(
zapojil jsem novy radio, nahodim baterku, chci nastartovat a nic ende nevotoci to!! parkrat jsem to zkusil a jen to cvaka jak kdyby byla baterka v hajzlu :(
tak jsme to se sousedem zkouseli pres startovaci kabely a nic!! slabe to tim votoci jenom! je to hodne divny co? cim by to tak najednou bylo??

to jsem zvedavej koho vo sobote sezenu aby to dal dohromady, mam tady jednu 55tku nahradni tak ji rano zkusim ale nevim nejde mi vysroubovat pac je to naky zarezly, maj to fakt blbe udelany blbci zkousel jsem ji pripojit primo pres ty startovaci kabely a taky to jen lehce otoci:( stal jsem celej den pred barakem prace v haji no podelal bych se z toho jeste navic takova zima zrovna!! :(

nema nekdo poneti jestli je mozny ze kdyz auto nechytne ani pres startovaci kabely tak to muze bejt i baterkou nebo to je v prdeli neco jinyho?
Blecku muze to bejt i baterkou!Dej tu druhou nabit a zejtra ji tam soupni a doraz! :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Hujer píše:
black_sheep píše:hosi je to v prdeli tak zejtra sice nakej cas bude, ne moc pac mam praci nutnou a navic mi chciplo auto a nejede takze nemam ani jak prijet a to auto musim dat dohromady, takze budu resit zase naky trable!!!!! svine :(
zapojil jsem novy radio, nahodim baterku, chci nastartovat a nic ende nevotoci to!! parkrat jsem to zkusil a jen to cvaka jak kdyby byla baterka v hajzlu :(
tak jsme to se sousedem zkouseli pres startovaci kabely a nic!! slabe to tim votoci jenom! je to hodne divny co? cim by to tak najednou bylo??

to jsem zvedavej koho vo sobote sezenu aby to dal dohromady, mam tady jednu 55tku nahradni tak ji rano zkusim ale nevim nejde mi vysroubovat pac je to naky zarezly, maj to fakt blbe udelany blbci zkousel jsem ji pripojit primo pres ty startovaci kabely a taky to jen lehce otoci:( stal jsem celej den pred barakem prace v haji no podelal bych se z toho jeste navic takova zima zrovna!! :(

nema nekdo poneti jestli je mozny ze kdyz auto nechytne ani pres startovaci kabely tak to muze bejt i baterkou nebo to je v prdeli neco jinyho?
Blecku muze to bejt i baterkou!Dej tu druhou nabit a zejtra ji tam soupni a doraz! :wink:
tos me uklidnil tak rano tam soupnu 55mAh (snad postaci je to naka shitka z hypernovi) a pokud to bude starterem tak to auto hodim ze skaly, takhle brzo dojezdit... :) nevis, jakym klicem tu baterii povolit? 11 je mala 12 velka :) je to navic tak zahnily ze to neni mozny, smejd jedna.. :( a to tam byla bezudrzbova autobaterie..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Je tam 12.Musis na to vzit 6 hranou golu a nebo tam naraz 11 kladivem a pudeto! :twisted:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

dik moc za rady a uklidneni, uvidime.. jsem promrzlej jeste tedka, fuj to je pocasi.. :( baterie blba, mohla jeste vydrzet teda zrovna dneska to prislo nejmin vhodny..:( kdyby to bylo neco jinyho tak budu fakt nasratej!

ale jinak alespon tu chvili co to fungovalo, musim rict ze to JVC radio a origo repraky hrajou brutalne :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Tak šoumeni autí mám připravené a na Litvínovsku je sucho a 5 stupňů. Kolem osmé vyrážím tak mě tam nenechte dlouho samotného.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Noyo, já už se pomalu chystám vyrazit za Hujerem :) Vrrrruuuuum, vruuuuuummmmm vruuuuuuuuuuummmmmmm :arrow:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak chodím od okna k oknu-venku zima(2 stupně),silnice mokrá,zahrada bílá-jinovatkou a na kopečku nad městem bílo ještě více :shock: .Chlapi,je mi líto,ale v tomhle počasí frčet takovou dálku jen na otočku a na oběd asi nebude nejlepší rozhodnutí.Takže zůstávám doma. :roll: Sejdeme se příští rok,za teplejšího počasí. :( Tak si to tam užijte.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ja jdu opravovat myho hunace, pokud ho rozhejbu tak bych se na tu desatou ukazal!!;)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Momentalni predpoved pocasi z Machova kraje je zatazeno bez deste a 4,2°
Hyundai Scoupe 92 tuzing
Menší vizitka mi car
http://xplod.cz/clanky/detail/285/kanarek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“