Handsfree modem a Avic D3

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Příspěvek od Vlasťák »

Zamo píše:chvíli mi taky trvalo než jsem to rozchodil. Někdy to spojilo, někdy ne.
V MT:
"Autentifikovaná zařízení bluetoth" - "Pioneer BT unit2" -"automatické spojení bez potvrzení" : ANO
"viditelnost mého telefonu" : UKÁZAT VŠEM.
No a tlf. seznam se v AVICu zobrazí jen po navázání spojení s autentifikovaným telefonem (autíčko na MT).
Od té doby bez problému. Používám N6230i
Pro mě novinka o viditelnost dík zítra zkusím, mám zakázáno zobrazení . Vím, že viditelnost je pro určení přístroje který má mít povolen přístup a prý šetří zdroj. Ale kdyby to mělo pomoci tak sláva. :shock:
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Reklama
 

Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Příspěvek od Vlasťák »

Vlasťák píše:
Zamo píše:chvíli mi taky trvalo než jsem to rozchodil. Někdy to spojilo, někdy ne.
V MT:
"Autentifikovaná zařízení bluetoth" - "Pioneer BT unit2" -"automatické spojení bez potvrzení" : ANO
"viditelnost mého telefonu" : UKÁZAT VŠEM.
No a tlf. seznam se v AVICu zobrazí jen po navázání spojení s autentifikovaným telefonem (autíčko na MT).
Od té doby bez problému. Používám N6230i
Pro mě novinka o viditelnost dík zítra zkusím, mám zakázáno zobrazení . Vím, že viditelnost je pro určení přístroje který má mít povolen přístup a prý šetří zdroj. Ale kdyby to mělo pomoci tak sláva. :shock:

Takže nic ani tlf. seznam ani příjem po změně viditelnosti. :cry:
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

Vlasťák:
tak to je mi líto že ti to nejde.
Asi bude nošením dříví do lesa kontrola nastavení AVICu:
tl. MENU - BT-TEL - tl. MENU - Function - AutoConect: ON .
U PhoneRegister: na 1. pozici N73. Pokud jsi náhodou změnil název telefonu v nastavení BT telefonu, tak jej vymaž ze seznamu v AVICu a zvol znovu PhoneConect.
Samozřejmě se tímto vymaže tel. seznam v Avicu.
Jinak již nevím jak na dálku pomoci. :(
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Gurthang
*
Příspěvky: 56
Registrován: 10 led 2008, 23:18

Re: Handsfree modem a Avic D3

Příspěvek od Gurthang »

Vlasťák píše:Pořídil jsem si originální Bluetooth přijimač Pioneer (kod nevím)
Mám neustále problém se spojením telefonu a handsfree. Nevím jak je to možné. Když zapnu klíček tak se mi telefon připojí (podle displeje na mobilu) ale pouze někdy při přijetí hovoru přepne do reproduktorů přesto ,že ztlumí zvuk v radiu. S voláním ven problémy nemám. Měl jsem telefon SE 750i vyměnil jsem ho protože v jeho menu je možnost volby přijetí na telefon nebo handsfree . Pořídil jsem proto jiný novější telefon Nokia N73 vypadalo to že to bude v pořádku , poslední dobou je to ovšem ve stavu před výměnou přístroje tzn. jak chce tak přijme ale většinou nechce :cry: . Volal jsem Basys bylo mi řečeno vyndat a poslat na testy firmvare to není. Možná prý existuje seznam doporučených telefonů ale neví se kde. Pomůže mi někdo má někdo zkušenost nebo někoho kdo se v tom vyzná? Ď :wink:

Jinak mám najeto 12600km a maximální spokojenost
jediná "vážná" závada je, že tlačítko na vyhřívání levé sedačky je vpravo a opačně :lol:
Mám jeden trochu offtopic dotaz.
Na příští týden mám u prodejce nachystané nové Santa Fe. Chtěl jsem si doobjednat nějakou BT sadu, abych mohl spárovat telefon s Avicem. prodejce mi ale řekl, že to je základní funkce Avicu. Jak tady ale čtu, tak je potřeba rozšiřující BT přijímač? To bude asi v servisu parádní "domluva" :roll:
Naposledy upravil(a) Gurthang dne 05 úno 2008, 08:25, celkem upraveno 1 x.
SF 2,2CRDi VGT, MT - Elegance - sleek silver


Obrázek
lesanek1949
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 srp 2006, 20:08
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lesanek1949 »

CD-BTB200 se to jmenuje... Ještě bych zvážil rozšíření o USB flash disk přes CD-UB100...
Hyundai Sonata 2.0 Elegance 2004
Hyundai Santa Fe 2006 2.7 V6
Hyundai ix55 3.0 V6 ropa
Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Příspěvek od Vlasťák »

Zamo píše:Vlasťák:
tak to je mi líto že ti to nejde.
Asi bude nošením dříví do lesa kontrola nastavení AVICu:
tl. MENU - BT-TEL - tl. MENU - Function - AutoConect: ON .
U PhoneRegister: na 1. pozici N73. Pokud jsi náhodou změnil název telefonu v nastavení BT telefonu, tak jej vymaž ze seznamu v AVICu a zvol znovu PhoneConect.
Samozřejmě se tímto vymaže tel. seznam v Avicu.
Jinak již nevím jak na dálku pomoci. :(
Zamo:
Koukám, že jsem neposlal řešení problébu (ze samé radosti).
Opravdu musela celá jednotka na servis do Basys-u . Testovali a zjistili, že je opravdu chyba v jednotce . Na opravence bylo " výměna flash ". Po namontování bez problémů spárováno a pracuje :lol: . Mám ale jiný problém ale ten už nesouvisí s jednotkou. Během pokusů jsem vyměnil i telefon na N 6500c a ten zas má chybu softwaru a při odesílání kontaktů přes blootooth se vypíná :( . Holt život není jednoduchý. Takže pokud nevidím na display telefonu nevím kdo mi do auta volá (čísla si nepamatuji a zadávat ručně se mi nechtějí) :cry: Budou mi přehrávat software až budou mít nový.

Přesto díky za snahu o pomoc. V
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Mako
*
Příspěvky: 26
Registrován: 24 říj 2006, 08:13

Příspěvek od Mako »

Zdravím.
Na obrazovce AVICU se mi zobrazí jenom číslo volaného a ne kdo volá,
i když mám volajícího v seznamu
Telefon jsem v pohodě spároval,i tel seznam se všemi kontakty
Mám telefon Sony-ericson k 550i.

Kde by byla chyba ?
Dík.
Mako 2.2CRDI AT 180K
Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Příspěvek od Vlasťák »

Mako píše:Zdravím.
Na obrazovce AVICU se mi zobrazí jenom číslo volaného a ne kdo volá,
i když mám volajícího v seznamu
Telefon jsem v pohodě spároval,i tel seznam se všemi kontakty
Mám telefon Sony-ericson k 550i.

Kde by byla chyba ?
Dík.
Mako 2.2CRDI AT 180K

Vypadá to, že jsi nepřenesl kontakty do BT. Pouze spárování nestačí.
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
kubiks
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2008, 15:05

Příspěvek od kubiks »

Mam taky trosku problem. Mam N73, vse nastavim v pohode, vse funguje tak jak ma, ale pouze do te doby nez vypnu klicek. Pak se mi vymaze cely tel seznam, a tel se vymaze ze sparovanych pristroju... Uz jsem to nastavoval nekolikrat, ale stejne se to vzdycky vymaze... Nemate nekdo nejaky napad??
Mako
*
Příspěvky: 26
Registrován: 24 říj 2006, 08:13

Příspěvek od Mako »

Již jsem na to přišel.
Chyba byla v tom že jsem měl stejné kontakty v telefonu uložené jak na Sim kartě tak i v paměti telefonu .Po vymazaní kontaktu ze Sim karty vše OK.
Mako 2.2CRDI AT 180K
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

kubiks píše:Mam taky trosku problem. Mam N73, vse nastavim v pohode, vse funguje tak jak ma, ale pouze do te doby nez vypnu klicek. Pak se mi vymaze cely tel seznam, a tel se vymaze ze sparovanych pristroju... Uz jsem to nastavoval nekolikrat, ale stejne se to vzdycky vymaze... Nemate nekdo nejaky napad??
mas zle pripojeny blueto
oth. ale n73 aj tak nefunguje tak ako ma s avicom
kubiks
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2008, 15:05

Příspěvek od kubiks »

dudl píše:mas zle pripojeny blueto
oth. ale n73 aj tak nefunguje tak ako ma s avicom
Prenastavil jsem to podle navodu, ale stejne mi to obcas zmizi, treba 2 dny je to ok, pak se smaze seznam, ale telefon se pripojuje dal, nebo se to smaze vsechno... Navic muzu pres avicom telefon ovladat, ale pri prijmuti nebo vytvoreni hovoru se mi to neprepne na repro, ale zustane to v telefonu... Musim dat znovu pripojit v telefonu, pak uz je to ok... Myslite ze s jinym tel. to bude ok?
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

kubiks píše:
dudl píše:mas zle pripojeny blueto
oth. ale n73 aj tak nefunguje tak ako ma s avicom
Prenastavil jsem to podle navodu, ale stejne mi to obcas zmizi, treba 2 dny je to ok, pak se smaze seznam, ale telefon se pripojuje dal, nebo se to smaze vsechno... Navic muzu pres avicom telefon ovladat, ale pri prijmuti nebo vytvoreni hovoru se mi to neprepne na repro, ale zustane to v telefonu... Musim dat znovu pripojit v telefonu, pak uz je to ok... Myslite ze s jinym tel. to bude ok?
ja mam ten isty problem s n73 ale ine tel. co som skusal fungovali bez problemu . pioneer.sk sa vyjadril ze bt 200 moze mat problem so symbian 9.1 ale podla mna to je vec celeho telefonu . nejlepsie vychadzaju pre pripojenie podla mna tel sonyericson. (problem co sa tyka tel. n-73 je ten ze sa snazi pripojit aj ako telefon a zaroven ako audio, a preto ked sa pripoji prvy raz funguje bez odposluchu a ked das pripojit este raz tak sa pripoji uz aj ako auio a vsetko funguje. proste nokia mala vzzdy problem s cudzimi zariadeniami ). na to mazanie dat skus reset podla navodu.
David Sedlák
*
Příspěvky: 10
Registrován: 28 říj 2007, 14:25

Příspěvek od David Sedlák »

Má někdo už zkušenost s Iphonem . Právě jsem ho pořídil . Výborná věcička , ale problémy s avic D3 mám stejný jako všichni .odpojování příchzích hovorů , nelze stáhnout seznam , nebo to neumim . Napsal jsem Rachoťákům
tak sem zvědav . Zatim . Davids
DAVIDs
petersonix
*
Příspěvky: 84
Registrován: 23 srp 2012, 11:12

Re:

Příspěvek od petersonix »

David Sedlák píše:Má někdo už zkušenost s Iphonem . Právě jsem ho pořídil . Výborná věcička , ale problémy s avic D3 mám stejný jako všichni .odpojování příchzích hovorů , nelze stáhnout seznam , nebo to neumim . Napsal jsem Rachoťákům
tak sem zvědav . Zatim . Davids

Takže po 6ti letech obnovuju topic :D vše funguje jak má, ale když chci ze svého iPhone 5S přenést kontakty, tak se telefon hned odpojí a musím ho znovu ručně v nastaveni telefonu přes Bluetooth připojit,tim to konci a po dalších pokusech se vše opakuje... Někdo s iphonem a avicem? :?
Dík
SF 2,2 114kw AT
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“