SPOKOJENOST CI NESPOKOJENOST???

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Borek: hezky jsme se doplnili....:)
btw, taky mam auto pro strejdy, ale ja nevyhledavam sportovni jizdu, spis jen porad pospicham:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Jo, 320d E46 bude mozna hezky, ale nepomuzes si ani o chlup :) A diesela do sportaku, no fuj! Jdi do 330i, jako jsem to nedavno udelal ja. Zatah od volnobehu, zadni nahon a 231 koni - s tim uz se da neco delat :lol:
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

!

Příspěvek od asimo »

BMW toto a AUDI tamto.. bla bla bla.. ukazte mi niekto ine auto ako hyundai coupe kde za malo penazi vela muziky.. a HLAVNE ake stare a kolko najazdene.. nech mi hovori kto chce co chce.. nove auto je nove auto.. k tomu patira aj auta tak okolo 50.000km.. viem o com hovorim.. mal som eclipse GS v poriadnej uprave taky cierny.. par zrazov par vyhier.. ale.. boze.. 2x tyzdenne v servise.. stare, nabehane cez 180.000km.. to je hoodne.. a o prevodovke ani nehovorim.. hned ako som nasiel kupcu, predal som.. kamosi sa cudovali preco som to vymenil za toto.. mam teraz hyundai coupe GK rocnik 2003 a 40.000km s 2.7 V6 a 6stupen manual.. spusta priplatkovych veci.. a.. nelutujem ani omylom.. len oni nechapu.. mozno neskor.. mozno.. hehe.. inac, mala ho pred tym pani.. julia heckova.. pepe.. takze take polopopularne auticko.. hahahaha.. ale pekne, servisna knizka, prehliadky zapisane, zaruka z darexu, navigacko atd atd.. neprajem nikomu take starosti ake som mal s ojazdenkou.. takze, nesnazte sa z vasich penazi ziskat co najviac zvucnejsie auto.. ak to ma byt nakoniec vrak.. chapete co hovorim?.. na co mi je BMW 325i ked za tolko penazi kupim zaplavenu elektriku a asi 3x pretacany tahometer.. hmm? inac.. moje stalo 370.000skk mal som este vyhliadnutu imprezu GT, audi TT 225hp quattro atd atd.. spisal som si vsetko co by moje auto malo mat, a co by malo splnat... a pokial nesplni auto tieto poziadavky.. neberiem aj keby neviem co sa stalo a ako by sa mi pacilo.. napr: NEBURANE, NEPRETACANE, ZARUKA, MALO KM, NESTRIEKANE a este jedna taka mala rada.. ZIADEN TUNING! viete preco? ak sa nejaky ten tuning na aute nachadza, da sa predpokladat, ze to bolo za nejakym ucelom.. cize to auto muselo aj tlacit.. a to neni moc super.. a druha vec.. apon nebudete musiet opravovat tie omyli tuningu po predchodcovi a mozte sa vyblaznit podla vasho gusta..
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

asimo - az bude Hyundai mit tech 230+ koni, tak nebudu mit zadny problem se k teto znacce vratit :) Jakozto byvaly majitel Hacka opravdu nemam vuci teto znacce zadne predsudky, spis naopak, Hacka jsou mi sympaticke. Sice komfort je oproti bmw o dve tridy niz, ale jak rikas - za ty penize (ktere jsou taky o dve tridy niz) je to vyborna koupe. Ale docela se obavam, ze ted uz bych si na levnejsi auto zvykal hodne tezce... hezkej baworak byl proste vzdycky muj sen.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Asimo,přesně napsané :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Scully, provonavej provovnatelne..mel jsi Coupe, ktrre se vyrabi od 1996 (a navic s jina ladenym podvzkem) a srovnavas se sedanem BMW z roku 2002...kdyz porovnam Elantru s 3 (nebo 1kovym nnovejsim) bawem ze stejneho roku, necitim rozdil o dve tridy a kdyz si vezmu, o kolik jsem usetril jen na image...jsem stastny majitel:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Hardcam píše:Scully, provonavej provovnatelne..mel jsi Coupe, ktrre se vyrabi od 1996 (a navic s jina ladenym podvzkem) a srovnavas se sedanem BMW z roku 2002...kdyz porovnam Elantru s 3 (nebo 1kovym nnovejsim) bawem ze stejneho roku, necitim rozdil o dve tridy a kdyz si vezmu, o kolik jsem usetril jen na image...jsem stastny majitel:)
To jo, ale naopak kdyz porovnas bawo z 2001 s Hackem Coupe treba 2005 za stejnou cenu (aspon tak odhaduju, ze cenove to tak vyjde), tak si myslim, ze bawo bude v pohodli, vykonu i vzhledu lepsi (samozrejme krome cen servisu, ale to uz je o stesti, narazit na dobrej kus).
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Asimo-ten tuning musí být udělán už na nové auto zapsán do TP a pak nic nemusí zkrývat a vypadá to dobře.Samozřejmě nesmí to být přehnané.
Coupe 2003,černá metla
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vzhled...BMW vypadaj od zacatku co se delaj furt stejne nudne...takze vzhledem urcite ne, vykonem a pohodlim mozna...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

nudne?? to me naopak spis Drave ale to je vec nazoru. :idea:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Je to otazka nazoru :) Pro me je BMW E46 nejhezci "seriovka" vubec. Hunac se mi libil Coupe 1. generace, pak dlouho vubec nic a ted se mi zase moc libi posledni Santa Fe a Coupe. Ja strasne dam na masku a predni svetlomety. A tam mam vyber proste jasnej.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Na jednu stranu chápu vaše názory, ale na druhou nevím proč ho v podstatě kritizujete, neříkám s tím ropáckým BMW ulít, také v něm nevidím výhodu krom spotřeby a to že u Háčka věděl co to do určité míry také. Ale do cela ho chápu, já si chtěl po sporťácích říct dost, jdu do něčeho normálního, ale měl jsem štěstí a jezdil jsem služebákem, v první chvíli jsem byl rád, že jezdim ale potom jsem zjistil, že mě to nebaví protože průvodní pocity ustoupili a já zjistil, že když si koupim normální auto že mě to nebude bavit. Tak jsem si pořídil toho nissana a jsem šťastný né proto že to není Háčko, ale protože to splňuje to co jsem od toho chtěl. A to je to o čem on chtěl diskutovat, když zakládal toto vlákno. Jen jak jste spokojeni se svým výběrem a kdyby jste měli druhou možnost jestli by jste volili stejně. Já za sebe musím říct že ano, všechna Scoupé co jsem měl byla více než tím co jsem chtěl a mohl chtít, tím narážím a potvrzuju větu za málo peněz hodně muziky a spokojenost. Ale také nesouhlasím s tím, že se stará auta jen serou ono když je někdo bere jen způsobem tankovat a řídit pak opravdu může dvakrát týdně do servisu. Za sebe musím říct že ten nissan ačkoli je z 1992 roku tak je po GO jak motoru tak karosérie jasně že něco odejde a bude to dříve než utěch nových aut, ale zase o to jsem to koupil levněji a to, že to není tak hezké? To je zaje jen o vkusu a jestli se chcete dívat na moderní materiáli v interiéru nebo jestli chcete jezdit, já jsem pro to co to auto dokáže, když chci jet slušně tak jedu, ale když chci předjed tak předjedu, rychleji a tím i bezpečněji než s pomalím vozem a když mám chuť jed bokem tak jedu, ale souhlasím že do provozu to nepatří, ale když nikde nikdo :lol: Myslím, že zejména pojetí rakcí tady je nepřiměřené jen tady někomu po nějaké době došlo, že by od auta chtěl víc.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jestli bych vybrl stejne? Elu mam nahodou, jel jsem puvodne pro Santu, ale ta konkretni me zklamala (spis jeji puvodni majitel jak se k autu choval), tak jsem si cestou vyhlil Elu a vzal ji...takze tezko rict, opet budu volit Hyundai, to je jasny jak facka, ale asi neco vetsiho, i kdyz z 90% jezdim sam.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Vláďo B.-ty jsi chtěl další-sportovní auto a tím ten Nissan je,tak tu cestu chápu.Ale když píše,že chce sportovnější auto(rychlejší rozjezd,průjezd zatáček....o tom píše)a napíše loudavého čmouda od BMW(těžší auto se slabším motorem... :roll: ),tak nějak nevím,co si od toho slibuje. :?: :lol:

Mr.Scully-souhlas s Hardem.Pro mě BMW představuje na parkovišti šeď,u které se zastaví jeden z tisíce kolemjdoucích a to fanda značky,jako jsi třeba ty.Těžko budeš tvrdit,že když zastavíš na parkovišti nebo u benzinky,budou ti pravidelně lidi okukovat auto a vyptávat se(což je u 2.gen Coupe pravidlem a uživatelé potvrdí :wink: ).Kdo byl třeba na srazu v Roudné- zaparkovali jsme na náměstí(když jsme šli na oběd),tak potvrdí,že zájem o Coupátka GK byl značný.To s Baworem 1,3,5,těžko zažiješ,protože jak psal Hard,jejich vzhled je od 50-roků stále stejně "nápaditý"(bez urážky :oops: )

Pominu anglický test Coupe,proti 2x dražšímu Mercedesu,kde naprosto otevřeně přiznali,že k testu přicházeli s despektem ke značce H.A tím větší bylo jejich překvapení a verdikt,že Hyundai Coupe je ve všech ohledech lepší a KVALITNĚJŠÍ :!: (jejich slova),než 2x dražší Mercedes :!: Lepší motor,kvalitnější vnitřní provedení,ovládání klim. až po drobnosti jako stěrače.Hyundai už prostě není co byl +- před rokem 2000.Kvalita je více než srovnatelná,se stejně i více drahými auty.
Dám příklad a zůstanu třeba u BMW.Nebudu srovnávat olítané bouchačky z bazarů,ale zrovna nová auta.Řekněme,že mám před sebou 550000,-Kč na nové H.Coupe s 2,0l motorem a porovnám ho se stejně výkonným BMW,ať máme první-základní článek do srovnání. :wink: Stejně výkonný motor(105kW),zrychlení atd má BMW 118i(nenechte se mýlit označením 118 :roll: -obsah motoru je 2,0l :lol: ).Cena BMW je 671 000,-Kč(5 dvéřko je ještě dražší),což je skoro o polovinu více :roll: než u Coupe.Ale to hlavní přijde-BMW dostanete jako totální holátko,kde musíte dokoupit každou blbost a kdyby někdo čekal věci jako klimu u auta za 671 000,-v základu,tak si může tak akorát stáhnou okénko. :lol: Když doplníte výbavu na srovnatelnou mez(můžete začít třeba disky-BMW 195/55 16" :roll: ,Coupe 215/45 17"............)jste na dvojnásobku ceny Coupátka :shock: .
Otázka-kdo si koupí jedno BMW 118i(bavit se o vzhledu jedničky asi ani nemá cenu nebo snad o české specialitě :roll: -velikosti kufru-ta je 330l : 312l,takže stejné)nebo za stejnou cenu 2ks :!: :!: :!: Hyundai Coupe?Srovnávat cenu dílů,serv.hodiny nebo snad záruky-tam Hyundai válcuje BMW několikanásobně. :lol:
Důvody proč si někdo koupí názorně srovnávanou značku BMW vidím dva.Jeden-přesně jak psali v testu proti Mercedesu-jedinný důvod proč si koupit 2x dražší srovnatelný Mercedes nebo v našem případě BMW je prestiž značky :lol: ,což je hledisko pro snoby a zbohatlíky :? a druhý důvod-dovedu pochopit nějakého fandu značky nebo typu,který určité auto chce,ale jiný rozumný důvod pro to nemá :wink: .

Srovnával jsem nová,výkonostně naprosto srovnatelná auta.Ceny BMW použity od ofic.dealerů Bychl a Renocar.

Pokud by se mě Mr.Scully ptal,zda koupím za stejnou cenu nové :!: Hyundai Coupe nebo olítanou nějakou 1nebo3 od BMW,tak to vím naprosto přesně-NOVÉ HYUNDAI COUPE :!: :!: Důvod,když nic jiného,tak mám minimálně 3 roky záruku a auto naprosto bez dalších investic.Ojeté BMW bude vyžadovat po koupi minimálně rozvody,oleje,filtry....podle km tlumiče,čepy,výfuk......hned po nákupu investovat. :roll:Vnitřek auta už bude také "trochu" 8) opotřebovaný :lol: . A nechci pomyslet na jízdu do servisu s problémem,s čímž se dá po více jak 100000km počítat(zrovna BMW se spolehlivostí nechlubí :lol: ).Nemůžeš chlape srovnávat 1.gen.Coupe s motorem 1,6l,co jsi měl,s autem o 5-6roků mladším,silnějším a několikanásobně dražším, co jsi koupil teď.Když jsi měl 1,6l motor,tak se ti každé přesednutí do silnějšího auta bude líbit(až na vyjímku při placení u benzínky :lol: :lol: :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Nelze jinak nez souhlasit..jen Borka doplnim, u BMW se nemeni rozvodovy remen, ma totiz retez...tohle je presne videt na utning foru, kde si ty s prominutim stary mrdky chce koupit de fakto kazdej a temer kazdy druhy slovo je drift a nic jen drift....v budoucnosti se na nasi planete totiz bude jezdit bokem. Je kazdyho vec, do ceho vrazi svoje penize, ja jsem je lepe investovat nemohl a kazdymu takovymu autu se muzu akorat vysmat, viz znam, koupil MB E320 CDi za 2,2 milionu, po trech letech prodejne za 700tKc...sakra, ja jsem skodolibej...navic v zime radeji ocenim predokolku nebo 4x4 nez pouze zadokolku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „COUPE“