jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Ahojda,
já čekal měsíc. Jinak prodejci v Hradci Králové jsou úžasný. Dostal jsem rádio a slevu z ceny. Zato servisáci jsou arogantní frajeři. Proto jezdím na garančky do Autopalace Butovice. Popíšu jindy....
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Reklama
 

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Silva píše:tak to škoda,že nejsem až tak ubrblaná :lol: my takovou slevu nedostali :(
Tchán je taky s Poruby ?? Tady totiž vídávám zatím jen modrého Accenta, jinak nikde nic :( ,akorát jednou na rondlu jsem potkala bordového
jj z poruby je taky..vicemeně stoji u duhy jak se jede na martinov jak jezdi 58čka :-)tak zastavka ted nevim ale kousek od vltavy...a muj stoji na marty krasove...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

My bydlíme kousek od Hlavní třídy tak na tom rondlu to byl asi fakt tchán co jsem zahlédla ,seděl v tom starší pán
Je pravda ,že co jsem potkala Accenta (převážně v létě po Beskydech), tak v tom seděli starší lidi,už jsem s toho měla deprese :lol: ,že si toto auto kupují jen důchodci :lol: :lol: :lol: až tady na clubu jsem zjistila ,že tomu tak není :lol: :roll:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Silva píše:My bydlíme kousek od Hlavní třídy tak na tom rondlu to byl asi fakt tchán co jsem zahlédla ,seděl v tom starší pán
Je pravda ,že co jsem potkala Accenta (převážně v létě po Beskydech), tak v tom seděli starší lidi,už jsem s toho měla deprese :lol: ,že si toto auto kupují jen důchodci :lol: :lol: :lol: až tady na clubu jsem zjistila ,že tomu tak není :lol: :roll:
accent je sedan a ten posobi trochu usadlo.. BTW ja mam 26 :D David ma do 30, HCD ma myslim do 25 .. teda dochodcov medzi nami moc nie je
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Predajca v Trenčíne bol v tom čase, keď som si vyberal vozidlo, pomerne dobre predzásobený a mal u seba asi 5 Accentov, z ktorých som si vybral. Čakal som už iba na to kým domontujú doplnkovú výbavu a auto pripravia, t. z. 1 týždeň.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

hubis píše:Ahojda,
já čekal měsíc. Jinak prodejci v Hradci Králové jsou úžasný. Dostal jsem rádio a slevu z ceny. Zato servisáci jsou arogantní frajeři. Proto jezdím na garančky do Autopalace Butovice. Popíšu jindy....
Protože jsi tady nový-tak když pročteš pár "oslavných" :roll: příspěvků(zkušeností) ode mne na servisáky(pardon-hovada,blby,lemply a jak správně píšeš arogantní rozšťourávače.....musel bych použít hrubších výrazů :oops: ).Jedno doporučení-i na garančku běž do České Třebové(max.spokojenost,vstřícnost...),Pardubic(stejná firma jako v HK,ale schopnější a ochotnější)nebo kamkoliv jinam. :wink: Jasně v HK to máš u baráku,ale za daleko lepší prací a ochotou se vyplatí jít jinam. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Mexican píše:
Silva píše:My bydlíme kousek od Hlavní třídy tak na tom rondlu to byl asi fakt tchán co jsem zahlédla ,seděl v tom starší pán
Je pravda ,že co jsem potkala Accenta (převážně v létě po Beskydech), tak v tom seděli starší lidi,už jsem s toho měla deprese :lol: ,že si toto auto kupují jen důchodci :lol: :lol: :lol: až tady na clubu jsem zjistila ,že tomu tak není :lol: :roll:
accent je sedan a ten posobi trochu usadlo.. BTW ja mam 26 :D David ma do 30, HCD ma myslim do 25 .. teda dochodcov medzi nami moc nie je

No právě až tady jsem se uklidnila ,že accenta si koupili i mladí :lol: :lol: :lol: já mám 30 tak se ještě mezi důchodce nepočítám ,zatím :lol:
Musím dorazit na nějaký srazík ,abych taky za volantem Accenta viděla nějakou omladinu :lol:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tak ja se za tebou stavim na havličkove naměsti to mam asi 3kilaky takže mi to problem nebude dělat :lol: :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

jj a mohli bychom i spáchat nějaký sraz Ostravský 8) Tady stojí jen jeden nový Accent v šedé barvě to poznáš a věčně naleštěný :lol: a ještě na jaro až nasadím elektrony to teprve bude :roll:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Mexican píše:
Silva píše:My bydlíme kousek od Hlavní třídy tak na tom rondlu to byl asi fakt tchán co jsem zahlédla ,seděl v tom starší pán
Je pravda ,že co jsem potkala Accenta (převážně v létě po Beskydech), tak v tom seděli starší lidi,už jsem s toho měla deprese :lol: ,že si toto auto kupují jen důchodci :lol: :lol: :lol: až tady na clubu jsem zjistila ,že tomu tak není :lol: :roll:
accent je sedan a ten posobi trochu usadlo.. BTW ja mam 26 :D David ma do 30, HCD ma myslim do 25 .. teda dochodcov medzi nami moc nie je
Dochodci?? urcite nie... Ja mam 22 a kamos co si ho tiez kupil tak ma 23 :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
lineduo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 říj 2007, 09:28
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lineduo »

Ja som išiel pôvodne pre Getza, ale predajca v Trenčíne ma presvedčil na Accenta, za čo som mu mimochodom vďačný. Mali ho priamo na predajni, takže po vybavení formalít som ho mal o pár dní doma.
PS: Už som si mesiac poriadne nezajazdil, pretože mám zlomenú kľúčnu kosť :( . Tak len občas robím manželke spolujazdca.
Accent 1.5 CRDi, Elegance & Gold, 10/2007, MioP550
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ahoj lineduo ja vidívám v TN u odbočky k nemocnici stávat zlatého.. jinak Accent na českých SPZ co sem tam bude jezdit po TN bude můj :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
lineduo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 říj 2007, 09:28
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lineduo »

tak dúfam, že sa nám pošťastí niekedy na seba bliknúť :wink: , alebo pokecať pri káve
Accent 1.5 CRDi, Elegance & Gold, 10/2007, MioP550
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

mě je 29, důchodce (snad) ještě nejsem :D já čekala dva měsíce a dostala jsem 30000,- slevu na leasing, a 4.rok záruky zadara.
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:ahoj lineduo ja vidívám v TN u odbočky k nemocnici stávat zlatého.. jinak Accent na českých SPZ co sem tam bude jezdit po TN bude můj :-)
ja tiez jazdim cez TN na brnenskych SPZ :-D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“