kožený volant

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
ovi
*
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2007, 14:56
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od ovi »

:D dnes jsem potah Cavallo koupil u nás vPV normálně v obchodě PV MOBIL -pultová cena stejná jak na netu- hned jsem ho nasadil aje to super. béžový interiér-béžový potah Hezký den
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

Mexican píše:
suicycomania píše:V plánu je sice výměna volantu,ale to si můžu dovolit až po záruce takže jdu do toho. Obrázek

hmm a co Airbag?
kámoš má Subaru Impreza GT, všchno uvnitř Sparco. Měl tam origo volant s vakem, ten hodil do kopřív a ted tam má volant sparco, bez vaku, hnusnej, dvouramennej, ale origo Sparco za těžký peníze. Mi řikal, spolujezdec vak má, když to někde nezvládnu, moje chyba a to kočíruje 210PS.
Volant taky pošlu do kopřiv, nelíbí se mi, taky tam pujde nějakej sport tříramennej
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Selshig píše:
Silva píše:Tak dneska jedu koupit ten potah na volant ,máme tu prodejnu tady v Ostravě takže radši zajedu osobně a vyberu si ,pořád nevím jestli šedý nebo černý .
a kdeže to???
ve Vítkovících :) mají tam dost pěkných věcí 8)
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

mirpie píše:
Mexican píše:
suicycomania píše:V plánu je sice výměna volantu,ale to si můžu dovolit až po záruce takže jdu do toho. Obrázek

hmm a co Airbag?
kámoš má Subaru Impreza GT, všchno uvnitř Sparco. Měl tam origo volant s vakem, ten hodil do kopřív a ted tam má volant sparco, bez vaku, hnusnej, dvouramennej, ale origo Sparco za těžký peníze. Mi řikal, spolujezdec vak má, když to někde nezvládnu, moje chyba a to kočíruje 210PS.
Volant taky pošlu do kopřiv, nelíbí se mi, taky tam pujde nějakej sport tříramennej
Chlape chlape...já snad nevěřím vlastním očím, co to píšeš...jseš na tom světě jenom jednou...a pro parádu mít ksift na kaši...
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

origo volant je super.. ani mě neva že je to jen plast...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
suicycomania
*
Příspěvky: 91
Registrován: 26 led 2008, 19:23
Bydliště: Sedlec,Č.BUD.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suicycomania »

On ten origo ve svý podstatě neni spatnej, jenom malinko větší,asi jako v autobusu, a plastovej.
HYUNDAI ACCENT 1,5 crdi
PEUGEOT 206GT Limited Edition
FORD Pokus

HARLEY-DAVIDSON XL1200N NIGHTSTER
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

ono když potkáš strom nebo auto v 80ti km/h nebo nedej bože kamion, tak ti nepomůže ani ten vak.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

mirpie píše:ono když potkáš strom nebo auto v 80ti km/h nebo nedej bože kamion, tak ti nepomůže ani ten vak.
ale ked ti niekto vyleti v meste a ty do neho nasijes v 50 km, alebo nikede na krizovatke medzi obcami v 60 tke h tak ti ten AB zachrani zivot
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Mexican píše:
mirpie píše:ono když potkáš strom nebo auto v 80ti km/h nebo nedej bože kamion, tak ti nepomůže ani ten vak.
ale ked ti niekto vyleti v meste a ty do neho nasijes v 50 km, alebo nikede na krizovatke medzi obcami v 60 tke h tak ti ten AB zachrani zivot
Musíš být ale přivázanej!!! :lol: :roll:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Mno jelikoz uz jsem mel cest s celnim narazem do debila co nedal prednost, tak bych vak nevymenil ani za nic;)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: kožený volant

Příspěvek od rokolo »

calvin píše:Zdravím!

Ak sa vám podobne ako mne zdá origo veniec volantu príliš tenký, tak odporúčam kožený poťah Mária Cavallo za cca 700,-Sk. Zopár foto ako to vyzerá (konkrétne u mňa, mám tmavo šedý) nájdete na http://www.calvin.szm.sk
Samotný poťah sa dá zohnať tu: http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-k ... io-cavallo

Nemám rád tuzing, prvotný zámer bol čisto funkcionalistický, ale myslím, že to aj dobre vyzerá. A ten pocit - koža v rukách - na nezaplatenie. Ak by vás zaujímali detaily, ozvite sa sem.
Ahoj, nějak nemohu z těch tvých přiložených obrázků vyčíst jak jsi to šil okolo těch ramen volantu. To se dočtu v návodu a nebo to je nějaký tvůj patent? Vypadá to dost dobře a právě kolem těch ramen to pěkně přiléhá.
Předem dík za odpověď.
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

volant

Příspěvek od SlavoRK »

Ahoj, ja mám od autowak.cz- odkaz tu niekde bol. Typ A, v návode sa dočítaš ako po namáčaní vo vode nasadiť na volant, dierky sú už dopredu perforované, šnúrka so spevnenými koncami je priložená, takže ju pretiahneš dierkami a doťahuješ. Keď uschne, pekne sa tá koža obtiahne okolo volantu.
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od Vita »

rokolo píše:
calvin píše:Zdravím!

Ak sa vám podobne ako mne zdá origo veniec volantu príliš tenký, tak odporúčam kožený poťah Mária Cavallo za cca 700,-Sk. Zopár foto ako to vyzerá (konkrétne u mňa, mám tmavo šedý) nájdete na http://www.calvin.szm.sk
Samotný poťah sa dá zohnať tu: http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-k ... io-cavallo

Nemám rád tuzing, prvotný zámer bol čisto funkcionalistický, ale myslím, že to aj dobre vyzerá. A ten pocit - koža v rukách - na nezaplatenie. Ak by vás zaujímali detaily, ozvite sa sem.
Ahoj, nějak nemohu z těch tvých přiložených obrázků vyčíst jak jsi to šil okolo těch ramen volantu. To se dočtu v návodu a nebo to je nějaký tvůj patent? Vypadá to dost dobře a právě kolem těch ramen to pěkně přiléhá.
Předem dík za odpověď.
Podle me je ta obsivaci nit tazena zadem okolo toho paprsku, popripade provlecena jen temi zadnimy dirkami ... a to ze to prileha tak dobre je proto, ze se ta kuze musi na to trochu natahnout a je pruzna ... tka k tomu prilne .... Nebo se pletu ?
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Příspěvek od SlavoRK »

Ja myslím, že cez tie ramená ťahal tú šnúrku len na prednej strane volantu, cez dierky, aby to dobre opticky vyzeralo a keď došiel na koniec ramena, dotiahol a zas normálne ťahal cez oba okraje.
Ale najlepšie to vie Calvin, keď sa ozve... :)
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Posílal jsem mu i soukromou zprávu a zůstala v kolonce nedoručených. To vypadá jako by už nebyl zaregistrovaný......tak se pravděpodobně nic nedozvíme :cry:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“