znovu narozený člen

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

black_sheep píše:
mirpie píše:tam krom gum neničís nic, nevim, čeho by ti bylo líto...
no nemyslim si ze by to bylo pro auto zrovna dobry tohleto... :roll:
no tak nekdo gumuje nekdo sprintuje se zatazenou ruckou:D chro chro :arrow:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

LongStar píše:
black_sheep píše:
mirpie píše:tam krom gum neničís nic, nevim, čeho by ti bylo líto...
no nemyslim si ze by to bylo pro auto zrovna dobry tohleto... :roll:
no tak nekdo gumuje nekdo sprintuje se zatazenou ruckou:D chro chro :arrow:
jeste mi to pripominej.. :roll: :evil:

od ty doby uz auto jen tak nekomu nepujcim...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

black_sheep píše:
LongStar píše:tak co sme meli sraz v hoskovicich tak tam se par sprintu scoupe gt versus coupe 2,0 odehralo a parkrat vyhralo i scoupe sice jeho souper mell zatazenou rucku ale pak jel proti coupe i Petr co ma scoupe a jednou vyhral jednou prohral zalezi hodne na startu, jinak ten fiat by asi nandal i scoupe ma totis vic jak 100kw
no ted si nejak nevybavuji ze by mi scoupe ujizdela :) musim ale rict ze se drzeli jak kliste nekde do 140ti :lol: a kdyz jsem mel moznost si scoupecko projet tak to jezdi paradne.. nicmene ujelo mi akorat kdyz ridil pener_jack a nechal zatazenou rucku, coz se moc brat v potaz neda, ostatne, taky mi potom pekne horeli brzdy... :roll: achjoo, proto nesprintuju, mimo vyjimecnejch hyundai setkani :)

ale neni to jedno, resp. takovy zavody na rovine vubec podle me nemaj smysl, beztak se to da predem dost odhadnout, kdyz se bere v potaz vykon / hmotnost / prevody / kola a v pripade horsich povetrnostnich podminek i pneu.. zajimave je to jen tehdy kdy ten pomer vychazi dost podobny ale u odlisnych aut (scoupe turbo x coupe 2.0) a nebo u stejnych aut, porovnat si jak ho ma kdo zajety :)

a kdyz tak koukam, jerry, na ty videa.. tobe ta rana nestacila?? :( to se musim divit!
to Jerry: Koukal jsem na necelej rok starý témata, jak si psal jak ses poučil, přhodnotil priority. Moc dlouho ti to nevydrželo :?
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ted uz je urcite opatrnejsi:) snad teda:) pro nej:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

LongStar píše:ted uz je urcite opatrnejsi:) snad teda:) pro nej:)
moc to ne me nepusobilo.. ja si dat takovou slupku co von tak asi jezdim ecorallye :) ikdyz... ne ze by me to nebavilo uz ted.. dneska 6.9l s coupe :lol: minimalizuju spotrebu po deci dolu a dolu.. a to jezdim i mesto..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

aby si to cupaso neutahal jak duchodce:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

no popravdě týden jsem tomu zase dával počoudit ale pak mě změřily a bylo po srandě v 70 mi bylo naměřeno 111km/h jijnak z toh nebylo nic protože mě to vyfotilo ale neuložilo a tak mě pustily a od té doby jezdím mimo i ve městě mezi 7-8 litry akorát to ted roztahnu někdy na jedničku a když vyjíždím z města tak dvojku ale jen do 90 pak už na to prdím a hlavně mě seřvala slušně kamarádka nebo přítelkyně o kterou mi jde tak se klidním :P
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

minule sem chtel neco predjet a mlada uz videla jak tam laduju dvojaka a capla me za hlavu a mackala mi ji na bocni sklo a sla do me prosimte neumis jezdit v klidu machyrku:DDDDDDD
ja nevedel v tu chvilku ci sem:DDDDDDDD
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Já už si musím dokázat říct NE! prozatím od té doby se mi to daří a jsem i rád za spotřebu :)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no tak ja predjizdim tak kam vidim skoro zadny nebezpeci:)skoro:) teda nekdy vid petre leva 80 na przdy prava 60:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Jerry159 píše:Já už si musím dokázat říct NE! prozatím od té doby se mi to daří a jsem i rád za spotřebu :)
tak si nech zaramovat fotku toho tvyho zelenyho neboztika a nalep si to na palubku a vzdycky jak slapenes na plyn tak na ni smeruj pohled.... a zpomalis :)

alespon na me to pusobi, vzdycky kdyz to mastim, vzpomenu si nejdriv na martasze.. a predstava jak pak z tech mejch studentskejch prijmu slepuju no a vzapeni na tu tvoji 206tku.. :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

black_sheep píše:
Jerry159 píše:Já už si musím dokázat říct NE! prozatím od té doby se mi to daří a jsem i rád za spotřebu :)
tak si nech zaramovat fotku toho tvyho zelenyho neboztika a nalep si to na palubku a vzdycky jak slapenes na plyn tak na ni smeruj pohled.... a zpomalis :)

alespon na me to pusobi, vzdycky kdyz to mastim, vzpomenu si nejdriv na martasze.. a predstava jak pak z tech mejch studentskejch prijmu slepuju no a vzapeni na tu tvoji 206tku.. :roll:
To ne mě myslíš při dobrých příležitostech :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:
black_sheep píše:
Jerry159 píše:Já už si musím dokázat říct NE! prozatím od té doby se mi to daří a jsem i rád za spotřebu :)
tak si nech zaramovat fotku toho tvyho zelenyho neboztika a nalep si to na palubku a vzdycky jak slapenes na plyn tak na ni smeruj pohled.... a zpomalis :)

alespon na me to pusobi, vzdycky kdyz to mastim, vzpomenu si nejdriv na martasze.. a predstava jak pak z tech mejch studentskejch prijmu slepuju no a vzapeni na tu tvoji 206tku.. :roll:
To ne mě myslíš při dobrých příležitostech :D
ale martaszku vsak ja na Tebe myslim porad, jen to tady nemuzu takhle ventilovat :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

black_sheep píše:....ale martaszku vsak ja na Tebe myslim porad, jen to tady nemuzu takhle ventilovat :lol:
Aaaaaaaaaaa kruci :oops: :oops: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

:lol: :lol: :lol: :lol: 4% :lol: :lol: :lol: :lol:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Odpovědět

Zpět na „COUPE“