Povinné zmluvné poistenie / Havarijne poistenie

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já nad tím taky uvažoval.ale kdybych to zpátky bral z depozitu,musel bych mít udělanou novou technickou,ne?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Kamil píše:Já nad tím taky uvažoval.ale kdybych to zpátky bral z depozitu,musel bych mít udělanou novou technickou,ne?
ne technická nemá na registrační značky žádný vliv jedině když auto přihlašuješ tak musíš na evidenčnu dojed (lepší to je když más STK platné ale když tě nechytnou :wink: ) technická má svou dobu a na tom nic nemění depozit
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

A víš to na 100 % ?Já mám takový dojem,jak si kolega dával značky do depozitu,řekli mu,že mu je dají na základě STK.Ale teď nevím,jestli neměl tu STK prošlou.A taky nevím,jestli by mi to ručení pojišťovna ukončila,anebo by trvali na tom,že by mi to jenom pozastavili.A ještě bych se chtěl zeptat...Platí se něco za depozit?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

S depozitem je to takhle.Odneseš tam značky,oni ti zapíšou uložení značek do velkého techničáku.Potom zajdeš na pojišťovnu a na základě předloženého TP ti pojistku zruší,vrátí předplacené pojistné a vydají papír s potvrzenou délkou bonusu.Při vyzvednutí značek musí auto mít platnou tech.kontrolu-v tom případě se na nic neptají a za minutu odcházíš se značkami(před vyzvednutím musíš kdekoliv uzavřít pov.ručení,protože bez pov.ručení ti značky nevydají).Pokud ti během uložení značek projde technická,musíš nejdříve zajet s autem na STK a s potvrzením o kontrole teprve zajít pro značky. :wink:
Uložení(třeba na den :lol: )značek do depozita je cesta jak kdykoliv změnit pojišťovnu bez ztráty bonusu.Jo,ještě poznámka-doba uložení značek v depozitu se nepočítá do počtu měsíců bonusu :wink: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Díky za cenné informace.A neodmítne mě pojišťovna zase?Co když mi řeknou,že mi to neukončí,ale jenom pozastaví.To bych byl zase v pr...A vložení do depozitu,nebo vyzvednutí je zdarma?Nebo se platí nějaký poplatek?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Pojišťovna ti UKONČÍ pojistku.A ty si po vyzvednutí značek vybereš jakou chceš.Za uložení a vyzvednutí se platí.Před pár roky to bylo doslova několik desetikorun.Tenhle rok jsem je do depozita nedával,protože nebyl sníh :lol: .Ale minulý rok jsem platil tuším do 200 Kč za uložení a 50,-Kč za vyzvednutí.Současné ceny budou podobné,takže to jde. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Tak to je fajn.Díky za informaci. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Kamil píše:Tak to je fajn.Díky za informaci. :)
Rádo se stalo. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Borek píše:Pojišťovna ti UKONČÍ pojistku.A ty si po vyzvednutí značek vybereš jakou chceš.Za uložení a vyzvednutí se platí.Před pár roky to bylo doslova několik desetikorun.Tenhle rok jsem je do depozita nedával,protože nebyl sníh :lol: .Ale minulý rok jsem platil tuším do 200 Kč za uložení a 50,-Kč za vyzvednutí.Současné ceny budou podobné,takže to jde. :wink:
Když jsem na konci roku dával značky do depozitu tak po mne chtěli 100 fufníků nevím co budou chtít za vyzvednutí ale myslím že tam bylo napsáno že se snad platí jen za uložení :wink: Jinak pro značky si na bohdalec asi půjdu příští týden tak budem vědět kompletně o co gou :)
Tohle téma se mi hodí protože asi budeme rušit ručení na Subárku a půjdeme ho udělat jinam... s bonusem za rok chtěli po tátovi za 2l 8000,- v český, to fakt ne vyděrači :!:

Ještě další věc... Vydají mi značky v okamžiku kdy mám potvrzení o pojištění vozidla ale pojištění ještě nenabylo platnosti?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Ještě další věc... Vydají mi značky v okamžiku kdy mám potvrzení o pojištění vozidla ale pojištění ještě nenabylo platnosti?[/quote]

Pojištění nabývá platnosti tvým podpisem.Podle mne stačí pojišťovně zaslat smlouvu o prodeji,oni nemají páky jak zjistit pravdu.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

antek píše:Ještě další věc... Vydají mi značky v okamžiku kdy mám potvrzení o pojištění vozidla ale pojištění ještě nenabylo platnosti?
Pojištění nabývá platnosti tvým podpisem.Podle mne stačí pojišťovně zaslat smlouvu o prodeji,oni nemají páky jak zjistit pravdu.[/quote]
Ale nee tak sem to nemyslel, ja to auto uz vlastnim... jen si chci vyzvedout znacky co sem dal do depozitu driv nez bude pojisteni aktivni zacina mi 14. a nevim jestli mi ty znacky vydaj treaba 12. :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Ale nee tak sem to nemyslel, ja to auto uz vlastnim

Tak to jsem asi špatně porozuměl,omlouvám se,měl jsem za to,že chceš změnit pojišťovnu mimo řádný termín.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Pokud tam bude pozorný úředník,tak ti je před platností pov.ručení nevydá.A platí se nějaké drobné i při vyzvednutí. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Aha tak to chyba... prinejhosrim si pro nej teda zajedu pristi patek no :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Nevíte někdo, jestli může prodejce dopředu zjistit číslo technického průkazu a VIN (dřív než je auto u něj)? Potřeboval bych tyto dva údaje znát co nejdříve, abych mohl auto pojistit přes internet (je to levnější).
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“