LAK - problemy & ochrana

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Mexican píše:
milk píše:Ten turtl vax nekupuj zbytečně vyhozený prachy.já ho koupil modrý a vůbec se neztratily ani nejmenší škrábance zmyčky takže jen na peníze
no Turtle wax magic corol som kupil, bol v zlave za 350 sk (cca 280 Kc) no nekup to :-) cez vikend to vyskusam. Obavam sa vsak, ze zas toho budem mat viac na mne nez na aute :D
Ja som to vyskusal na jednej casti auta ktora vyzera napodobne ako ta tvoja a nic moc... Skrabance ostali... Mno natrel som asi tak 5% s afta a rozdiel ziadny.. Proste stale to vidim.... Keby, ze o tom neviem mozno by to bolo lepsie.. :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Reklama
 

Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Tak vcera som bol reklamovat ten "odpadnuty" lak, technik to nafotil a poslal do BA, uvidime ako sa k tomu vyjadria... Ja som presvedceny o tom, ze to odpadlo same (na cudzie zavinenie to nevyzera)...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
milk
Příspěvky: 8
Registrován: 27 bře 2008, 10:25
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milk »

adam221 píše:
Mexican píše:
milk píše:Ten turtl vax nekupuj zbytečně vyhozený prachy.já ho koupil modrý a vůbec se neztratily ani nejmenší škrábance zmyčky takže jen na peníze
no Turtle wax magic corol som kupil, bol v zlave za 350 sk (cca 280 Kc) no nekup to :-) cez vikend to vyskusam. Obavam sa vsak, ze zas toho budem mat viac na mne nez na aute :D
Ja som to vyskusal na jednej casti auta ktora vyzera napodobne ako ta tvoja a nic moc... Skrabance ostali... Mno natrel som asi tak 5% s afta a rozdiel ziadny.. Proste stale to vidim.... Keby, ze o tom neviem mozno by to bolo lepsie.. :)
jsem ti to říkal že to je pouze na peníze a účinek žádný :lol:
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Takze reklamcia uznana :lol: , uz si len najst cas (dva dni :? )...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

peaty píše:Takze reklamcia uznana :lol: , uz si len najst cas (dva dni :? )...
Dva dni a budes mat opet pekny naraznik... :D
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Na mojom ciernom aute su velmi az prilis viditelne skrabance, miniskrabance po autoumyvarke (to som ju absolvoval za necele dva roky co mam auto asi 4x) snazim sa teda problem riesit a dostat auto co mozno do povodneho (autosalonoveho) stavu. Ak zasvieti na auto priame slnko, az sa cloveku nechce pozerat ake je to otrasne, suvisla mozaika skrabancov od strechy cez dvere kapotu..ach jaj.. moja dilema.. su firmy zamerane na profesionalne vycistenie karoserie, strojove lestenie, zakryvanie ryh po autoumyvarke.. zverit sa do ruk takejto firmicky alebo .. nataahnut predlzovak na zahrade prikupit turtle wax a skusat skusat skusat. Cena ktoru firme zaplatim je 2500 Sk.. ake su vase skusenosti? presiel uz niekto touto procedurou v cistiacej firme? poradte
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Ja som daval asi pred rokom cistit Octaviu, ktora mala 7rokov, daval som robit komplet, zvonka aj zvnutra, vybrus laku s komplet cistenim za 4500sk, ked som prisiel pre auto, tak som ho nespoznal... Ako koby vyslo z linky :) ak ti to urobia fakt solidne, tak budes spokojny... Ale na Hcku som to ece neskusal...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

altrex: cez vikend som lestil auto magic colorom od Turtle waxu... bol som modry este den, ale jemne skrabance to preslo, co je super

nabuduce skusim kombinaciu tuzky a toho magic color, teraz som to nestihal.. a bol to moj prvy krat :oops:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

dik za reakcie, co sa tyka kompletneho zabrblania od chemickych maglajzov tak prave tomu sa chcem vyhnut, nie som prilis zrucny, stravil by som nad lestenim a zakryvanim jemnych skrabancov cely den minimalne a ani to by - ako sa poznam - neprinieslo pozadovany efekt.. ako pisal Adam - skusim to shupnut nejakej firme, este najst tu spravnu..nerad by som zaplatil 2-3 litre a nakoniec mal odflaknutu robotu.. ale ta cierna farba kefy umyvarky fakt nelubi.. fakt sa na to neda cez slnecny den kukat.. ahoj
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Jedna,dnes už ftipná:
Za starých časů jsem vlastnil Lada 1200 a celé léto jsem jí kytoval brousil a koncem prázdnin, mě jí kámoš slavnostně nastříkal. Druhý den večer jsme jeli z kina a řídila manželka. Povídám jí zajedeš do vrat nebo to mám vzít já? Bo sem měl pivko, tak jsem neřídil. Noooo nezajela.... worvala celou levou stranu... :) Týden jsem zase brousil a kytoval, stříkal.... Nebudete mi věřit, ale další týden jsem ho půjčil její sestře, mojí švagrový a co myslíte? Nezajela... a ještě vyvrátila sloupek... :D Dnes se směju, předtím jsem byl krok od masakru motorovou pilou ( v té době neměl scénárista z Texasu ani ponětí, co by se odehrálo v Hradci )
Poučení: Vys... se na malé škrábanečky a opravovat, až to bude stát opravdu za to :P :D
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

hubis: hradecky masaker :shock: este to teda zvazim ..
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

lak

Příspěvek od RUMiiiK »

jak ste spokojeni s lakem?? ja delam v servisu škoda/hyndai a na modrym Accentu se nam totalne odloupal lak v myčce
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Že by technologická chyba Turků při máchání karosérie v zinku? Já mám lak zatím v pohodě. Do myčky jezdím tak 1x za měsíc.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Mne sa akurat zacina odlupovat na zadnom narazniku, ale nie mojou chybou... Pojde to na reklamacku...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Hm, ako tak vidim, nebol som jediny pripad :roll: . To moc pozitivna sprava nie je, ked sa to zacina objavovat viacerym :!: . Mne odpadol kusok laku na prednom narazniku, riesilo sa to reklamaciou, uznane bez problemov...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“