U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Tak po dnesnim litani po Hyundai sem zjistil zajimave veci. Navrh leasingu se zpracovava tak cekam na vyhotoveni. Uvidime co nabidnou. Potom reknu. Ale libi se mi pristup prodejcu co nabizeji zdarma navic a ja nevim co. Snazi se vam navykladat jak vam daji ruzne veci zadarmo jak to budete mit vyhodne a ja nevim co. Zjistil sem jedno.: objednam si auto Hyundai Accent 1.5 CRDi ve vybave Elegance za 319.900,- + 9.000,- Metalíza + 6.900,- Zam. zpatecky. Tod vse. Cena 335.800,- Kc. Co jsou veci navic jako sou lita kola 8.000,- ktera se daji sehnat jina a hezci. Dale me prekvapila vana do zavazadloveho prostoru kterou mi nabizeli cca 2.500,- Kc ktera se da koupit a netu original do Hyundaie ze 790,- Kc. Nabizeli jeste gumove koberecky za 1.700,- Kc na netu origos 650,- a jeste stresni nosic v hodnote 3.000,- Kc na netu cca 700,- Kc. Jo a jeste autoradio CD zdarma. No maji na tom narazeno jako hrom. Tudiz sem se rozodl jen pro zaklad + metla + zam. zpatecky a to jim jeste vymluvim ze to chci vsechno zadarmo misto tech serepaticek. Zbytek dokoupim zvlast. No uvidime jak povoli. Orezavat se nenecham...... :D Jo a konecne sem se rozhodl pro barvu. Chci tu Natural gray. Zatim papanek :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak to se nenech oškubat.
Já jsem si o ty gum. koberce vysloveně řekl a metlu taky, přídavkem pro mě budou zástěrky (možná). Gumu do zav. prostoru si koupim jak říkáš z netu...takovy prachy za to dávat nebudu. Tak jen ždímej, ždímej :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Tak sem obcihnul prodejce a nejlepe mi vysli ve Vyskove. Serepaticky sem ani tak nezadal ale: Chtel sem Accenta v eleganci 1.5 CRDi 319.000,- dali mi jeste na akcni cenu 20.000,- slevu + prictem metalizu + zam. zpatecky tak sem se dostal na 315.800,- . Coz je nejlepsi cena co sem kde dostal. Vypadato ze v patek objednavam a v cervnu ho budu mit..... ale reknu vam asi to cekani nepreziju..... :D

PS: jo a leasing 6.500,- (AutoFIN) cca aji s pojistenim a maji vtom i pojisteni vsech skel, 72 mesicu a 0% akontace. Co vy na to?
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Rastin píše:Tak sem obcihnul prodejce a nejlepe mi vysli ve Vyskove. Serepaticky sem ani tak nezadal ale: Chtel sem Accenta v eleganci 1.5 CRDi 319.000,- dali mi jeste na akcni cenu 20.000,- slevu + prictem metalizu + zam. zpatecky tak sem se dostal na 315.800,- . Coz je nejlepsi cena co sem kde dostal. Vypadato ze v patek objednavam a v cervnu ho budu mit..... ale reknu vam asi to cekani nepreziju..... :D

PS: jo a leasing 6.500,- (AutoFIN) cca aji s pojistenim a maji vtom i pojisteni vsech skel, 72 mesicu a 0% akontace. Co vy na to?
celkom fajn. Pytela vo Vyskove vie predat. Ale ked sa clovek pyta na servis, nevedia rozdiel medzi 1,1 Atosom a 1,5 CRdi Accentom. Pani odtial mi 2 krat poslala ceny na garancku na benzinoveho atosa namiesto CRdi Accenta.. a to aj po upozorneni vobec netusili aky olej tam mechanici leju a trochu neisto odpovedali na vymenu filtra A/C .. no co na to povedat.. proste Vyskovaci :lol:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Tak zitra jdu slozit zalohu a obednat si ho. Rozhodl sem se pro tmavesedou barvu. Vypada vni nejlepe. Teda jen muj nazor.... :D 11.6.2008 budu dalsim majitelem Accentika. Kuciiiii ja se tesim jak male dite. Taky ste meli takovy pocit? Jo a beru to teda nakonec vtom Vyskove. Dali nejlepsi nabidku..... :P
likvidátor
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2008, 15:24

Příspěvek od likvidátor »

Rastin píše:Tak sem obcihnul prodejce a nejlepe mi vysli ve Vyskove. Serepaticky sem ani tak nezadal ale: Chtel sem Accenta v eleganci 1.5 CRDi 319.000,- dali mi jeste na akcni cenu 20.000,- slevu + prictem metalizu + zam. zpatecky tak sem se dostal na 315.800,- . Coz je nejlepsi cena co sem kde dostal. Vypadato ze v patek objednavam a v cervnu ho budu mit..... ale reknu vam asi to cekani nepreziju..... :D

PS: jo a leasing 6.500,- (AutoFIN) cca aji s pojistenim a maji vtom i pojisteni vsech skel, 72 mesicu a 0% akontace. Co vy na to?
Ahoj Rastine jsem tady nový ale docala mě zaujalo tvé vlákno, ohledně slev. Myslím, že jsi trošku naletěl na tu 20.000,- slevu, protože je to nejspíš sleva na leasing, protože dle splátek to tak vypadá. orientačně jsem si nechal poslat na tvou částku leasing od prodejce a tam mě vycházela splátka na původní cenu335.800,- Kč vč. pojištění cca 6.156,- Kč s nulovým sml. poplatkem. Tzn. ve splátkách pěkně přeplatíš. opticky to vypadá dobře ale toť asi vše. Vyjížděli ti někde jinde nějaký kalendář??. Mezi náma bzch bral úvěr kde jsi hnedka majitelem, pokud Ti auto v leasingu ukradnou nebo budeš bourat tak můžeš na tom pěkně prodělat...... Kdysik jsem se tak nechal napálit a 11 měsíců jsem platil a auto fuč...... :x
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

likvidátor píše:
Rastin píše:Tak sem obcihnul prodejce a nejlepe mi vysli ve Vyskove. Serepaticky sem ani tak nezadal ale: Chtel sem Accenta v eleganci 1.5 CRDi 319.000,- dali mi jeste na akcni cenu 20.000,- slevu + prictem metalizu + zam. zpatecky tak sem se dostal na 315.800,- . Coz je nejlepsi cena co sem kde dostal. Vypadato ze v patek objednavam a v cervnu ho budu mit..... ale reknu vam asi to cekani nepreziju..... :D

PS: jo a leasing 6.500,- (AutoFIN) cca aji s pojistenim a maji vtom i pojisteni vsech skel, 72 mesicu a 0% akontace. Co vy na to?
Ahoj Rastine jsem tady nový ale docala mě zaujalo tvé vlákno, ohledně slev. Myslím, že jsi trošku naletěl na tu 20.000,- slevu, protože je to nejspíš sleva na leasing, protože dle splátek to tak vypadá. orientačně jsem si nechal poslat na tvou částku leasing od prodejce a tam mě vycházela splátka na původní cenu335.800,- Kč vč. pojištění cca 6.156,- Kč s nulovým sml. poplatkem. Tzn. ve splátkách pěkně přeplatíš. opticky to vypadá dobře ale toť asi vše. Vyjížděli ti někde jinde nějaký kalendář??. Mezi náma bzch bral úvěr kde jsi hnedka majitelem, pokud Ti auto v leasingu ukradnou nebo budeš bourat tak můžeš na tom pěkně prodělat...... Kdysik jsem se tak nechal napálit a 11 měsíců jsem platil a auto fuč...... :x
Nazdarek. Ja tu taky nejsem zrovna kovanej :P Nechci posuzovat spatne a rikat tu nejake hlouposti, ale vsude sem dostal presne stejnou nabidku jako ty stim ze mi daji zdarma to a to a ja nevim co vsechno. Ja dostal jeste 20.000,- Kc slevu ale nic zdarma az na nejake drobnustky. Nulu mi nebyli skoro nikde schopni dat az sem vyjednal prez moji spolecnost kde pracuji vyjimku u autiFINU. Dcera Skofinu..... :D Auto mam max na 3 roky. Pak pujde do sveta. Navic tvoje mesicni splatka je zajimava. Kde a za jakych podminek si se na ni dostal? Nulu a maximalni zustatkovou hodnotu ti malo kdo da. Proto by me to zajimalo. Na tvoji castce sem musel dat minimalne 10% akontace. Uver mozna, ale to v pripade ze bych si auto chtel nechat az do srotu..... :P Napis. Jsem zvedavej....
maxbubakoff
*
Příspěvky: 11
Registrován: 05 bře 2008, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nekupoval jsem sice Accenta, ale Matrixe

Příspěvek od maxbubakoff »

Ale rozhodně mohu doporučit případným zájemcům z okolí Prahy Hyundai Průhonice, výbornej, vstřícnej přístup, dokonce jsem si rozmyslel původně sjednanou výši akontace a splátek. Prostě poprvé jsem si připadal jako vážený klient. Byl jsem se předtím podívat v NH Caru na Broumarské...(vím, je to Škodovka)...ale tímto bych rád odradil případné zájemce...Arogance, nechuť, pro ně jste prostě póvl. Ale říkám si, ještěže tak, možná bych měl doma udejchanou fábku hovno to pojede...takhle si vozím pozadí v pohodlným a relativně silným vozítku. Takže, není to sice okolí Brna, ale s Orbis Real Průhonice jen ty nejlepší zkušenosti.
Hyundai Matrix, 1,5 CRDi VGT Celadon Blue
likvidátor
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2008, 15:24

Příspěvek od likvidátor »

Rastin píše:
likvidátor píše:
Rastin píše:Tak sem obcihnul prodejce a nejlepe mi vysli ve Vyskove. Serepaticky sem ani tak nezadal ale: Chtel sem Accenta v eleganci 1.5 CRDi 319.000,- dali mi jeste na akcni cenu 20.000,- slevu + prictem metalizu + zam. zpatecky tak sem se dostal na 315.800,- . Coz je nejlepsi cena co sem kde dostal. Vypadato ze v patek objednavam a v cervnu ho budu mit..... ale reknu vam asi to cekani nepreziju..... :D

PS: jo a leasing 6.500,- (AutoFIN) cca aji s pojistenim a maji vtom i pojisteni vsech skel, 72 mesicu a 0% akontace. Co vy na to?
Ahoj Rastine jsem tady nový ale docala mě zaujalo tvé vlákno, ohledně slev. Myslím, že jsi trošku naletěl na tu 20.000,- slevu, protože je to nejspíš sleva na leasing, protože dle splátek to tak vypadá. orientačně jsem si nechal poslat na tvou částku leasing od prodejce a tam mě vycházela splátka na původní cenu335.800,- Kč vč. pojištění cca 6.156,- Kč s nulovým sml. poplatkem. Tzn. ve splátkách pěkně přeplatíš. opticky to vypadá dobře ale toť asi vše. Vyjížděli ti někde jinde nějaký kalendář??. Mezi náma bzch bral úvěr kde jsi hnedka majitelem, pokud Ti auto v leasingu ukradnou nebo budeš bourat tak můžeš na tom pěkně prodělat...... Kdysik jsem se tak nechal napálit a 11 měsíců jsem platil a auto fuč...... :x
Nazdarek. Ja tu taky nejsem zrovna kovanej :P Nechci posuzovat spatne a rikat tu nejake hlouposti, ale vsude sem dostal presne stejnou nabidku jako ty stim ze mi daji zdarma to a to a ja nevim co vsechno. Ja dostal jeste 20.000,- Kc slevu ale nic zdarma az na nejake drobnustky. Nulu mi nebyli skoro nikde schopni dat az sem vyjednal prez moji spolecnost kde pracuji vyjimku u autiFINU. Dcera Skofinu..... :D Auto mam max na 3 roky. Pak pujde do sveta. Navic tvoje mesicni splatka je zajimava. Kde a za jakych podminek si se na ni dostal? Nulu a maximalni zustatkovou hodnotu ti malo kdo da. Proto by me to zajimalo. Na tvoji castce sem musel dat minimalne 10% akontace. Uver mozna, ale to v pripade ze bych si auto chtel nechat az do srotu..... :P Napis. Jsem zvedavej....
Ahoj na tu splátku jsem se dostal s Hyundai leasingem(ČSOB), k nulové akontaci prý chtějí jen doklad o příjmu. Ty máš k té splátce 6.500 ještě nějakou zůst. hodnotu???????, protože v kalkulaci, kterou mám je zůst. hodnota 1190,- Kč Jak píšeš že auto budeš za 3 roky prodávat tak doplatkem leasingu zaplatíš i celé úroky za celou dobu těch 7 let které by od tebe za celou dobu získali. ty úroky ti nikdo teď neřekne, ale až dojde na lámání chleba tak to je horší....
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Nazdarek. Nebudu tu uz resit jestli jsem udelal dobre nebo ne. Penize trosku neresim. Reknu tedka jen jedno. Kurna hosi je to krutaaaa kaaara!!! Mam ho 2 dny a jsem fakt rad ze jsem jeho majitelem. Jinak rada dalsim budoucim majitelum, je nejlepsi fakt hledat, ptat se a porovnavat. Ja u Pyteli ve Vyskove byl maximalne spokojeny...... :D
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Tak mi dneska přišlo upozornění, že Iromez (prodejce Hyundai) v Jihlavě končí. Jejich služby mohu i nadále využít v Pelhřimově a v Jindřichově Hradci. To je tedy pro mě hořké zklamání, jednou ze základních podmínek při koupi nového vozu pro mě byla dostupnost značkového servisu v místě bydliště. Bohužel, nemám tolik času (ani trpělivosti), abych objížděl okolní (či ještě vzdálenější) okresy.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Jojo, taky jsem na to dneska čuměl.
Byl jsem za paní Ďáskovou se pochlubit se zlaťanem a přijedu k Iromez a tam prázdno...akorád nějaký mechanik tam byl a ptal se mě, zda mám něco s autem...i mě to zklamalo :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Mi to říkali v Havl.Brodě.Je to asi 3 týdny,když jsem se byl svézt i30CW.
Málo kšeftů.Doufají,že se zákazníci natahnou.Nahnojili si se Ceedem.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Tak jsem se dneska díval na prodejce na Vysočině (na ofi. stránkách Hyundai)
A Hošek Motor Třebíč tam není :?
Bylo mi divné, že když jsem jim volal zkrz fridex, nebrali mi to :?
Tak to vypadá, že to tam zrušili...i když pokud prodávali auta stejně každému, jako mně, tak se ani nedivím...budu muset začít komunikovat s Pelhřimovem, protože po Vánocích jedu na 1. garančku :roll:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od cert »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Tak jsem se dneska díval na prodejce na Vysočině (na ofi. stránkách Hyundai)
A Hošek Motor Třebíč tam není :?
Bylo mi divné, že když jsem jim volal zkrz fridex, nebrali mi to :?
Tak to vypadá, že to tam zrušili...i když pokud prodávali auta stejně každému, jako mně, tak se ani nedivím...budu muset začít komunikovat s Pelhřimovem, protože po Vánocích jedu na 1. garančku :roll:
Co jsem zjistil, tak Ti v Iromezu sice vlastní olej vezmou bez problému, ale přijímací technik to zapíše do servisní knížky. Vehementně se Ti budou snažit nacpat Castrol. Viz https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... &sk=t&sd=a zhruba v polovině stránky....
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“