Prodejnost MATRIX

Moderátor: Moderátoři

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od zdenek76 »

To by mě zajímalo, kde ty Matrixi jezdí, jestli potkám měsíčně jednoho dva tak možná i přeháním (a to ten jeden je furt ten samej). Stejně jako Kia Picanto, která snad byla vloni nejprodávanější v mini vozech, za poslední půl rok jsem ty auta potkal snad tři.

Třeba nové SantaFe potkávám na každým rohu, nový Accent taky a s i30 je to to stejný. Pomalu těm statistikám přestávám věřit, nebo to všechno jezdí v nějaké uzavřené zoně a do normálního provozu se to nedostane.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
kabi
*
Příspěvky: 60
Registrován: 04 pro 2008, 23:33
Bydliště: Slaný

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od kabi »

zdenek76 píše:To by mě zajímalo, kde ty Matrixi jezdí, jestli potkám měsíčně jednoho dva tak možná i přeháním (a to ten jeden je furt ten samej). Stejně jako Kia Picanto, která snad byla vloni nejprodávanější v mini vozech, za poslední půl rok jsem ty auta potkal snad tři.

Třeba nové SantaFe potkávám na každým rohu, nový Accent taky a s i30 je to to stejný. Pomalu těm statistikám přestávám věřit, nebo to všechno jezdí v nějaké uzavřené zoně a do normálního provozu se to nedostane.
no je fakt co ho mám tak když courám po praze (rídím tramvaj) tak koukám jestli náhodou neuvidím a zatim jsem viděl jednoho na pankráci jednoho na břevnově a dva v dejvicích zbylých 700 je asi v garážích :-k
Matrix 1,5 CRDi VGT R.V. 2008
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od behe »

Januar+Februar v SR - spolu 13 ks. Slabota...
este aj ten Mercedes Benz ma 30 ks B-cka.
Matrix Premium 1.6
Uživatelský avatar
kabi
*
Příspěvky: 60
Registrován: 04 pro 2008, 23:33
Bydliště: Slaný

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od kabi »

dnes jsem měl štěstí viděl jsem v Praze dva matrixy najednou jela ob jedno auto za sebou nahoru ke hradu :D kdy se to člověku poštěstí =P~
Matrix 1,5 CRDi VGT R.V. 2008
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od Borek »

kabi píše:dnes jsem měl štěstí viděl jsem v Praze dva matrixy najednou jela ob jedno auto za sebou nahoru ke hradu :D kdy se to člověku poštěstí =P~
Se nediv-Vašek se prý pohádal s Livií,tak teď jezdí domů na hrad každý zvlášť. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od behe »

Tak teda srotovne Hyundaiu pomohlo:

Za januar az februar Hyundai predal 209 aut z M1, kym za marec je to 359!
Tento pocet obnasa 5.53% kolaca M1, cim sa v marci Hyundai stal
siedmou najpredavanejsou znackou (doteraz vzdy sa drzal niekde okolo 13. miesta).
Poradie: Skoda, 2. Peugeot, 3. Renault 4. Citroen 5. Kia 6. Ford 7. Hyundai.

A co Matrix - januar+februar 13 ks, v marci 23.
Marcovych 23 ks je porovnatelnych s Xsarou Picasso (23), cim si tieto dva vozy
delia 2.a 3. miesto hned za Chrumsterom, ktory by som ja osobne ani medzi MPV neradil.
Matrix Premium 1.6
postai
*
Příspěvky: 26
Registrován: 08 lis 2008, 18:40
Bydliště: Lišany

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od postai »

Zdravím, já jsem od Rakovníka ,Matrix jsem koupil na Kladně,jako jeden z prvních kusů po faceliftu, ,ale máte pravdu ostatní asi jezdí kanály nebo leští v garáži .V Rakovníku vídám jen jeden modrý kus a na cestách potkávám jen pininfariny, nebo Santy , Acenty a občas Tuscona.
Manželka pracuje na benzince a je dost velký fanda do aut ,její průzkum za půl roku ,Acenty, Santa Fe ,Coupe,30cítky ale Matrix nic,nic....,prostě zajíždí tam k nim jen ten náš Ale asi to bude něčím jiným my si ho koupili protože jsem chtěl funglovku prostě nové je nové to mi nikdo nevymluví ojetin jsem měl haldy a zrovna tak je to na silnicích na 300 nových XAR picaso tutově připadne 2000 ojetých šunek pochybné kvality postrašených leštěnkou a kdoví čím ještě tohoto typu dovezených zvenku .Ivan :hyu:
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od ross07 »

Zdravím, já jsem zase z Pardubic a taky jich tu moc nejezdí.Alespoň co potkávám. O to jsme vzácnější a neokoukáme se :lol: Můj odhad je tak 7-8 na PCE značkách i s tím naším Pininfarina.
1. Náš "mat" je zelená metla (podle :hyu: je to moderate silver)
2. potom další kousek,parkuje nedaleko od nás ta samá barva, jezdí v něm starší pán...potkávám ho dost často
3. Loni (2008) jsem asi 3x potkal mladou rodinu, barvou si nejsem jistej asi modrá
4. Další tuším asi šedá parkuje ve městě na Suk. tř.
5. Další exemplář v červené ... už ta novější maska 2005...
6. Potom asi 2 už ty nové kousky r.v. 2008... potkávám občas na cestě domů. V jednom jezdí nějaká slečna :shock: tak koukám :lol: potkávám ji tak 1-2x do měsíce.
8...9... další nepotkávám, asi se míjíme ... nebo další nejsou...

Moc nás není , a musím přiznat, že je snazší potkat Fiat Multipla než Matrixe.
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od ross07 »

Tak jsem v Pardubicích potkal dalšího Matrixe, červená barva, přední maska do r.v. 2005 (ne pletivo), tmavá skla na celém autě a zadní stříška na zadních dveřích a E-čková značka . Parkoval 29.4 kolem 10h v podzemním parkovišti Hypernova. Není to někdo v vás co jsem na forum chodí? Příště zaparkuju vedle něj a udělám společnou fotku aby mi někdo věřil že jezdí :lol: =D> :D/ :hyu:
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od behe »

Matrix Premium 1.6
kaspi
**
Příspěvky: 127
Registrován: 20 úno 2008, 14:35
Bydliště: Vsetín

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od kaspi »

No vidíte, já jsem z dědiny u Vsetína (cca 900 obyvatel) a jezdíme tu s Matrixem dva 8) . Je fakt, že známý ho má už pár let a já jsem se vloni nechal inspirovat, protože nebýt ho, tak ani nevím, že nějaké takové auto existuje :shock:
Matrix Premium 1,6, 2/2008
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od behe »

A konecne je tu aprilova statistika. Celkom zaujimava -
na slovensku sa za april predalo 49 kusov Matrixa! To je 85 kusov od zaciatku roka,
cize v aprili sa "minulo" viac Matrixov nez za prve tri mesiace spolu.

Viac nez Matrixov sa predalo len z Berlinga a samozrejme z Khroomstera, co su ale trosku ine kategorie,
takze pri vhodne zvolenych pravidlach je Matrix jasny neporazitelny vitaz =D> [-o<
Matrix Premium 1.6
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od behe »

26 ks za maj
Matrix Premium 1.6
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Setkání

Příspěvek od ross07 »

...tak se to dnes sešlo... parkoviště dnes 26.7 2009 cca v 17h v ZOO Dvůr Králové. Jen co jsem zahlédl 3x Matrix na ploše 20x20m :mrgreen: =D> . Ten zelený na první fotce vlevo je můj... 8)

... ty ostatní dva, není to někdo z Vás co jsem chodí ? :D/ :hyu:
Přílohy
P1090168.JPG
P1090168.JPG (169.74 KiB) Zobrazeno 1770 x
P1090167.JPG
P1090167.JPG (187.23 KiB) Zobrazeno 1769 x
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
Uživatelský avatar
kotimir
Příspěvky: 6
Registrován: 07 bře 2009, 18:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejnost MATRIX

Příspěvek od kotimir »

Tak já mám spíše opačnou zkušenost.Jezdím každý den po Liberci (řidič MHD) a někdy se mi poštěstí potkat v ulicích i 7 kousku.Zas to tak špatný není,ne?
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“