Tomuto hovorim smola

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Já měl na parkovišti ještě lepšího idiota ten odřel blatníky a nárazníky několika aut před domem včetně mě a nakonec jedné fábii nárazník urazil a to tím způsobem že skončil na jedné straně roštípaní na zemi a všichni tutéž červenou na svých poničených autech ale divné že jsem žádné červené auto parkovat u našeho baráku neviděl a to na množství stejně poškozených aut je divné
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Včera večer jsem přijel z víkendu a koukám na Atose, který mi stál před domem a málem jsem do něj z šoku naboural Accentem. Zadní nárazník totálně odřenej až na plast v délce cca půl metru. (K náladě mi nedodala ani manželka, která prohlásila: říkala jsem ti v pátek ať to přeparkuješ...... :x ). Malej ťukacec pochopím, to se holt stane, ale tohle je na vraždu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

jandaxx píše:Lidi jsou prostě čůráci. Nedávno jsem viděl, jak Mondeo nacouvalo koulí do Filcky takovým způsobem, že zarazilo značku do nárazníku. Čůrák v klidu odjel a zaparkoval o dvě místa dále, aby to nebylo na něj. Koukal jsem na to, když jsem byl venku se psem.
No a co jsi udělal? Vypustil jsi psa s povelem: "TRHEJ, ŠUPÁK JE TO!!"
Nebo snad ne?
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Lukino píše:
jandaxx píše:Lidi jsou prostě čůráci. Nedávno jsem viděl, jak Mondeo nacouvalo koulí do Filcky takovým způsobem, že zarazilo značku do nárazníku. Čůrák v klidu odjel a zaparkoval o dvě místa dále, aby to nebylo na něj. Koukal jsem na to, když jsem byl venku se psem.
No a co jsi udělal? Vypustil jsi psa s povelem: "TRHEJ, ŠUPÁK JE TO!!"
Nebo snad ne?
No jezevčíka by asi zašlápl. Co s takovým hovadem? Vytáhne na tebe bouchačku nebo kudlu.
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Tak nic sme neporiesili. Chlapik povedal, ze take auto kupil v Taliansku. Policajt pokrcil plecama a odisiel. Kedze sa nejedna pre nich o nic vazne tak na to dlabu. Cista skoda pre nas 5000Sk. Dnes je tak skurvena doba a tolko hajzlov, ze je to na plakanie.
Podiel na tom maju aj poistovne pretoze tie ich bonusy ludi odradzaju k cestnosti a serioznosti.

Tak prajem vsetkym aby sa im taketo veci nestali a vela stastnych km.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

To je ještě v pohodě. Já jednou nechal auto na parkovišti a když jsem přišel za dvě hodiny, tak jsem ho našel pěkně dobitý. Celý pravÝ přední blatník orvaný a namáčknutý až na kolo. Musel jsem to vybouchat kladivem, abych mohl odjet. Jinak bych si tím blatníkem prořízl pneumatiku. Nový blatník stál 12, perleť metla 6, plastový podběh asi 2000 + práce. Celková škoda cca 25 000. Bylo to od nějakýho xindla s nákladním autem. Nacouval do toho tou kolejnicí, co mají vzádu. Osobák to nemohl být. A co, vypláznul jsem 25. Skoro jsem to obrečel. auto, opečovávaný mazlík, každý se za ním otočil.
Odpovědět

Zpět na „ATOS“