i30 má povedenější design než ceed

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

slabostka
*****
Příspěvky: 1731
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

re

Příspěvek od slabostka »

...prečo myslíte I30 v predajoch nestíha za ceedom? Slabý marketing, reklama? Mne sa dizajnovo skor páči ceed, ceny sú udajne výhodnejšie u I30- lepší pomer výbava vs cena... fakt že ceedov je dosť, I30 ako šafránu, pekne sa predáva hlavne accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
bushman
*
Příspěvky: 70
Registrován: 02 čer 2008, 21:50
Bydliště: KE

Re: re

Příspěvek od bushman »

slabostka píše:...prečo myslíte I30 v predajoch nestíha za ceedom? Slabý marketing, reklama? Mne sa dizajnovo skor páči ceed, ceny sú udajne výhodnejšie u I30- lepší pomer výbava vs cena... fakt že ceedov je dosť, I30 ako šafránu, pekne sa predáva hlavne accent
myslim si, ze je to tym ako Ceed zabodoval verziou SW uz od augusta minuleho roku, kdezto i 30-tka prisla s verziozu CW az teraz v aprili. Inac suhlasim, mna taktiez vysla i30 CW aj s ESP lacnejsie ako porovnatelny Ceed + interier je niekde inde ako u kie, ktora bola u mna donedavna horucim favoritom (ale len do momentu, kym som si nesadol do style verzie i30)
ix35 F/L 2.0 CRDi 135kW 4x4 PREMIUM White 2/2014
i30 CW 1.6CRDi VGT 85kW STYLE, 6/2008 - bolo super no už je preč
Renault Megane 1.4 55kW, 6/1999
Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Luboshak »

bushman píše:
slabostka píše:...prečo myslíte I30 v predajoch nestíha za ceedom? Slabý marketing, reklama? Mne sa dizajnovo skor páči ceed, ceny sú udajne výhodnejšie u I30- lepší pomer výbava vs cena... fakt že ceedov je dosť, I30 ako šafránu, pekne sa predáva hlavne accent
myslim si, ze je to tym ako Ceed zabodoval verziou SW uz od augusta minuleho roku, kdezto i 30-tka prisla s verziozu CW az teraz v aprili. Inac suhlasim, mna taktiez vysla i30 CW aj s ESP lacnejsie ako porovnatelny Ceed + interier je niekde inde ako u kie, ktora bola u mna donedavna horucim favoritom (ale len do momentu, kym som si nesadol do style verzie i30)
Nejsem si jistý, ale mám za to, že i30 cw se ještě v Čechách neprodává (možná, že na Slovensku ano). Prý se má prodávat až na podzim. Ceed asi vede proto, že se začal prodávat dřív a byly ho plné automagazíny v TV s výbornými recenzemi. O i30 jsem toho v TV moc neviděl.
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luboshak »

Každopádně myslím, že i30 cw nebo Ceed sw bude moje příští auto :-)
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Prodává. Byl jsem v sobotu v Hyundai autosalonu a mají ho tam. Konkrétně Praha Spořilov
Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luboshak »

jandaxx píše:Prodává. Byl jsem v sobotu v Hyundai autosalonu a mají ho tam. Konkrétně Praha Spořilov
Dík, tak to je dobrá zpráva :-). Je pravda, že jsem ho už potkal na silnici. Vypadá hezky.
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Tak jsem se konečně rozhoupal mezi CEEDem a i30.Vyhrála i30 comfort barvy modré.Jdu pro ni bohužel až za 3 měsíce a tak zatím hltám zkušenosti z jejího provozu. Zatím se tu rozkoukávám a tak pro začátek DOBRÝ DEN MEZI VÁMI.
sts
Příspěvky: 5
Registrován: 07 črc 2008, 13:22

Kia vs i30

Příspěvek od sts »

Zdravim aj ja som sa rozhodoval medzi Ceed sw a i30 CW, nakoniec vyhral
i30 CW 1,6 CVVT Comfort. Vnutorne plasty su jednoznacne kvalitnejsie
u i30tky ako u Ceedu. Taktiez i30 CW je podla mna dizajnovo viac prepracovana a mam moznost sa o tom presvedcit kazdy den ked sa za nim
otaca kopec ludi. Priestorovo vo vnutri je taktiez o nejake cm na tom lepsie
i30.
BB.
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2007, 00:41

Příspěvek od BB. »

Jenec píše:Před zahájením výběru auta se mi líbil Ceed........Potom jsem srovnával s Focusem, Mazdou 3, Suzuki SX4 a.......
U nás naprosto stejně. Ještě jsme se svezli v Toyotě Auris. Svezli jsme se se vším co bylo v nabídce, až jsme se rozhodovali mezi i30 a Suzuki. No, tak jezdím v SX4. :oops:
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Janjan píše:i30 jsem si celkem pečlivě prolezl, auto je to povedený. Líbí se mi zpracování interieru, kde je posun v kvalitě vidět všude. Použité materiály jsou příjemné na dotek a působí velice solidně, dostatek prostoru na všech sedadlech, rozmístění ovladačů je logické a potěší i pár maličkostí jako je opěrka ruky s dvojitým dnem (na doklady,CD a další maličkosti) a USB portem, jsou zde i další prostory na odkládání drobných předmětů - vše jak má být.
Kufr není jako v Octavii, ale pokud nechcete převážet každý den půlku obýváku - žádný problém. Vadilo mi zavírání kufru. Madla na vnitřní straně jsou umístěna dost nešikovně, takže se mi nepodařilo zavřít kufr, aniž bych si nesáhl na vnější stranu, která bývá běžně dost špinavá :( . Přitom u svýho Getze s tím nemám nejměnší problém.
Další drobné mínus vidím ve stěračích, které jsou v provedení "Aero Twin", a.... v palubním počítači. No, nevím, jestli se pro tohle zařízení, které vlastně neumí vůbec nic, název palubní počítač hodí.
Co se týká motorů a jízdních vlastností, nebudu hodnotit, protože jsem v tom autě nejel, ale všichni víme z různých testů, že je na tom i30 velmi dobře.
Cenově je tohle auto vzhledem ke konkurenci nastaveno taky solidně. Takže tady máme vozidlo, které má všechny předpoklady k dosahování dobrých prodejů.
A dostávám se k jádru věci. Čím to je, že Ceeda potkávám na každém rohu a i30tku jen občas? Prodeje hovoří jednoznačně ve prospěch Ceeda. A odpovídám - je to designem!
Ceed působí ucelenějším dojmem, neprovokuje, není to žádný superkrasavec, ale ani neurazí. A kdybych měl tyhle auta vedle sebe, nevěděl bych co je to za značky, tak bych podle vnějšího vzhledu volil Ceeda.

No je to asi i tím,že když se kupuje i30,čeká se klidně až 5 měsíců.Teda pokud i30 nechci v obyč.barvě a v základu.Ty mívají na prodejně.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
MW
*
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2007, 19:27
Bydliště: Karviná N.M.

pro Ceed

Příspěvek od MW »

jednoznačně Pro Ceed, ten dvoudvéřák, to je dělo.
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlado1979 »

Mne sa najprv páčila kia ceed, pretože bola uvedená na trh skôr, ale akonáhle sa objavil i30, povedal som si, že to je ono. Kia je podľa môjho názoru konzervatívna, i30 vyzerá športovejšie.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

V patek jsem u nas u restauracky videl 5 hnujdaju. Vsechny mely znacky se zelenym eFkem a neaky cisla. Byl tam cervenej crdi v nejnizsi vybave,tm.modrej,stribrnej,stribrnej a hlavne bilej na krasnych kolech. Tipuju tak 17' a ta barva = :love:
Ridili to takovi starsi chlapci a kdyz odjizdeli, tak si kazdej sundaval po nasednuti boty :shock: Nevite nekdo proc?
Mne jedine napadlo, ze ty auta byly pro zakazniky a nechteli je tim padem zaspinit vevnitr :-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Příspěvek od matysekul »

Nebo to byly zkušební auta se zkušebními řidiči a boty si sundavali kvůli citlivějšímu řízení(lepší přenos informací).
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
S_Lucianka
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2008, 10:53
Bydliště: UH

Příspěvek od S_Lucianka »

taky se mi nejdřív líbil Cee'd, ale po zhlédnutí jsme zjistila, že je to vesměs vevnitř stejné jako v i30.Teď i30 vlastním a myslím, že je to docela dobré auto..Doveze mě kam potřebuju..jsem nový člen, tak kdyžtak omluvte moje chyby, protože tu stím ještě neumím zacházet.čusíííík :lol:
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“