Takhle se nejezdí

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Selshig píše:
MartasZ píše:
Selshig píše:to byl čurák bodejt ty vole :D:D:D takove komentaře mivam i ja ale spiše horši..jiank aj ymslel že bude docela solidni slalom aono nic:D
To nebylo bodejť, ale "dobrej" ironicky řečeno :-)
Joo slalom.... možná někdy příště, já si spíš zkoušel tu akceleraci a zvouček :-)
Ještě něco možná přidám, ale je to ještě horší kvalita :-(
ja to tak nějak neslyšel to slovo no:D ale tvuj komentař bylidealní taky takove mivam no:D dneska asi dvacetkrat:D
Nenaděláš nic..... ne nadarmo se říká, že člověk se nenaučí pořádně nadávat, dokud se nenaučí řídit :-) :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

hh svatá pravda :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:http://www.youtube.com/watch?v=dhspGPk619M
Takhle jsem jel já... je to ale jen mobilem a jen nárazovka.. takže nic extra nečekejte :-)
koukal jsem na related videa a co nenajdu:

http://www.youtube.com/watch?v=41L-MNa_ ... re=related

tohle me fakt pobavilo, resp. hlavne to co ten clovek tam ma pusteny v radiu... :-) dobrej song na prohaneni se po dalnici 230 a za provozu, hehe :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

tohle je dobry. je to hned vedle Martaszova videa...
http://www.youtube.com/watch?v=l7YV8_Vu ... re=related
takhle to vypada kdyz je pitomec pri penezich :D a ze jich je prevazna vetsina :(
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no tak to je pi.ča na entou totok...by mě zajimalo kdy se to dostane do televize :D:D:D:D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Selshig píše:no tak to je pi.ča na entou totok...by mě zajimalo kdy se to dostane do televize :D:D:D:D
A i kdyby, tak se stejne nic nestane ... a nebo nekde nekoho uplati a za se je vse ok ... ne ?
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

vlastaFR píše:tohle je dobry. je to hned vedle Martaszova videa...
http://www.youtube.com/watch?v=l7YV8_Vu ... re=related
takhle to vypada kdyz je pitomec pri penezich :D a ze jich je prevazna vetsina :(
Asi vidlákovi doma zapoměli říct,že s traktory se jezdí po poli.Tam může kličkovat mezi zajíci,aby ho nějaký nepředběhl. :? To by neunesl. :cry:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Já jsem na tu jízdu Hammera taky koukal. Co mě ale zaujalo, četli jste ty komentáře? Já bych totiž stejně ohodnotil i jízdní styl toho chytráka co ho natočil. Hned zpočátku prosvištěl za ním přes obdočovací pruh. To jak zpoza něj vykukoval při jízdě v protisměru a ještě se tomu chechtal to bylo taky na nobelovku .... Jeho slepička se tomu taky hezky chichotala. Řekl bych, že vrána k vráně sedá a ještě ji při tom natáčí ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tak jako myslim ze to neni tak kriticky ale ten kokot v Hummeru mne fakt dostal už když jsme o tom viděl článek na D-fensovi :) Fakt je že nikdo z těch dvou řidičů nemá uplně čistej štít ale myslim si ze bych se taky nechal vyprovokovat k podobnejm věcem.
Navíc pokud na silnici nikoho neohrozíš, můžeš si tam dělat vlastně cokoli a znám pár silnic kde sou tak debilně udělaný odbočovací pruhy , že řidič co to tam nezná a jede furt rovně prostě přes ten odbočovací pruh přejet musí i kdyby nechtěl protože kdyby v 90 kopíroval přesně svůj (mizerně vyznačenej) jízdní pruh v přímym směru tak nejspíš skončí ve škarpě u silnice. :roll:
Naposledy upravil(a) Yurii dne 12 čer 2008, 23:53, celkem upraveno 1 x.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

to Yurii: jasně chápu, navíc já jsem článek na D-F nečetl, jinak pravda je že čára není zeď, co :?: :lol: :lol: :lol:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jojo to by už bylo mrtvejch kdyby byla zeď ;) Podle tohohle pravidla se ale neřídim jestlis to myslel ironicky. Dovolim si tvrdit že nejsem řidič-prase ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

jedna citace tady z fora :D kdo vi at si to nechaji pro sebe :!: :
"protože nejvyšší možnou rychlostí, kterou lze v ČR i SR na veřejných komunikacích jet, je 130 km/hod. a tu auto dosáhne bez problémů ve všech motorizacích. Kdo jezdí rychleji, je prase a hovado. Tečka."
:arrow:
:lol:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Ono stačí funkce hledat ;)
Jojo u toho sem se docela zasmál a bohužel musím konstatovat: jsem prase a hovado!!! :cry: :cry:
A dneska dokonce 3x :lol: :lol: :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

vlastaFR píše:tohle je dobry. je to hned vedle Martaszova videa...
http://www.youtube.com/watch?v=l7YV8_Vu ... re=related
takhle to vypada kdyz je pitomec pri penezich :D a ze jich je prevazna vetsina :(
Pěknej čuráček,jak píše Borek nepřenes by přes srdce že by ho nekdo předjel.Takovejm bych Sebral i rodnej list :evil:
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

se mi stalo: kolona od barandaku smer Plzen. DVA pruhy upne ucpany, sem v LEVIM (dodavkou) a najednou koukam z LEVA!! podel svodidel jede auto a vsechny predjizdi. tak mu tam najedu aby se predeme nedostal (vidim to jako opravneny krok vuci trotlovy). malem mi to ze strany odrel jak se soukal :arrow: takze od nej znamy dalkovy a troubeni. takze se zaradil za me a najednou kamion vedle me nechal trochu mezeru a on tam vlitl chvily jel vedle me tak tukam na celo jako co ses za debila... a on se vesral predemne a zastavil, pustil varingy a stal (dobry 3minuty coz v kolone znamena dost hlavne pro ty ktery ji dojizdejpac se uplne zastavy pruh). no vedel sem ze de o horu masa vetsi nez ja :lol: :lol: , ale po chvily vystupuju z auta a du za nim. rikam co si jako myslis ze delas? se neumis chovat?? odp.: delam frajera jako ty kdyz si mi tam vjel. :lol: jen se zasmeju. vedle nej nejaka POZOR docela pekna holka a rika, ze takovyho srace jako sem ja jeste nevidela a ze mi koukala na spz a ta je Liberecka a ze tohle at si delam doma a ne u nich (v Praze). opet sem se usmal a rikam tomu bourakovy at stim jede doprdele ze dela akorat debila. zastavil vedle nas kamion (asi to cely pozoroval a cekal az se knam dostane) chlap jak medved :lol: a rika MU ze jestly okamzite nevypadne tak vystoupi a zaslapne ho :D :D (me zachranil)
namyslenost a demence nekterych je neuveritelna
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“