Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Jak dále se slečnou...

Příspěvek od rokolo »

1162 píše:Kdyby to ještě někoho zajímalo tak slečně je 25, pracuje jako obchodní zástupce v Cole respektive jak ona mě pořád opravuje v CocaCole :-)
Jméno tel. a email dávám pouze na vyžádání :lol:
Podle tvých slov to vypadá, že jste stále v kontaktu :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dále se slečnou...

Příspěvek od tatulda »

1162 píše:Kdyby to ještě někoho zajímalo tak slečně je 25, pracuje jako obchodní zástupce v Cole respektive jak ona mě pořád opravuje v CocaCole :-)
Jméno tel. a email dávám pouze na vyžádání :lol:
Ty se Honzo nezdáš,ale bacha,aby se to neprolátlo doma.Jinak jsem rád,že to dopadlo jenom takhle,mohlo to být horší
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dále se slečnou...

Příspěvek od 1162 »

Co ty tady děláš ? :-)

tatulda píše:
1162 píše:Kdyby to ještě někoho zajímalo tak slečně je 25, pracuje jako obchodní zástupce v Cole respektive jak ona mě pořád opravuje v CocaCole :-)
Jméno tel. a email dávám pouze na vyžádání :lol:
Ty se Honzo nezdáš,ale bacha,aby se to neprolátlo doma.Jinak jsem rád,že to dopadlo jenom takhle,mohlo to být horší
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

ty woe!

Příspěvek od Lulie »

ty woe to je brutus. příště zastav at ti radši sejmou zadek :( Od kamarádky mamka najela o půlnoci na vysypané cihly na dálnici a taky dostala pokutu a urvala obě kola. Po Praze jezdím já :) poznávací znamení - rozmlácene levé zrcátko :) :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dále se slečnou...

Příspěvek od tatulda »

tatulda píše:
1162 píše:Kdyby to ještě někoho zajímalo tak slečně je 25, pracuje jako obchodní zástupce v Cole respektive jak ona mě pořád opravuje v CocaCole :-)
Jméno tel. a email dávám pouze na vyžádání :lol:
Ty se Honzo nezdáš,ale bacha,aby se to neprolátlo doma.Jinak jsem rád,že to dopadlo jenom takhle,mohlo to být horší
To stejné,co ty,nebo si to aspoň myslím.Docela jsi mě tím ťukancem překvapil-že jste se nepochlubily.
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ty woe!

Příspěvek od 1162 »

Heeej jsem tě viděl....kráska v Accentu, těch tu moc nejezdí, ale na zrcátka jsem nekoukaql
Lulie píše:ty woe to je brutus. příště zastav at ti radši sejmou zadek :( Od kamarádky mamka najela o půlnoci na vysypané cihly na dálnici a taky dostala pokutu a urvala obě kola. Po Praze jezdím já :) poznávací znamení - rozmlácene levé zrcátko :) :)
:lol:
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dále se slečnou...

Příspěvek od 1162 »

To víš, nebylo to tak důležité. Kdybych se někde zabil tak ti to určitě řeknem :-)
tatulda píše:
tatulda píše:
1162 píše:Kdyby to ještě někoho zajímalo tak slečně je 25, pracuje jako obchodní zástupce v Cole respektive jak ona mě pořád opravuje v CocaCole :-)
Jméno tel. a email dávám pouze na vyžádání :lol:
Ty se Honzo nezdáš,ale bacha,aby se to neprolátlo doma.Jinak jsem rád,že to dopadlo jenom takhle,mohlo to být horší
To stejné,co ty,nebo si to aspoň myslím.Docela jsi mě tím ťukancem překvapil-že jste se nepochlubily.
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatulda »

Tak až se zabiješ,tak dej určitě vědět,hlavně včas,abych ti stihl koupit věněc
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Dnešní nehoda

Příspěvek od CzechJoker »

Tak dnes ráno kolem sedmé hodiny nastalo to, co dříve nebo později potká skoro každého, totiž nehoda.
Na 197 km dálnice D1 ve směru na Brno upadlo dodávce levé zadní kolo, a ačkoliv kolo samotné pokračovalo k Brnu, utržený brzdový buben (pěkný litinový ingot) přeletěl do protisměru, kde tou dobou jel opačným směrem hádejte kdo? Vtipálek...
Nebylo se kam vyhnout, tak jsme se potkali. Rána (airbagy naštěstí nebouchli), odskočila hauptna (zůstala viset na háčku), motor ale vrčel. Protože se na místě nedalo zastavit - zrovna zde je třetí pruh pro ty magory s návěsy, musel jsem popojet asi o kilometr, kde jsem auto odstavil vedle Focusu, který ten buben trefil taky.
Předběžná škoda: 60 tisíc

Fotky: http://picasaweb.google.com/CzechJoker/Nehoda
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Aj to zabolí.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ouu no tohleto! :roll: hlavne ze to nevlitlo do celniho skla, to ani nechci spekulovat, co se mohlo stat:(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

hlavně,že je to jenom plech,chápu mrzí to,ale jít to přes sklo :roll:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

black_sheep píše:ouu no tohleto! :roll: hlavne ze to nevlitlo do celniho skla, to ani nechci spekulovat, co se mohlo stat:(
O tomhle jsme se bavili s techniky v servisu. Klonili se k názoru, že by asi nevydrželo. To bych ale asi už nic nepsal, byl bych rozmázlej jako mucha. Byla klika, že to šlo takhle dolů, plechy jsou v pořádku, akorát vevnitř se to musí narovnat a novej nárazník a šusplech.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
kamosko2209
*
Příspěvky: 14
Registrován: 21 kvě 2007, 22:23

Příspěvek od kamosko2209 »

ja len ku tým magorom v tom tretom pruhu keby nebolo ich tak sa vozíš na koni! :idea:
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

kamosko2209 píše:ja len ku tým magorom v tom tretom pruhu keby nebolo ich tak sa vozíš na koni! :idea:
Ty jsi podle jazyka cizinec. Potom chápu, že netušíš, jak vypadá dálniční síť v ČR, jakým způsobem je díky neregulované kamionové dopravě přetěžovaná tranzitní dopravou a jak jsou silnice všech tříd systematicky likvidovány touto lobby. Možná ani netušíš, že 90% všech nákladních automobilů na dálnici porušuje pravidla tím, že nedodržuje maximální povolenou rychlost 80 kmh, nedodržuje bezpečný odstup a zvesela přejíždí přes plnou čáru. A oblíbeným sportem je náhlé vybočení soupravy, jedoucí rychlostí 92,1 kmh a předjíždění jiného tahače, jedoucího rychlostí 92,05 kmh.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“